Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dobranoc! Jedne chore, inne wyjechaly - nie wiadomo gdzie i po co :D tzn. ja nie wiem. Ale to normalne, że ja nic nie wiem :O Bo kto mnie poinformuje? Moniał se trochę popłakał, moniał se trochę pogdakał moniał głupotki napisze i co usłyszy? jeno ciszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...jak po rurki to spoko :D Lubię rurki :D :D Z kremem na ten przykład..... Teraz będę próbowała zasnąć....może rurki mi się przyśnią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ty pierwsza Moniałka i pewnie nie TY ostatnia nie wiesz...;) nic co dzieje się w KKK...ale Ptaszysko też tak miało i mówiło, że fajnie tak nic nie wiedzieć i żyć w błogiej nieświadomości :P Właśnie cholewcia zastanawiam się czy KRWAWA ORLICA...WIE, że JEJ UKOCHANY Poltegor chcą wysadzić w powietrze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dzieje się z Orlicą to tyż nie wiem :O Ja nic nie wiem. Jasny gwint - wyłączam to pudło i idę spać - tak to się nazywa....idę z boku na bok się poprzekręcać. Jak już tramwaje znowu usłyszę to bedzie znaczyło, że można tylek do góry podnieść. Dzisiaj jestem \"narzekaczem\" ....ale w ogóle nie jestem gżdaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym se śledzia zjadla.....w śmietanie :D Ale tylko mi się tuńczyk po lodowce pałęta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja podjęta - pudło wyłączam. DOBRANOC!!!! Miłych snów z rurkami w tle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku z G2 ! Znieczulenie podziałało, śniadanie zjedzone, kawka wypita ! Czas na zakupy moje miłe. Jak mi się uda to dam znać jak się udały ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...dziś PDS ale tylko w G2 :D Flowka kochana Ty moja...prawdziwa z Ciebie kobieta! Teraz mając na sobie miniówe...rozwiń skrzydła... ukaż całe swoje piękno i czar..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesień jak dywan, jakich nie bywa często ostatnio - płowo-zielony dywan zdobiony słońcem dostatnio. Pejzaż gorący rżysk i stygnących gwiazd w zimnym niebie - smutku, co zawisł kluczem żurawi - pejzaż bez ciebie. Dzień za dniem, sen za snem, pełnia i nów, i słońce znów. Noce i dni wciąż nazbyt ładne - zmierzchy i świty bezradne. Rower zmęczony płosząc gawrony sunie drożyną. Jedzie listonosz - już pod czerwoną jest jarzębiną. Na skwar narzeka, ma tylko przekaz - złotych sto dziewięć ! Tą samą drogą wraca. Nikogo. Pejzaż bez ciebie. Dzień za dniem ... itd. Na horyzoncie topi się słońce w złocie czerwonym. Rzeką nadpływa siwa flotylla mgiełek wieczornych. Idę przez pole gdzie dwie topole - drzewo przy drzewie - patrzą z wysoka w przestrzeń jak otchłań - pejzaż bez ciebie. Dzień za dniem... itd. Chyba to sprawił wrzesień, że prawie nic już nie czuję. Słucham, jak teraz upał zamiera, ciszą pulsuje. Pewno ci dobrze gdzieś o tej porze, pewno przyjemnie. A wokolutko- pejzaż bez smutku pejzaż beze mnie. Noce i dni O których nie wiesz jesień i pejzaż bez ciebie. A wokolutko-pejzaż bez smutku, pejzaż beze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie w ogrodzie dendrologicznym. Było pięknie ! Obiad wypas ! Widziałam w G2 wyścigi samochodów terenowych w terenie. Ryk silników i kurz ! Za godzinę idę na tańce ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka dzisiaj bez stresu...Oficerowie zaczynają się dopiero w przyszłą niedzielę...więc spoko balujemy z Gwiazdami :D Czekając na Flowkę zaprzyjaźniam się z Azumi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień jest całkowicie bez sensu...może to dlatego, że to poniedziałek i wszystkie wiertarki mojego osiedla przystąpiły chętnie do pracy...a sąsiedzi, gdzieś obok czy z góry, spali dzisiaj kamiennym snem, bo ich budzik dzwonił tak głośno, że ja otworzyłam oczy nietomna tego, czy już trzeba wstać czy nie. Potem poszłam do sklepu po chleb, który przecenili, bo otworzono na przeciw konkurencje a tu chleba nie ma...wkurzyłam się (bez kawy wyszłam) i skierowałam swe kroki do warzywniaka, żeby kupić ogórki konserwowe, bo te nabyte 2 dni temu normalnie skisły, więc zmuszona byłam je wyrzucić i to zrobiłam i wtedy uświadomiłam sobie, że słuchawki, których szukam cały wieczór pojechały już na wysypisko, ale życie nie zna próżni ...więc w to miejsce mam rzecz cudną (nie zieloną wcale) tylko złocistą jak słońce...właśnie pogoda piękna...a we Wrocku epidemia krtaniowa, najlepiej pomaga na te bóle zawieszenie czerwonych koralików na lampie, co uczyniłam i Flowka okazało sie, że płyta dodatkowa musi być bo następne napisy do kitu a przecieru do fasolki nie mam i w zeszłą środę zapomniłam o swojej gazecie..heh...życie jest trudne...skomplikowane... (.Y.) to som wirtualne cycuszki ...fajne ? prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kolaborat strzeliłaś TWA ! Całe przedpołudnie w skrócie - tylko nie wiem co to to złote ? U mnie tradycyjnie - MB zakupione - teraz wypada czekać aż niedźwiedź sobie pójdzie !~:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coffee ) (( (\"\"\"\"\")o \'\'\'\'\'\'\'\' Hahahah zdolna jestem...oipszem Ci: lubią to kobiety! to wisi...:P...możesz takie rzeczy kupić u Kruka :D miejsce tego jest tam gdzie ostatnio całował mnie Przystojny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ kobitki🌻słonko swieci ...gdzie ta jesien:P czlowiek styrany jakos ciagle ani czasu na browca nie ma ...kiedy wpadasz do nas?? Pozdrawiam i miłego Dnia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×