Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

heh wiesz ze wiem o tym dlatego od najmlodszych lat staralem sie byc dobrym i pilnym praktykantem :)zglebiam swa wiedze maxymalnie jak potrafie i w tej chwili przerabiana materia jest mi doglebnie znana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tak od dziecinstwa praktykujesz?? Od razu do praktyki przeszedles? Bez wstepu teretycznego? Bo ja do wieku 6 lat to czytac nie umialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm wiesz raz uratowalem ptaszka ,ktory nieszczesliwie wypadl z gniazda ;) i tak sie zaczela moja przygoda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> Mowilam Ci juz, ze jestes moim idolem? :D Przyjaciel ptaszkow!!! [ma nadzieje, ze Robal wczesniej tego ptaszka nie wytracil z gniazda, zeby sie pozniej popisac jego uratowaniem] Tanczaca---> NIektore rzeczy (w tym teksty czyt: wypociny) uwazam za zbedne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie okrotne domniemanie checi dokonania zbrodni nie lezy w moim stylu ,pozatym taki maluni biedziunia jak ja nie mialby tyle sil ,aby uczynic tak niecny wystepek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... tego nie wzielam pod uwage... Zwracam honor ;) Takie kruszynki jak Ty z natury sa chodzacymi krainami lagodnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Znowu chyba będzie gorąco ! Idę na jakieś zakupy - trzeba sie zaopatrzyć w produkty dietetyczne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka zostały nam dwa dni jedzenia...potem żyć będziemy miłością...;) I tego powodu moja lodówka jest gruntownie odmrazan i myta i jak fajnie chłodno się zrobiło w domu ...:D Czy 5 jest szczęśliwą liczbą? bo ostatnio mam z nią często doczynienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> 🖐️ No blaaaagam... NI mowcie o glodowkach, bo na sama mysl sie glodna robie :P Tanczaca---> Udaj doe do numerologa. Prawde Ci powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz o diecie : wszystko kupione ! Gadać tutaj nie będziemy o tym - mamy od tego inny sprzęt. :D Najważniejsze jest pozytywne nastawienie a reszta to pikuś ... wiem bo w zeszłym roku stosowałam. Muszę też stanąć i sprawdzić stan posiadania ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera... moja poczta na o2.pl zaczyna syfy przepuszczac... Przed chwila sprawdzalam i dwie strony mialam maili o Viagrze... (chyba... bo nie czytalam przeciez). Normalnie pewnie w tym amoku wykasowalam jakies maile normalne :P Chyba czas zmienic poczte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> randka aktualna ... Ale nie liczę na czerwone latarnie - na nic nie liczę - może jedynie na to, że się rozerwę. Na wszelki wypadek biorę ze sobą granat zaczepny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co Ci granat? O_O LO matko!!! A wszyyscy sie dziwia, ze ja na spotkania chodze z nozem i gazem!! :D Ale granat to juz hardkor!!! A moze lepiej od razu mine przeciwpiechotna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę laseczki w sierpniu na kilka dni pod namiot, już zrobiłam rezerwację !!! :D Super okolica strumyk, las i ruiny starych zamczysk...posiedzę w sieni...gdy będę chciała się ochłodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam na stole dla kazdego cos dobrego: kawe, martini, zimne piwko , orzeszki itd... wybierac , przebierac... odliczam czas do wyjscia na parapetowe czytajac co wczoraj za impreze skonczylam przed czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×