Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przystojny ca艂y i zdrowy dotar艂 do...swoich drzwi [chwa艂a Najwy偶szemu], wienc ja spokojnie mogem wyskoczy膰 na alaskem i posiedzie膰 po ciemku ;) Ale tych dobranockuf dzisiaj :D [TWA zdziwiona - co potrafi膮 zdzia艂a膰 z艂ote oka i szpilkowa zielona ]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Perzeska ile ty masz numeruf telefonuf komurkuf??? Wysy艂am smyska i nic?? :P Flowka stratna nie ma smyska bo ja nie mam numeruf telefonuf komurkuf Flowki ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
doszet jeden a poszlo dwa :P na dwa prezesofskie numery ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Co ja mam za Kafkowe Torbeczki Laseczki Kobitki [za艂amujerence, bo c贸sz innego zosta艂o] Jedna P trujem o girki z czo艂gami ws贸d chi艅skich znakuf;) a druga wycionga mnie z pod kud艂acza po to 偶eby pokaza膰 szpilkowom lampkowom kturej koloruf nie wida膰 i tak ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Floweczka ty nie machaj tyle bo ci nuszka odpadnie :P Wygo艅 tych co 艂a偶膮 za plecami zanim na plecy wejdom ;) Prezeska nie wychod藕 na mr贸z bo zamiast do G pojedziesz do S(zpitala) :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
- Wilkuuuu hyyppp... a dlaczeeeoggo... tyyy masz... rooogiii?! - Jak rany wsta艅 ju偶 prosz臋! - Wilkuuu a czemuuu masz taaakie d艂ugieeee uszy?!! - No nie mog臋 z tob膮! Cz艂owieku wytrze藕wiej! - Wiiiilkuuu a dlaczego masz taaki czerwonyyy nooosss?!!! - Jezu wstawaj ju偶 zachlana stara pijacka mordo w g艂upiej czerwonej czapce!! Sanie czekaj膮!!! To ja Rudolf!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to kroliczek wielkanocny
;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to co sie gupio pytasz
skoro wiesz :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×