Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wtorkowe dzień dobry Informuje uprzejmie fanki/fanów serali, że sezon oglondactwa siem rozpoczyna...dużo nowości...:D A Flowka gnije na plaży [czy cuś z niej zostanie, czy spali siem na popiół - myśli TWA] Chwilowa zmiana ;) kawa z sambuca zamiast mleczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa fajne kawały (oczywiście z naszej cafe ;) ) Kłótnia dwóch przedszkolaków (chłopak i dziewczynka): - A mój tata ma wieżę stereo! - A moja mama też ma! - rewanżuje się dziewczynka. - A mój tata ma cabrioleta! - dodaje. - A moja mama też ma! - A mój tata ma siusiaka! - Aaaa moja mama też! - Jak to przecież twoja mama nie może mieć siusiaka??!! - Ma w szufladzie!!!! ---------------------------------- Facet zakopał się w piasku na plaży tak, że mu tylko \"fiutek\" wystawał. Przechodzące staruszki zatrzymują się i jedna z nich mówi: \" Życie jest okrutne...\" Czemu? - pyta druga. Bo jak miałam 20 lat byłam tego bardzo ciekawa. W wieku 30 bardzo to lubiłam. W wieku 40 sama o to prosiłam. Po 50 już za to płaciłam. Po 60 zaczęłam się o to modlić. W wieku 70 o tym już zapomniałam. Teraz gdy mam 80, rośnie to na dziko, a ja qrwa nawet nie mogę przykucnąć...! DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przelała siem moja czara mojej goryczy, kiedy w luksowym French Boutique zobaczyłam tak cudny blusko-sweterek, że zamigotalo mi z wrażenia przed okami ;) i cusz siem okazało...nos na kwinte TWA ma]...proste... mam za dużo tu i ówdzie :( więc nastompiło wielkie postanowienie poprawy...co oznacza ni mniej ni wiencej, że bendem siem starała nie jeść batonikuf...aha za to mój organizm dostanie kulturalne bakterie i dwa razy dziennie ocet. Efekty(jeśli tylko takowe bendom) zostanom niezwłocznie opisane na kafce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bes Flowki czujem siem jakbym ronk i nuk nie miała😭 Z wielkiej tensknoty nabyłam czerwonom latarniem i jom palić bendem codziennie i nie oznacza to to co zwykle, tylko jest to suplement do ogonuf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przyjemnością zatem, chciałabym przedstawić mojom nowom fisie ;) a mianowicie 62 otworki w słuchawce i można jom używać w pienciu pozycjach :D pokaz przedpremierowy odbył siem po południu solo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem dobry, Dżem dobry No i za chwilkem mamy weekend a potem Kulturalny Tydzień Zwiedzania Zabytkuf i Lumpuf Wrocka :D Kryminalnie Flowka wróci z Romy jusz w niedzielem.👄 A ja jak zwykle jestem Garkowa, bo smakołyki trza na stół postawić...hehehe i nie bedom to przepiórki w płatkach róż ;) ani bażant duszony po szlachecku ;) ale TWA pyszne pierogi ruskie:D ( nie tylko oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amphitheatrum Flavium odwiedziła Flowka i zastawiała siem cały dzień czy sobie zrobić zdjęcie w okienku na piontej kondygnacji czy w pomieszczeniu wydzielonym pomiędzy filarami, ścianami, ze sklepieniami kolebkowymi i krzyżowymi. W końcu wyszła wejściem XXXXVII i utrwaliła na wieki łaźnie dla gladiatoruf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec samotności ;) gadania do ściany i 4 Łap;) jutro bendem ściskać Flowkem...może wracać :P kupiła mi suszone tomato i peperoni :D aha i kluchuf mnóstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tradycyjnie o poranku. Nastrój jeszcze italiano ... przeżyć i wrażeń moc !!! Latanie samolotem zajefajne - mogłabym tak codziennie !!! Italia bardzo słoneczna i bardzo gorąca !!!! Makaroniarze kurduple !!! Morze słone i cieplutkie !!! Makaronów mam na jakiś czas dosyć ... dzisiaj polskie żarcie !!! Przywiezione trofea w płynie będą degustowane w ciągu najbliższych dni ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpoczynamy planowanie serialowania...a miesionc życiowych zmian obfituje w nowości [które TWA uwielbia] :D Wczoraj był dzień Dużego Rozmiaru !!!! obchodzony był zgodnie z tradycjom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×