Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No ... a jak byłyśmy w trójkę to co robiłyśmy ? :D Szkoda, że nie ma słuchawek do skypa na trzy osoby ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł Tańcząca ! Strzał w dziesiątkę ! Ty bedziesz od spraw przyziemnych. Ja od reprezentacyjno-kulturalnych. Ptaszysko bedzie przyzwoitką żeby żadne H-fuje nam laby nie zakłócały. Kto jest za - ręka w górę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest nas już dwie ! Ptaszysko wypowie się jutro ! Trzeba opracować wersję przysięgi małżeńskiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień pełen wrażeń był i znowu będziesz się chichrać w wyrku zamiast spać ! :D Wszystkim moich przyszłym żonom życze spokojnej nocy ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak!! :D Przezylam :D Zmierzylam kostki w salatce... zgadzalo sie co do milimetra!! :D I sledziki plywaly... w piwie... :P Tanczaca---> A dla Ciebie pytanie za 100pkt: Zgadnij w czym dzis przyszlam do pracy...? I co mam teraz w buzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa... i Tanczaca... od rana Cie szukam (wiesz gdzie...) ale mi wcielo ta kartke z magicznymi literkami po ktorych mialam Cie zidentyfikowac... Daj to jeszcze raz... na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ja wiem, ja wiem !!! Ale to pytanie nie do mnie więc milczę jak grób ! Tańcząca - wstałaś juz ? Odzywaj się ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze Ty wiesz... to ja wiem... :P Chcialam sprawdzic jasnosc umysly Tanczacej tak skoro swit... ;) A ta spi... Pewnie zamkniety komp i moje powitanie na GG nie pomaga... Heh... zapuscilabym jakas salwe to by sie obudzila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale milo sie robi literowki... Juz mialam wczoraj dosc \"skasuj przecuinek\", \"zgubilas Z\", \"przekrecilas to\" i takie tam... 😡 perfekcjonistka sie znalazla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątkowo Was witam i słonecznie !!! Ptaszysko odpowiadam: 1. K 2. G Ciekawe czy trafiłam? :P Ptaszysko jest rozkoszne, naprawdę!!! żałujcie wszyscy którzy JEJ nie znacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ty spiochu!!! :D Ja tu od rana Cie w pajeczynce szukam... ;) Zgadlas!! Brawo!!! Wygralas rolke papieru toaletowego. Do odbioru w najblizszym terminie :P rozkoszne...? :P tak jeszcze o mnie nie mowili... [splonela z zawsdydzenia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nago nie kapie!!! Nie w Odrze!!! W Odrze to tylko H sie macza :P Mam stac na strazy moralnosci i przyzwoitosci, tak...?? To zadnych golizn!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty!!! A wczoraj mowilas \"jaka wspaniala pobudka!\".... Taka jestes!! Niestala w uczuciach... :P Ja z toba slubu nie chce!! Wiernosc ponad wszystko!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym momencie Ptaszysko juz weszło w swoja przyszłą rolę ! Oklaski ! Za zimno na chrzest w Odrze ! Ledwo zdążę ucho wyleczyć a juz mam grypsko łapać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam za zimno... Trza sie hartowac!! Mi wczoraj Tanczaca nie pozwolila isc w krzaki, bo za mokro :( Dla Ciebie za zimno... Lo matko!! To kiedy bedzie w sam raz??? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Ptaszysko, że jest coś takiego jak lato ? :D I to tak w czerwcu nastaje i wtedy są upały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudne było przedwczoraj przebudzenie Ptaszeczku, ale nie może być tak codziennie... bo mi się znudzi :P Gdzie Wasza fantazja laski... wspólna kąpiel to przenośnia... A na gołąbki poczekasz do 29 kwietnia KO:D [ TWA zupełnie nie ma wyrzutów sumienia, Ptaszysko jest specjalistką od czekania na to, co się nigdy ma nie zdażyć] Ps zawsze możesz przyjść na ruskie pierogi i po Losta 2/18-19:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Taaa... Jesli lato bedzie w tym roku wprost proporcjonalnie cieple do wiosny to nie dowiem sie co to upaly sa... :O Tanczaca---> To niemozliwe!!! Jakze ja bym mogla Ci sie znudzic!!! [nie wierzy w to co slyszy!! przeciera uszy, pomimo, ze myla niedawno...] Jak to nigdy ma sie nie zdazyc...?? 😡 A mi juz slinka kapie!! 😡 a 18 jest juz w moim skarbcu :) Moze szybciej pojdzie niz 16 i 17 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Dobra, dobra... Inaczej to zabrzmialo... ;) :P :D Jakiego bratka?? Dlaczego tylko jednego?? I czemu akurat w piatek? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×