Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

FRANCUSKA ANGIELSKA METRYCZNA* 36 - 23 37 4 24 38 - 5 - 24,5 39 - 5,5 - 25 40 - 6,5 - 26 41 - 7 - 26,5 42 - 8 - 27 43 - 9 - 28 44 - 10 - 28,5 45 - 10,5 - 29 46 - 11,5 - 30 47 - 12 - 30,5 48 - 31 49 - - 50 - - Flowka włosi frajer- to jest to jak coca cola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta;) co tam słychac w szerokim swiecie :classic_cool: ja mykam do lozia....o 4 trza siec ;) Kolorowey nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham wszystko co masz w sobie najlepsze ! To co złe - tego nie kocham ! :D Dzień dobry wszystkim ! Idę spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski z ranka w tak PIĘKNYM DNIU!!!🌼🌼🌼 3 LATA TEMU pewna Pani i pewiem Pan ślubowali sobie miłość...wierność (...) i nic z tego nie wyszło :( Ale pamiętam...miałam zieloną sukienkę i zieloną wiązankę :D stara była: złota śliczna torebeczka nowe: złote buty pożyczone : złoty delikatny łańcuszek a niebieska : chusteczka No i zachowałam wiązankę przez cały rok i w pierwszą rocznicę ją spaliłam..więc powinnam być szczęśliwa...ale nie jestem...DLACZEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze będzie..
pięknie Tańcząca będziesz szczęśliwa, wróżka prawdę zawsze Ci powie:) w DNIU NIEROCZNICY ROCZNICY cały wszechświat jest Dla Ciebie przyjazny,pomyśl życzenie a ono sie spełni🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. TWA --> ty wariatko ! Dospać nie możesz i dzwonisz. Całe szczęście, że ja już na nogach. A propo Fali ---> nie wszyscy żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jestem zła i nieprzyzwoita to co ? Muszę MB kupować ! :D Rocznica przeszłego małżeństwa to też powód do chlapnięcia ... może likierku z mleczkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz....jaką to ja mam rocznicę dzisiaj? :D Bo też bym coś chlapnęła.... Szukam rocznicy :D No i przede wszystkim 🖐️ wszystkim :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał --> nie my mamy rocznicę tylko TWA. Swoją osobistą. Czytaj kilka postów wyżej ... W moim eterze trwa jak dotychczas cisza ... przed burzą. Godzina 20 będzie godziną zero ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystojny raz w życiu stanął na wysokości zadania ! :D Brawa dla niego - choć tak do końca to nie wiem czy słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×