Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

monial---> 🖐️ Przelotem? A kiedy Ci skrzydla wyrosly? :D flow---> JAk to temat nie podjety?! Przeciez mowie, ze ja jajecznice to jak najbardziej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w brudnych kubkach. Zwariuje z nimi :D A w łazience mam potop. Skrzydła mi urwało to i przelotem jestem :classic_cool: Nie, będę wieczorem i basta!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> NO nie mow tak glosno, ze brudne... MOze by sie nikt nie skapnal :P Tsunami przeszlo Ci przez lazienke? Wiesz po wielkiej wodzie to mozna bursztyny znalezc i inne cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawy nie brakuje... Nawet ostatnio wysypala sie komus... Pozbieralam z podlogi i wrzucilam spowrotem do sloiczka... Troche siersci tam bylo i pior ale to sie odcedzi zebami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - wchodze w to:P nastepnym razem moze jakas wkupna flaszeczke amaretto do kawy przyniose to czysty kubek bedzie:D mole sobie lyzeczka wyjme:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja mowie, ze odrozniam...? Ale jak mole sa w srodku, data waznosci sie juz nawet zatarla i stoi zapomniana resztka na polce to chyba zwietrzala, nie? Dobrze wnioskuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytalam ze to sie do kawy podaje:D a co to takiego to dokladnie nie wiem:D:D:D wole lyzeczka te mole albo palicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> ty tylko sprawdź co ci Ptaszysko przyniosło do domu na urodziny ... bo wiesz - termin ważności moze wyszedł a ty chomikujesz ta kwakę na lepsze czasy ! Lepszych juz nie bedzie skoro kwaka nie ten teges ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wkupna flaszka to ja jestem :D Chce ktoś posprzatac moją łazienkę?? :D Tsunami, potopy i te różne to betka. Zapraszam :D Do mojej łazienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska w KKK wkupienie polega na przyniesieniu 20 dk najdroższej rozpuszczajnej kawy...dla TWA..dopiero po zatwierdzeniu przynależności możemy gadać o flaszce!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo ! Jak flaszka to zaraz wszystkie sie zleciały ! :D Do AA tylko sie nadajemy ! :D Eldiska --> ty nawet nie wiesz w jakie towarzystwo wpadłaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk palcami!! Z wrzatku?! O_O Co Ty Chuck NOrris jestes? :P Aaaaa Boryna!!! To jakis napoj alkoholowy. Likier, czy cus... Swita mi :D To jak bedzie to ja sie pisze na niego!!! Niekoniecznie z kawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja musze do sklepu!! bo na szafce tylko jakies cibo sie szlaja... i do tego nie moje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk palcami!! Z wrzatku?! O_O Co Ty Chuck NOrris jestes? :P Aaaaa Boryna!!! To jakis napoj alkoholowy. Likier, czy cus... Swita mi :D To jak bedzie to ja sie pisze na niego!!! Niekoniecznie z kawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najwyzej poczekam az przestygnie, albo dlugopisem wyjme... no czymkolwiek.... to jaka ta kawa ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> TY to bys sie wstydzila! Tylko bys wszystkich do sprzatania zagianiala!!! Potop nie zajac... poczeka :P flow---> NO wiesz... Tanczaca ma swiezutka ;) POki co, bo jak tak bedzie chomikowac to jej sloiczek zardzewieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretto Jest to słodki, a jednocześnie lekko gorzkawy likier migdałowy pochodzący z Włoch. Ten czerwono-bursztynowy trunek zawiera ok. 25 proc. alkoholu. Najczęściej produkuje się go z nalewu na pestkach morelowych z dodatkiem różnych ziół, nalewów migdałowych, czasami z domieszką apricot brandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> TY to bys sie wstydzila! Tylko bys wszystkich do sprzatania zagianiala!!! Potop nie zajac... poczeka :P flow---> NO wiesz... Tanczaca ma swiezutka ;) POki co, bo jak tak bedzie chomikowac to jej sloiczek zardzewieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za dubla... Od samego myslenia o % nawet nie wiem kiedy 2x wcisnelam Entera :P Tanczaca---> DLaczego bylam pewna na 100%, ze zaraz tu wkleisz to co wkleilas? :P Ale Ty przewidywalna jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> świeża to ta kawka była wtedy - teraz jest już stara i czas ją wypić ! Ale TWA lubi jak coś stoi ... na półce ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca Wśród Ananasów Ty chyba raczysz zartowac majac nadzieje, ze ja to przeczytam? O_O flow---> BO Tanczaca mysli, ze kawa to jak wino dojrzewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×