Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A poświencem swój cenny czas na Cult, bo kotlety pieczarkowe zrobiłam!;) _KL_ do kopulacji som potrzebne dwa kabelki...luksusowe kabelki :P fajnie by było gdybyś weszła w ich posiadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to weszlam w posiadanie netu gorszego ale na kabelku wiec chociaz nie zrywa mi połączenia:P nie ma ciągle leoparda a ja coraz mniej go oczekuje stres mi chyba rozum odbiera, BB juz przestaje sypiac... dobrze ze dlugi weekend przede mną, może cudem odpoczniemy... chociaz towarzystwo pracowe to pewnie rozbierzemy na kawalki kolejne roboty... znikam, bo sie jakos udzielilo mi zdenerwowanie... musze odreagowac.... i zapomnialam wziac lekow na alergie i nie moge przekopac ogrodka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Plastik jusz dawno mam..odkond zdecydowalam siem nosić dwa nazwiska...zresztom to jest wszystko co dostałam od menza ;) w moim ogrutku 4 do tulenia som czerwone :D Moje kabellki som zajebiste...net tyż....ale muszem dokupić siłacza atletem... uf spać ..to ostatnio mogem..Pan od robienia mi dobrze siem stara.. Najwyższy czas napić siem kawy :D _KL_ zdecyduj siem w końcu czy pracujesz czy nie? bo jak piszem, że pracujesz to Ty muwisz, że nie pracujesz, jak muwiem, że masz cus napisać to Ty muwisz, że pracujesz...nic nie kumam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moja odpowiedz na wszystkie pytania dotyczace mojej pracy brzmi: siedze za biurkiem , macham nóżką i się opierdalam... BB strasznie się wkurza jak tak mówię;) a generalnie wszystko zalezne jest od tego jaki mam humorek i towarzystwo:):P a dzis mialam siedziec i czekac ale sie okazalo ze nie ma na kogo czekac bo przyjedzie dopiero jutro, papierki uporzadkowane czekaja tylko na pana L zeby doniosl jeszcze jeden papierek ktorego nie trzeba porzadkowac i chcialam we zwiazku z tym odstresowywac sie sadzac trombki albo jakies siostrki albo jeszcze inne cholerstwo ale nie wzielam tabletki we zwiazku z tym jutro bylabym niezywa lub jeszcze nawet dzis i nie moge sadzic , grabic, ani siac , ani nawet na guuuupi spacer isc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemyślenia TWA TAAK... NIE MA TO ...JAK CUDOWNE GORONCE POPOŁUDNIE...przerywa je tylko bardzo twórczy wykład personelu o wielkości i trwałości kapciuf..pierwsze były najlepsze...drugie miały ciemne futerko ;) stond degradacja całkowita...nowe na piedestał...i nowy pomysł...jeszcze jedne do kompieli...czy ja mogem być normalna w tym środowisku...flowki paseczki w perspektywie...przystojny czeka na majuwkem, elldiska nie może dotykać trombki, 4 łapy poszło z pod drzewa, personel modli siem do guralskich, lukaszowania mi ciągle mało...Panie J idem do Pana...wczoraj tak siem poddałam Pana rencom...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam tabletke, bo odczekalam na czas posniadaniowy i moze dotkne jakas trobke musi mi BB wypasione oddac bo musze jechac do sklepu z trombkami i roznymi nawozami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a impreze teraz robic to juz bez sensu [wzrusza ramionami] wszyscy by mysleli ze ot tak sobie i bym prezentow nie dostala a ja chciwa jestem przypominam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym radosnym akcentem koncze swojego bloga w tej godzinie ciezkiej pracy umyslowej:P przeciez pisalam ze mi sie dzis nudzi;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym radosnym akcentem rozpoczynam swojego bloga w tej godzinie letkiej kafkowej pracy umysłowej 38 ( a szujste w tym 2007 roku) za wpis 19000 ZOO O T R Z Y M U J E _KOBIETA LUKSUSOWA_ [zostanie to na wieki jusz zapisane w kafkowej tabelce!!!] rzucajom pod nogi 🌻🌻🌻🌻🌻 to som trombki jakby kto nie wiedzialł ;) Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy ----->ZOO Elldiska ------>12500 i 16000 i 18000 i 18500 i 19000 = 5x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 i 13000 I 14500 I 17000 i 17500 = 9x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 = 7x Moniałka -----> 7500 i 13500 i 15000 = 3x Robalowaaa -----> 16500 = 1x Setunia ----->11500 = 1x TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 i 14000 i 15500 = 12x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory jeszcze łzami wzruszenia zalana jestem i ręce mi się trzęsą oko mi lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×