Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

ja nie mam pojecia co oni maja na parapecie:) mam nadzieje ze cos do ewentualnych gowien dorzuca:) a golebi wspolczuje, ja do niedawna mialam kawki w dachu:P budzily mnie skoro swit!! masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elldiska---> NO ja Cie kocham, a Ty spisz :D DZieki, ze zostawilas dla mnie piwo :D Coprawda juz nie ma szroniku na butelce ale wciaz zimne... A o golebiach to ja tez moge podyskutowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie,nie spie tylko pazury maluje... jak zrobie na czerwono to moze golebie przeplosze... zmykam na imprezke ... dostawiam jeszcze chlodnych napoi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elldiska---> MOwilam Ci juz, ze jestes moja idolka? [bierze zimna butelczyne w garsc i ciagnie z gwinta] (dzien bez wazeliny to dzien stracony :P ) udanej imprezy!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wierze!!! JAsnowidzka z Ciebie!! :D Ale teraz chyba zagryze jeszcze chlebkiem z czyms slodkim :) Na dobry sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Elldiska zostawiła i cos dla mnie ... MB to jest to ! Elldiska 👄 for ju !!! Randka udana - zażarłam szarlotkę na ciepło i popiłam tonickiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki żegnam Was dzisiaj wcześniej, bo rzucam się w objęcia ...ale nie jest to MORFEUSZ...choć właśnie on będzie patrzył z pudła co robię ...wiadomo nieprzyzwoitego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ze zgorszenia już dawno zasnęło ! :D No ... chyba, ze przyjdzie jej duch ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×