Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

a w ogole to o ile mnie cyfry nie myla ktos zgarnal ZOO nawet o tym nie wiedzac... To bedzie wlascicielka ostatnieo wpisu na poprzedniej stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz tu będziemy miały aktualny stan posiadania ZOO ... Ptaszysko --> masz w WC miejsce na te trofea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> NIe wiedzialam! Naprawde Nie lubie jak mi ktos nie wierzy :O W WC to zawsze sie na sedesie znajdzie miejsce :D Tanczaca---> Mam dla Ciebie fajny tekst: \"bounty...smak raju, czyli posil się przed zgonem tym batonem\" autorka: baby sitter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy -----> ZOO Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 = 5x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 = 7x Moniałka-----> 7500 = x1 Setunia----->11500=x1 TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 = 10x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z nich: \"...Temat: Błagam pomozcie 00:18 desperatkaaaaaaaaa Około roku temu zmieniłam oprogramowanie na rzekomo lepsze.Do tej pory używałam pakietu Przyjaciel 5.0, a zamieniłam go na intensywnie promowany pakiet Mąż v. 1.0. Niemal natychmiast po uruchomieniu nowego oprogramowania zauważyłam, że system pracuje dużo wolniej, szczególnie jeśli chodzi o aplikacje związane z kwiatami i biżuterią, które pod pakietem Przyjaciel 5.0 działały błyskawicznie i bezbłędnie. Jakby tego było mało, instalacja pakietu Mąż 1.0 spowodowała automatyczne odinstalowanie tak wartościowych programów, jak Romantyczność 9.9, za to zainstalowanie istnego śmiecia informatycznego, jak Żużel 4.5 i Liga Polska 3.0. Nie chcę przy tym działać program Rozmowy 8.0, a próba uruchomienia programu Sprzątanie & Porządki 2.6 powoduje zawieszenie całego systemu. Próbowałam ratować system uruchamiając Pretensje 5.3, - ale bez widocznych rezultatów. Co robić? 00:25 zzuzza Proponuję wypróbowanie Ligi Polskiej 3.0 i tego Żużla 4.5, gdy programy te znikną z zakładki \"aktywne procesy\" jest szansa że zwolni się nieco pamięci i będzie można spróbować uruchomić Romantyczność, choć może w jakiejś słabszej, mniej pamięciożernej wersji. Programu Sprzątanie 2.0 radzę nie uruchamiać, i zacząć powoli od Sprzątania 1.0 czyli wynoszenia skarpetek i brudnych gaci do kosza na brudy. Najgorsze jest to, że program Mąż 1.0 zostawia trwałe zapisy w rejestrze i jego odinstalowanie nie jest wcale tak proste :|...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... bardziej mnie inne filmy wzruszaja... Az skonczyc nie moge :P Chcialam byc mila 😭 NIe to nie! Laski bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO, a ja skonczylam wlasnie wieczor filmowy. Przed chwila byl wlasnie przyrodniczy film o gadach ;) ...i mysle co by udac sie spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he pilnowalem pisklakow zeby z gniazda nie wypadły :P nie nie spalem od chyba 3 do chyba 4 ;)wlasnie wrocilem szybki prysznic i jade dalej musze pozalatwiac sporo spraw przed urlopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 3 do 4 to zadno spanie... NAwet nic konkretnego sie nie zdazy przysnic :P Radze Ci uwazac przy tych pisklakach... bo moga Cie pomylic z jedzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heee zostac hm pokarmem tak zacnego ptaszyska to zaszczyt :P jesli sie spi 8 h dziennie to przesypiamy 1/3 zycia !!!!!!ja sobie na to nie moge pozwolic bardzo kocham zycie wiec go biore ile sie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo krotki zaszczyt :D NIe zdazyl bys sie nikomu tym pochwalic :P A ja wrecz przeciwnie!! Uwielbiam spac. Jakbym mogla to przespalabym cale zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale zycie ...drapana po pleckach i chlodzona kroplami rosy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ptaszysko jak ja wiem ;) czytalem duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×