Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Od wczoraj do TWA przylatujom motylki...część z nich dobrze poczuła siem w brzuszku ale dwa(zgadnijcie w jakiej barwy?) usiadły i siedzom na gruszkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzoryki zamkyja wszystko o 18!!!!!!!!!!!!!! jak tu zyc???? spadam na kolacje :) i kto sie obraza i czemu???? a JW nie lubie i mi wisi co napisal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TwA w ostatni dzień grzeszenia oddala siem uczcie cielesnej...Bo urzadziła sobie imprezem w swoim ukochanym MD...zmłóciła górem frytkuf!!! pół litra napoju do rur!!! bekonbułem z dodatkami!!!jak mlaskałam to nawet Flowka słyszała :P I za to dostałam SZKLANKEM :D JAKOM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobiety z prowincji z pijawkami przy portfelu nie mamy lekkiego życia ! :D W końcu jesli G jest osiem razy mniejsze od W to co dopiero od W1 ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skladniki: 5 jajek łyzka masła 1 mała cebula sól pieprz 1-2 łyzki majonezu Sposob przyrządzenia: Jajka ugotować na twardo i ostudzić. Oddzielic białko od żółtka. Żółtka zetrzeć na tarce z najmniejszymi dziurkami i wymieszać z masłem bardzo dokładnie. dodać sol i pieprz. Białka zetrzeć na zwykłej tarce, cebulę obrać i pokroić w bardzo drobną kosteczkę. Do masy z żółtek dodac, białka, cebulę i majonez. Delikatnie wymieszać, dodajac jeszcze odrobine soli i pieprzu. Składniki: 2 jajka, łyżka masła, łyżka oleju roślinnego, 2 ząbki czosnku roztartego, cebula, natka pietruszki, koperek zielony, sól, pieprz. Sposób przyrządzenia: Jajka ugotować posiekać białko i zieleninę, rozetrzeć żółtko z masłem olejem dodać podsmażoną cebulę wszystko wymieszać i doprawić. Jutro pościmy... co bendziecie jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Krokiety ziemniaczane \" Składniki: 1 kg ugotowanych ziemniaków, 0.5 kg pieczarek, cebula, tłuszcz, np. margaryna, 2 jajka, 1 szkl. mąki pszennej, sól, 1 łyżeczka papryki ostrej, bułka tarta. Sposób przyrządzenia: Ugotowane ziemniaki przecisnąć przez praskę, dodać mąkę, sól, paprykę, 1 jajko, wyrobić ciasto. Pieczarki pokroić drobno, usmażyć z cebulą na tłuszczu, dobrze odparować, pryprawić i schłodzić. Uwagi: Ciasto rozwałkować na grubość 1 cm, pokroić na nieduże prostokąty, nadziać farszem z pieczarek, zwinąć, obtoczyć w jajku i w bułce, smażyć z obu stron na dobrze rozgrzanym tłuszczu, można podawać z różnymi surówkami. Flowka nie chcesz kotletuf z grochu czy fasoli ...to może to Ci podchodzi? a lubisz szpinak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Flowka ja dzisiaj widzialam????????????????????? puszki na cycuszki!!!;) pomacałam i ten puszek oddolny tyż...i już mi stanyłaś przed oczyma w puszkach czerwonych i w seksownych ;) [TWA używa innych puszkuf]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/)/) ( ..\\ /\'-._) /#/ /#/ /#/ ha ha ha ........)..- .. - ..( ....../ . (o _ o) .\ ......\ . .( 0 ). . / ......_'-.._'='_..-'_ ..../`;$'$'$.-.$'$'$\ ....\_)) . .'$'. . ((_/ ......$.POZDRO.$ ....../ '$. . . .$' \ ....._\ .\'$. .$'/. /_ ....(((___) '$' (___)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak... a teraz oklaski!!!!!!!!!!!!!! i cisza zapada...wszystkie człowieczki siem skupiajom i z niecierpliwościom oczekujom;) A więc...wyszłam z domu powoli...pełna szczęścia, że tacham pod pachom cuś ale swe kroki skierowałam najpierw do A, zaniosłam im dużom K, żeby mi oddali 50% i pogadałam o gównach (temat stary jak dinusie ale jakże aktualny) i przez zielonom trawkem prosto na P...tam przywitano nas gorąco...całe firma PP postawiona na nogi bo przecież do Flowki bardzo duża K idzie...podali małom K...wypełniłam rybryczki...bardzo czytelnie wpisałam: Spółka z BO \"Musimy pić\" w G...tym razem Pani polizała i małe obrembiane i z czerwonym numerkiem...mocno walnęła i TWA wyszła uhuhana...zaraz przyjadom i zabiorom dużom K i pojadom na DG -WW wsadzom do pocztowego i oooo__________oooo-->Ciuchcia!>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>G-----hurra i nastepuje finała tej opowieści - Flowka tak długo bendzie grzebać w torbie pana L aż wyciągnie z niej cuś co sprawi jej olbrzymiom satysfakcjem!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dłuuuuuuugie oczekiwanie na ten post w końcu się skończyło ! :D Ślicznie się to czyta a jeszcze śliczniej będzie jak przyjdzie L i wywali z torby to co już jest moje (chociaż jeszcze w drodze!) !!!!!!! A potem już tylko filmowa uczta !!!!!!!!!!!!! 👄 👄 👄 dla ciebie TWA !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Windykacja się na mnie chyba obraziła ---> od wczoraj cisza i brak odzewu na smysa ! :D Czy ja się tym martwię ? Żal mi tylko bezpłatnego transportu do pijawki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×