Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko - nie zdążyłam wpisać nic na wiadomym topiku bo już go zlikwidowali. Dużo buziaków dla ciebie za cierpliwość i wytrwałość w odpieraniu ataków ! 👄 Nieźle dałaś im popalić ! Jednym słowem : jesteś BOSKA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ma juz Boskiej... Umarla smiercia tragiczna razem ze swoimi gekonami :P Powrocila do Was zwykla, szara, zmarnowana ptaszynka... Tylko zal pozostal... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż ... szkoda bo już się zaczęłam przyzwyczajać do nowej rasy ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ! A z drugiej strony cieszę się, że wróciłaś i nic ci nie odbiło ! I nie ma to jak u siebie ! Znowu będziesz tylko nasza ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mi mialo odbic...??? Ja nic dzis nie pilam... nie odbija mi sie :P No... jakby nie pomysly roznych takich to ile mniej smiechu by bylo... Trzeba im to przyznac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos Ty... Tanczaca... a ja myslalam, ze Ty 25h na dobe spedzasz na kafe... To Ty jeszcze cos robisz poza tym? O_O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wlasnie mysle... dlatego sie zdziwilam, ze Ty o jakiejs aktywnosci ruchowej wspominasz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulam i jednocześnie pochłaniam zawartość :p [ TWA najdelikatniej jak może traktuje prezent od KO, napawa się jego zapachem a jest to zapach Ptaszyska]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zapachem...?? Lo matko!!! Jak Bozie kocham... niczym nie traktowalam gratisa... Czysciutki dostalas :P Ale gruby gratis jest... nie odgniec sobie czegos przy okazji uzywania, heh... Ja tam wole drobniejszy kaliber ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis to niemozliwe... objadlam sie... za ciezka jestem... Latam tuz nad ziemia i do oblokow mam daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, ze tak będzie Ptaszysko ! Przepowiedziałam to ! :D Tancząca to wzór ! Spacerek, ruch ! Nic tylko podziwiać i brać przykład ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i skończyłam lata ... Ale nic to - jak mówił Wołodyjowski ! :D DOBARNOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Dobrze, ze Ci sie podoba... bo mnie nie zadowolil :P flow---> Ja bym raczej powiedziala, ze wykrakalas... :O Witam we wtorek!! Fajne filmy daja w TV. Teraz Kurt na tapecie. Ide konczyc ogladac i do wyrka, bo jutro trza pracowac... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nowy dzień wstaje, przywitajmy go!!! Sio z wyrek !!! :p Flowka wczoraj przymknęłam oko, bo świętowałaś, ale dzisiaj kawka nie zrobiona jets i co? :P [grozi palcem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×