Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA te wycinki sa :classic_cool:... pozdrawiam nowe twarze;) wlasnie wrocilem z rybek R kiedy wpadniesz bo juz mam kilka okazow ,ktore czekaja na Ciebie ...dzis padl ladny szczupak ,wczoraj wegorz;) nie mowie juz o karpiach ,ktore w tym sezonie biora jak ....hm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)oki..wiesz jakie polapalem przez wekend!!!jak zrobie to posle Ci foty .... jak zdrowko u Ciebie ??lepiej juz?? Pozdrow M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...przyjalem do wiadomosci;) Spij słodko ja tez znikam wczesnie wstaje a dwa dni nie spalem ;) jak zwykle zreszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka jak widzę smakuje zawsze i wszędzie ! :D Jestem zdegustowana tańcem - jakoś nie było na czym oka zawiesić ! Ensiferum --> to jakoś z łaciny czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka przywołuję Cię do porządku!!! Gdzie dobranoc dla naszych wiernych czytaczy? Wróciłam ze spaceru...już nawet Cztery Łapy były znudzone tą piwną paplaniną...no i dowiedziałam się, że teraz to wystarczy mrugnąć, żeby tego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka kochani!!!! koniec spanka!!! kawka świeżutka paruje dookoła :D wstaje nowy dzień...zaczyna się nowy tydzień...uśmiech na usta i do pracy...dla siebie i dla kraju :P Ja idę do łóżka i będę negocjować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzen dobry :-) , no to zdrowko....goraca , z mleczkiem i jednym slodzikiem , - to sie teraz tak nazywa ??? - negocjacje ..... w lozku ??? milego ....wszystkim :-) - E. to chyba z finskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbaciara
Tak bardzo chcę z Wami posiedzieć przy kawusi ale ja jej nie lubię. Co mam zrobić? Napić się bez przyjemności, czy nie dosiadać się wcale. Może zaproponujecie mi miłe towarzystwo ale przy dobrej herbatce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie lubicie poniedziałku ? :( Tak tu cicho w południe?..nie bądźmy jednak przesądni, niekoniecznie coś nieprzewidzianego musi się zdarzyć, niespodziewanki bywają miłe...i jeszcze jedno, żeby był drugi raz...musi być ten pierwszy ;) Zabawne sytuacje bywają dodatkowym urozmaiceniem, pod warunkiem, że właśnie w poniedziałek popatrzymy na życie z przymrużeniem oka :D Dziś moja firmowa jajecznica w rodzinnym gronie:P Mężczyzna (Przystojny) jest jak kot. Przychodzi żeby go nakarmić, pogłaskać i znika...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szufladzie znazazłam 3 młotki.. i klucz do kranów...dam radę...spoko...szypko przychodź...włącz porozumiewacza...i mów...mów...mów...dlaczego wpierdol nie dostał/ła, ten/ta kto/która Cię wqrwił/ła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że ja bym sie wolła nudzić, niż tak ogromnie wkurzac!! Eh trzeba przyznać ze niektórzy ludzie to umiejętnie podnoszą ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja zmykam 🌼 Ale życze miłego dniaaa.... P.S. Mam nadzieje, ze przezyje ten dzień dzisiejszy... Pa kochane 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wiem co sie tu dzieje😭 mam czas tylko na ostatnie trzy posty jesli chodzi o czytanie a kawe pije w samotnosci.... i nie zanosi sie na luz... nie narzekam , tylko sie usprawiedliwiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybitnie mam dzisiaj zły dzień ! Zgubiłam pieniądze w banku, potem je niechcący znalazłam, skasowałam ważną wiadomość ... ludzie ! - niech ten dzień się skończy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma się dziać Elldiska...czasami ludzie mają zły dzień../tak zwyczajnie...a czytanie 3 ostatnich postów jest bez sensu...albo wszystko albo nic...i tak przy okazji dla wyjaśnienia...nasz kawkowy topiczek jest takim małym humorystycznym opowiadankiem z pieprzykiem :)..główne bohaterki : Flowka i ja (znamy się już od roku) jesteśmy przesympatyczne, choć w naszym życiu pojawiają się przełomowe momenty...a hah momenty to my lubimy bardzo ;) Na pozór wiedziemy szczęśliwe życie, jednak pod przykrywką codzienności każda z nas ukrywa swoje błędy i sekrety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ! My z pozoru szczęśliwe i niezależne kobietki ... Czasem nadajemy się na oddział ! :D TWA --> ależ ty inteligętna jesteś ! :SD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×