Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko czy przypadkiem nie spadło Ci nic na Twój mały łeb? Skoro piszesz, że idziesz jeść.. to idź a skoro nie idziesz to nie pisz, że idziesz, bo nie ma potrzeby nigdzie iść jak się nie jest głodnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> ty to wyrażasz wiele zamiarów ! Czas najwyższy wyrażać i realizować a nie tylko gadać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorych zamiarow sie nie da zrealizowac. Pozostaja i pozostana w sferze marzen... Jak pisze, ze \"umieram\" to nie znaczy, ze zaraz mnie wywioza do kostnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd Ptaszysko? że Ci taka bzdura przyszła do głowy? [TWA wielce zdziwiona aż kolejną kawę pije] Nie ma sensu kompa wyłączać..bo po co ...trzeba 7 razy odświeżyć ..przysłać Cienia i zegnać się w nieskończoność(czytaj) mówić dobranoc niezliczoną ilość razy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - i na tym polega różnica między nami a Ptaszyskiem ! Nie znoszę jak się coś mówi i tego nie robi ... ja jak mówie dobranoc tzn, że już mnie nie ma ! :D I nie wysyłam żadnego cienia czy ducha żeby molestować innych jeszcze przez pół nocy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomolestowałabym ... ale jakiegoś fajnego frajera a nie ciebie TWA ! Bo wiesz jak to by się nazywało ?! :D I wiesz co na to Ptaszysko ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo ... tak mi się wydaje, ze ja jedna tylko cię rozumiem TWA ! :D Nawet Przystojny nie ma szans !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×