Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

dobra, bylam w sklepie... amaczegos nie bylo bylo martini:D /ja po tym usypiam/ najdrozsze co bylo to jakis davidoff :D gdzie mam to zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eldiska---> Lepiej trafic nie moglas!!! :D Tu wszyscy albo uwielbiaja Martini (mam nadzieje, ze to bianko ;) ) albo davida :D Albo jedno i drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini zwane tutaj MB jest mile wiedziane Eldiska ! :D Davidoff to najlepsze co mogłaś dostać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.... a myslalam ze znowu z czym wyskoczylam... takie jasne - innego nie bylo:D to maly sklep:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elldiska---> Wybacz, ze Ci ucielam jedna palke wczesniej... ;) Davidka odstapie maniaczkom kawy. Ja Martini poprosze :D Szklo brudne ale co tam... CHyba, ze z gwinta bedziemy ciagnac...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAVIDOFF 57 ESPRESSO INSTANT Tchibo W segmencie kaw rozpuszczalnych pojawił się nowy, ekskluzywny produkt – Davidoff 57 Espresso Instant. Kawa ta wyróżnia się intensywną i wykwintną kompozycją smakową stworzoną przez najlepszych światowych kiperów kawy. Łączy w sobie sekret najdoskonalszego espresso i wygodę przygotowania kawy. Davidoff 57 Espresso Instant swoją nazwę zawdzięcza perfekcyjnie dobranym parametrom wypalania kawy, oznaczonym 57. stopniem. Precyzyjna proporcja temperatury i czasu wypalania pozwala na wydobycie z kawowych ziaren najdoskonalszego smaku i aromatu. Nową kawę stworzono na bazie najwyższej jakości ziaren Arabiki, pochodzących z Ameryki Łacińskiej, Afryki oraz rejonu Pacyfiku. Bogata w minerały, wulkaniczna gleba w połączeniu z łagodnym klimatem sprawia, że Davidoff 57 Espresso Instant kryje w sobie bogaty i wyrafinowany bukiet zapachowy. \"Jedynie Ci, którzy doceniają najwyższą jakość, mogą w pełni smakować życie\" Zino Davidoff, twórca marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam nadzieje, ze jak wszystkich przestrasze, ze brudne to sie zgodza pic z gwinta... :O Nawet nie wiesz jak to dobrze wplywa na integracje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za palke sie nie gniewam:D sama sobie czasami ja ucinam:D no to kto w szkle a kto z gwinta? w zasadzie to moge skoczyc jeszcze po jedna butelke jak ktos delikatny jest:D blisko mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam propozycje nie do odrzucenia... Wy sobie nasiusiajcie w czysciutkie kieliszki wypucowane przez Tanczaca, a dla mnie zostawcie w butelce. Bede ciagnac z gwinta :D [doswiadczenie jej podpowiada, ze w butelce zawsze zostaje najwiecej :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwy kierunek dla kogo...?? TY chyba nie myslisz, ze my teraz bedziemy mrozic to MB... Mi jezyk juz zwisa, z kacika mi kapie... Mam w d... Twoje zielone z lodowki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w lodówie tonic mrozi się od wczoraj. Dzisiaj zakupiłam lody bakaliowe coby przed dietą jeszcze cuś zjeść ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze tylko nie o dietach!! mi tylek urosl , na plaze sie wybieram a na diete nie mam ochoty:O wole martini ...;) w koncu wakacje sa :D przyjemnosci czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> ja wiem z własnego doświadczenia, że wcale we flaszce nie zostaje najwięcej ! Już lepiej z brudasów pić byle swój przydział dostać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To bardzo zapobiegawcze najesc sie przed przystapieniem do diety ;) Ale jak cos to wiesz... ja zawsze chetna jestem na wszelkiego rodzaju lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elldiska---> To przebij pione 🖐️ Mi nie tylko tylek ;) Ale ja sie na diety nie nadaje 😭 flow---> No jak ktos siura niewiadomo ile do kieliszka, zamiast dystyngowanie tylko dno zwilzyc to sie nie dziwie... :O Myslalam, ze sie wykazecie odrobina kultury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś przez te upały to tylko uzupełniałam płyny - mało się jadło - właściwie tylko obiad. Może organizm juz się przyzwyczaił do małych ilości. co ? Ale zaraz sobie loda wszamam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze opuscic towarzystwo zanim zaczne litery zjadac, slubny mowi ze mi martini juz dosyc:D ale wroce do Was:) czy chcecie czy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cholera mowilam ze ja malolitrazowa jestem? juz przestawiam litery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska --> nie każdy ma łeb do picia ... Wracaj ile chcesz - tutaj zawsze jest świetna atmosfera ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elldiska---> Zjadanie liter to raczej objaw glodu ;) BTW MB nigdy dosc!! :D Slubny nawet nie wie jak sie myli :P 🖐️ wroc, wroc... Kto to szklo bedzie zmywal... BO napewno nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> TWA nic nie wklei bo jak słyszę to instaluje cuś ze świecidełkiem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrzymałam zła wiadomosc :-( I nie będzie mnie wieczorem. Cholera jasna!!!!! Bez sensu to wszystko..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×