Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie o żarciu Flowka tylko o sklerozie! ;) i o studenckich ! dwóch białej i brązowej z bakaliami.[oblizuje się TWA na samo wspomnienie]...które miały w Robalowej lodówce leżeć spokojnie i czekać jak przyjadę a Robal cichaczem, jak Robalowa spała albo jej nie bylo ZJADŁ ...obie!!! 40 deko rozkoszy miał :P MOJEJ ROZKOSZY 😭 Co poszłaś kupywać? będzie u Ciebie zupa z gwoździa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrość duszy-Język ciała -TWA
Sama...samiuteńka na kawce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha To już żaden problem... wystarczy powłóczyste spojrzenie i piękny uśmiech....może jeszcze w G2 też jakieś futryny wypadają ;) Idę robić zieloną zupę :D i za 5 jajek muszę złapać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 gwiazd i 10 zawodowych tancerzy dobierze się w pary i będzie rywalizować w konkurencjach tanecznych. Ich wysiłki będą oceniać jurorzy i widzowie, wysyłając SMS-y. W programie wezmą udział: Maria Wałęsa i Paweł Godek, Kaja Paschalska i Piotr Kiszka, Magdalena Wójcik i Robert Rowiński, Kinga Rusin i Stefano Terrazzino, Joanna Liszowska i Robert Kochanek, Peter Lucas i Dominika Kublik, Michał Milowicz i Izabela Mika, Marcin Mroczek i Edyta Herbuś, Przemysław Sadowski i Ewa Szabatin oraz Przemysław Cypryański i Aneta Piotrowska. dziś godzina 20.05 zaczyna się TANIEC Z GWIAZDAMI!!! Flowka w czasie reklam komentujemy jak zawsze !! Mam nadzieję, że malolaty odpuszczą drugiemu Mroczkowi! A teraz w pięknie popołudnie dwie klątwy!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrość duszy-Język ciała -TWA
Flowka zrobiłam Ci już 25 falowań, heh ale se będziesz oglądać na trawiastej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie godziny z Jackiem ! Wrażeń i emocji co niemiara ! Już się zaczynam bać co będzie jak mi się filmy skończą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×