Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przegapiłam ZOO !!!!!!!!!!! Tylko się człowiek gdzieś ruszy i zaraz mu sprzed nosa sprzątają co lepsze kąski !!! :D Witajcie o poranku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 moja kaczoliczba to 1130;) fajna zabawa.... Zalapie sie na kawcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po burzy ! A jeszcze do południa leżałam na piasku ... :D Obiadek - a po obiadku nagle grzmoty ! I co zrobić z tak pięknie rozpoczętym dniem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rownie pieknie go zakoncz;) u mnie na burze sie nie zanosi ,wiec bede sie ewakuowal nad wode poplywac i chyba zostane sobie do rana ,kupie kilka browarkow ,lodoweczka w aucie zadba o przyzwoita temperature;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się Robal, że przy tym deszczu to będzie dzień barowy ! :D A przecież pojechałam nad morze zeby odpocząć od MB i innych używek ... tyle, że tutaj to browary się pije !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wiec pij browary ;) tylko nie przedawkuj bo jesli jutrzejszy dzien bedzie tak goracy jak dzis to bedziesz miala klopoty ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca !!!!!!!!to co ma sie dziewczyna usmazyc???:P pij ile wlezie zalozyc tylko prosze takie cos na raczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA - przecież mówiłam, że nic na P nie robię ! Grzeczna dziewczynka jestem odkąd wyjechałam z G !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu słońce wylazło ! Pogoda zmienia się błyskawicznie ! Idę się wywalić na balkonik ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam niegrzeczna ...ale tylko jeden razik...bo ...gorąco jest ;0 Za to w sobotę będę grzeszyć bez końca...idziemy z Przystojnym na plenerówkę : Noc świętojańska nad Odrą..zaczyna się o 21...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu to jestem naprawdę biedna:( Ptaszysko nie z sieciowane...Flowka baluje z emerytami a ja bidna kwake piję w pojedynkę :( Ale jutro za to och co będzie jutro...wielogodzina uczta bitkowo-kluseczkowo-kalafiorowo-truskawkowo-lodowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko napij się ze mną kawki!!!;) Witam o poranku! nareszcie chłodnym ! Tera obowiązki a popołudniem same przyjemności:D Flowka zaliczyłaś już choć jedno rypanie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo ! Balety się zaczęły ! Dwa bankiety równocześnie ! Muzyka cupie ... zobaczę czy jest z kim potańczyć ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESPODZIANKA!! :D Jest chwilowe towarzystko :) Chwilowe, bo zaraz spadam... I bede dopiero jutro wieczorkiem (chyba - postaram sie :P ) Tanczaca---> Juz bardziej dietetycznego nie umiem... Kotletow na parze nie umiem robic :P I wcale mi sie nie komponuja ;) Nastepnym razem ewentualnie bedzie 12%, a nie 18% do czerwieniny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze kwaitow, lez, bialych chusteczkek, nie slysze aplauzow, okrzykow radosci... Co to ma byc w ogole?? ja sie pytam 😡 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×