Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

NO co!? NO co?! JAk mozna tak dlugo spac!!! To przeciez nieprzyzwoite!! :P Kawusia zaparzona! Prosze---> Mleczka? cukru?? A flow sie szlaja po sklepach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz o której poszłam spać ?, jak Twoi krewniacy śpiewali mi za oknem :P Roboty strzelały, musiałam się ukrywać !:P A poza tym nie o tym mówię! Kto Ci kazał iść spać? JA????????????????????????? Nic podobnego! Poinformowałam Cię jedynie o moich planach... znając życie, wszystko się może zmienić w ciągu minuty!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam coś sprostować KO ! Zwykłe zakupy żeby nie paść z głodu to nie szaleństwo po sklepach ! Ale chciałoby się połazić i ciuszek sobie sprawić. Tym bardziej, że u mnie dzis taka słoneczna pogoda - czuć wiosnę dziewczyny ! Teraz biorę się za obiadek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to moje krewniaki!!! Ja sie do tych domowych stworzen jajorobow nie przyznaje :P JA grzecznie i cicho spalam na drzewie... ;) Jak to nie Ty!!! To na drugi raz jasniej prosze sie wyslawiac ;) [cieszy sie, ze ma na kogo zwalic i wyszlo na to ze jest bardzo socjalnia, a niedobra Tanczaca kazala Jej sie w nocy wynosic :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Dobra, dobra... Zlywklych buleczek nie kupuje sie 3 godziny!! :P Ale niech Ci bedzie... ;) Pewnie ta pietruszke tak dlugo wybieralas... Zwiednieta byla? Tanczaca---> JAsne, ze widzialam!! I od razu jak zobaczylam ten szmaragd na glowie to o Tobie pomyslalam :D TYlko prosze nie bierz przykladu!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo We Wrocku słońce świeci!!! Jak w nie patrzę i je czuje, to mam tylko jedno marzenie, leżaczek i kocyk i balkonik w domku w górach!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO moje marzenie to zielone włosy! Nie biorę , ale jak będę mogła to wezmę:P Dzieki za kartkę, tez Ci wyslałam! acha i przygotuj się na WAŻNE WYDARZENIE: FLOWKA w maju zaszczyca swoją osobą nasze miasto!:P Ona pije piwo KO:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nastepna... co sie chce opalac... Wez lepiej ziemniaki i idz obierac na balkon :P Wiesz co... marzyc jest pieknie... Niektore marzenia sa wspaniale... ale niec zostana tylko marzeniami... Przeciez jakbym Cie zobaczyla taka zielona, to bym uciekla, bo bym pomyslala, ze kosmici przyjechali mnie porwac :P Do maja to dalekoooooo!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym domu rządzę - to piewsze! Po drugie moje piękne paznokcie nie zniosły by stosunku z kartoflem:P Personel niech obiera!!! Mam dzisiaj polewkę biało - barszczową :D Sałatka na wieczór przygotowana w lodówce, dzisiaj polski dzień seksu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko!!! Przeciez pazurami sie ziemniakow nie obiera!!! Sa do tego rozne cuda techniki... Ja mam takiego obieraka malutkiego z zielona roczka :D A ponoc sa maszyny, co sie tylko wrzuca i wyskakuja juz obrane... ;) To byla tylko mala sugestia!!! Personel ma prawo dawas sugestie szefowej, nie? :P Bialo-barszczowa...?? Znaczy barszczyk zabielany?? Mmmmm!! Pychota!! :D Ze co dzisiaj jest polskiego...?? Znaczy, ze co, ze bez sexu to ani rusz dzisiaj?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie rzecza wielka jest obrac caly gar ziemniakow... Baaa... to wrecz Mission Impossible :P To ja uroczyscie oglaszam bojkot tego swieta!! DZis mam dzien bez sexu!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest święto KO, tak jest w każdą sobotę :P Flowka wychodź z tej kuchni, można pisać i gotować:P [TWA dumna z siebie, że jest tak wszechstronnie uzdolniona:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze slysze!!! W kazda sobote... Sobota sluzy do leniuchowania!!! Ja protestuje przeciw takim nieprzyzwoitym swietom! :P flow---> NO wlasnie!! Tanczaca umie jednoczesnie gotowac polewke i pisac :D Bralabys przyklad z wszechstronnie uzdolnionej... heh... czy ja nie jestem mistrzem wazeliny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem wszechstronnie uzdolniona - jakby ktoś z tego grona raczył zapytać ... KO Ja muszę kompa dzielic nie tylko między kuchnię ale też z synem. A TWA to ma go do swojej wyłącznej dyspozycji ! Mądra ! :D TWA zapomniała napisać, że zanim ja się pojawię we Wrocku to ona będzie u mnie w marcu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazeliny to nie! ale MIGANIA SIĘ - O TAK :P WYKRĘTÓW - O TAK :p Wszystkie złote medale świata powinny być Ci przyznane, bo - POWTARZAM - jesteś bezkonkurencyjna w tej dziedzinie!!! No i wyrzucę z serca, będzie mi lżej: ludzie jak się ze sobą spotykają, to nie to po, by pić i jeść to samo, ale po to by ze sobą pobyć i się sobą nacieszyć!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca nie musiala dodawac. JA mam swieze informacje :D No popatrz apel poskutkowal... Jak sie czlowiekowi wjedzie na ambijce to od razu bardziej sie stara i nie ma zadnych przeszkod wtedy :P Teraz TAnczaca zniknela... Hehehe... pewnie przypalila polewke :P Albo Jej wykipiala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak zwykle... mam slaby refleks ;) Wiec jestem mistrzynia w trzech dziedzinach :) Wszystko jedno za co!! Wazne, ze zlote... Sprzedam potem na allegro i bede miala na piwo :P Ja lubie jesc!! Lubie pic!!! (byle nie kwake i Cole...) A Ty widzialas kiedys knajpy w ktorych mozna e siasc i gadac bez przeszkod nic nie zamawiajac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO do zerówki Cię wyślemy!!! Tam naprawdę uczą czytać!!! Flowka Ty nie podważaj autorytetu psiapsiółki!!!:D Precyzyjnie stwierdziłam, że KO nie znajdzie powodu, żeby się z nami nie spotkać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adidas3
Witam drogie Panie.Witaj Krwawa Orlico moja ulubienico :). Ja probonuje dziś pyszną kawkę cytrynową.Właśnie sobie ją piję.MMM Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO do zerówki Cię wyślemy!!! Tam naprawdę uczą czytać!!! Flowka Ty nie podważaj autorytetu psiapsiółki!!!:D Precyzyjnie stwierdziłam, że KO nie znajdzie powodu, żeby się z nami nie spotkać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adidas3----> Herbatke cytrynowa?? O_O Tak mi sie nie bardzo komponuje... :O Cos jak sledzie z rodzynkami :P [zapominajac o dziwnym zestawieniu cytryny i kawy skacze pod sufitu z radosci, ze ma wielbiciela!! MA tylko cicha nadzieje, ze plci przeciwnej... ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ja umiem czytac!! I pisac!!! I nawet liczyc umiem!! :D I... Ty chyba nie znasz moich mozliwosci... Powod sie zawsze znajdzie :D Trzeba tylko chciec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO :D JUz ustalilysmy, ze wredna jestem ;) Jedno jest pewne... I kazdy to wie... Wolow trzeba, zeby mnie gdzies z domu wyciagnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się w Tobie odkocham Ptaszysko - nie zapokajasz mnie :P, do szczęścia potrzebuje od czasu do czasu, szczególnie w soboty i niedziele konsumpcji związku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×