Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

w J dzisiaj pije siem kafke :D jak zafsze codzień i bes pszerwy :D a steka i loda nie było w J :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsze wieści z kuchennego placu boju: piecze siem szarlotka ! :D Jak siem zrobi to bendem rzucać > uważać mi tam w J i W - dobrze łapać ! Prezeska . meldujem, ze imieninowe prezento zakupione !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do serca w niedzielę Szymborska Wisława Dziękuję ci, serce moje, że nie marudzisz, że się uwijasz bez pochlebstw, bez nagrody, z wrodzonej pilnosci. Masz siedemdziesią zasług na minutę. Każdy twój skurcz jest jak zepchnięcie łodzi na pełne morze w podróż dookoła świata. Dziękuję ci, serce moje, że raz po raz wyjmujesz mnie z całości nawet we śnie osobną. Dbasz, żebym nie prześniła się na wylot, na wylot, do którego skrzydeł nie potrzeba. Dziękuję ci, serce moje, że obudziłam się znowu i chociaż jest niedziela, dzień odpoczywania, pod żebrami trwa zwykły przedświąteczny ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA obudziła siem dziś w wyśmienitym chumoże :D Sobotni egzamin wypadł doskonale, nawet Fibro siem przestraszyła samozaparcia TWA, bo dziś udaje, że jej nie ma. Czas na dowartościowanie siem widocznie nadszedł, oj bendzie biedny pewiem osobnik, bo pora nadać moc własnym myślom i marzeniom... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wruciła z imprezy i nawet nie zgłosiła tego u dyżórnej rurzyczki a rurzyczka siedzi sama bo niekturzy chlajom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy jusz przestali chlać ... imprezka siem udała ! Mogem teraz przez cały rok siem prysznicować z szowerem do ciała ! :D I do tego nowe bronzowe (nie paseczki Prezeska) ! A teraz zaczynamy nowy tydzień w ciszy i skupieniu > w oczekiwaniu na przyjście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
🖐️ A kto lub co ma przyjsc? Ja to oczekuje na weekend :D A tu caly tydzien pracy jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×