Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰 馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰 馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰 I jeszcze du偶o, du偶o kwiat贸w !!!!!!! Mamy dzi艣 dwa 艣wi臋ta: 100 strona i 3000 wpis czyli 艂osz end go艂 dziewczyny !!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 BAR_BARA53
nie mog臋 spa膰, na g艂owie same problemy, mo偶e wypij臋 jak膮艣 kawk臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie moje Kobitki! Bo tak wcale si臋 nie dziwi臋 Barbarze, 偶e mia艂a ochot臋 na kawk臋! Flowka jak dzisiaj z Tob膮 nie pogadam to zwariuj臋! M贸wi臋 powa偶nie! Dosta艂am noc膮 propozycje tanc贸w we dwoje w sobot臋 , ale powiedziedzia艂am co na ten temat my艣l臋! Ptaszysko kochane, c贸偶 tu Ci napisa膰? Ju偶 nied艂ugo Walentynki!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
呕uraw i czapla Przykro by艂o 偶urawiowi, 呕e samotnie ryby 艂owi. Patrzy - czapla na wysepce Wdzi臋cznie z b艂ota wod臋 ch艂epce. Rzecze do niej zachwycony: \"Pi臋kna czaplo, szukam 偶ony, B臋d臋 kocha艂 ciebie, wierz mi, Wi臋c czym pr臋dzej si臋 pobierzmy\". Czapla pi贸rka swe poprawia: \"Nie chc臋 m臋偶a mie膰 偶urawia!\" Poszed艂 偶uraw obra偶ony: \"Trudno. B臋d臋 偶y艂 bez 偶ony\". A ju偶 czapla my艣li sobie: \"Czy w艂a艣ciwie dobrze robi臋? Skoro 偶uraw tak namawia, Chyba wyjd臋 za 偶urawia!\" Pomy艣la艂a, pocz艂apa艂a, Do 偶urawia zapuka艂a. 呕uraw 艂yka艂 偶urawin臋, Wi臋c mia艂 bardzo kwa艣n膮 min臋. \"Przysz艂am spe艂ni膰 twe 偶yczenie\". \"Teraz ja si臋 nie o偶eni臋, Niepotrzebnie pani papla, 呕egnam pani膮, pani czapla!\" Posz艂a czapla obra偶ona. 呕uraw my艣li: \"Co za 偶ona! Chyba p贸jd臋 i przeprosz臋...\" W艂o偶y艂 czapk臋, wdzia艂 kalosze I do czapli znowu puka. \"Czego pan tu u mnie szuka?\" \" Chc臋 si臋 偶eni膰\". \"Pan na m臋偶a? Po co pan si臋 nadwyr臋偶a? Szkoda by艂o pa艅skiej drogi, Drogi panie laskonogi!\" Poszed艂 偶uraw obra偶ony. \"Trudno. B臋d臋 偶y艂 bez 偶ony\". A ju偶 czapla my艣li: \"Szkoda, Wszak nie jestem taka m艂oda, 呕uraw pro艣b臋 wci膮偶 ponawia, Chyba wyjd臋 za 偶urawia!\" W pi臋kne pi贸rka si臋 przybra艂a, Do 偶urawia pocz艂apa艂a. Tak ju偶 chodz膮 lata d艂ugie, Jedno chce - to nie chce drugie, Chodz膮 wci膮偶 t膮 sam膮 drog膮, Ale pobra膰 si臋 nie mog膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam o poranku!! Tanczaca---> Ja nie lubie Walentynek! Takie amerykanskiw swieto... Choc i tak lepsze od tego calego Haloween :P Nie wiecie czemu... mam guza na czole...? A rano obok na poduszce jakis korek lezal... :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No to TWA celnie wystrzeli艂a ! KO - prosz臋 o wybaczenie w jej imieniu. Ale taka okazja nie trafia si臋 codziennie !!!! :D Wracam do pracy dziewczyny !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Na smutki... mozna pic napoj bogow :P No juz nie boli... wybaczam ;) Nastepnym razem nie trafiaj tak celnie :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nastepnym razem jak r贸wno b臋dziemy smutne, to si臋 spotkamy na wa艂ach, mam na my艣li Kozan贸w - oczywi艣cie i p贸jdziemy podziwia膰 brudn膮 Odr臋 i zaro艣la.:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzierzac w reku flaszke piwa, a w plecaku kolejne 2 :D Ide na to!! :D Kaza woda jest wtedy od razu bardziej czysta, a krzaki bardziej zielone :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak juz mnie tam zatrudnia... to w ramach przyjazni polsko radzieckiej bede Ci spod lady dawac batonika :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tanczaca---> Bo cisnienie takie niskie dzisiaj!!! Ja dzis juz bardziej tomna jestem niz wczoraj... Ale jutro znow sie beznadziejny dzien zapowiada... :O Cholerne zebranie na wysokim szczeblu... :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ju偶 si臋 napracowa艂am ! Teraz czas na odpoczynek ale jak tu odpoczywa膰 jak problem z d偶wi臋kiem mam i nie mog臋 sobie plotek kr臋ci膰 z TWA na skypie ?! Bez tego jak bez r臋ki ! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
flow---> Pomilczec czasem tez milo :D Mowa jest srebrem, a milczenie zlotem :D (czy jakos tak to lecialo :P )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moznaby powiedziec... rozumiecie sie bez slow... Taka telepatia :) Przyjemnie bylo tam gdzie bylas? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny!!! W ko艅cu mam g艂os !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ptaszysko r臋czne si臋 ju偶 sko艅czy艂y w zesz艂ym tygodniu, tylko mechanicznie zosta艂y niestety... Ale lepszy wr贸bel w gar艣ci ni偶...(jak to tam by艂o?:P) Mam 2 Mask臋, ale nie s膮dz臋, 偶e szybko mi dane by艂o j膮 ogl膮da膰!;p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
TWA Jak dobrze Ci臋 s艂ysze膰 po tylu dniach !!!!!!!!!!! B臋d臋 robi艂a dzisiaj jeszcze przed filmem zapiekank臋 z piero偶k贸w tortellini z sosem bolo艅skim ... zapraszam Was !!! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tanczaca---> Zgadzam sie!!! Lepszy rydz niz nic!!! A poza tym mechaniczny trwa dluzej... i mozesz przedluzyc... Tyz fajnie :D flow---> Raduje sie razem z Toba!!! Tylko nie krzycz tak, bo znow zachrypniesz i glos stracisz :P Mowie DOBRANOC!! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×