Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A Flowka najpierw na zachód, żeby spełnić pragnienia i przywieść rurki a potem na południe, żeby przywieść trawiastą ;) I tak oto piękne kobiety dają sobie radę w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ostatnio trochę podróżuję ... oczywiście z rozkoszą ! :D Ważne żeby cel był jasny i konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Robal to się ostatnio obijasz aż miło ! Co za całusy ? A Robalowa o tym wie ? Pisać tu a nie całować ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Flowka a kto napisze, że mentosami we freshmachinie zabiłyśmy wszystkie robale...a jak wpadł do gęby to się zamknęła ;) Dzisiejszego wieczorka women in blue water :D spokojnej nocy wszystkim, którzy nas czytają !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego, że krzyczę 3 razy, jak Ty nietomna jesteś! fala poszła w zapomnienie, tera na tapecie ci co kroją i zszywają;) Znowu mam bombla wrednie cuś ugryzło mnie w 3 kosteczkę prawej rączki...oj biedna ja.. oj biedna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal właśnie wróciiłam z P...a tam wypisałam małą K i dałam pani razem z dużą K i pani z tego zrobiła LP i teraz PP popracuje z W do...................................JZ przywiezie i czekaj w domu na pana L ...da Ci białe cuś i się okaże... że to 6p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczka na onecie jest zwiastun - s@motności w sieci - zanosi się na piękny film o miłości...:D cytat z filmu...a ty byś chciała mieć płomień co noc...a płomienie co noc mają tylko strażacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam tych co szyją i kroją ! :D Bo ja sadystyczna kobieta jestem ... ! A zwiastuna zaraz sobie zobaczymy z młodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla black ship
mniam mniam... teraz to ktos trafil w sedno sprawy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA jestem fanka Twojej stopki, jestem w drugim okresie swego zycia /a przynajmniej mi sie tak wydaje:D:D:D:D:D:D:D:D a moze to sie i trzecia zaczela a ja mam nadzieje;)/ druga dzis powalajaca stopka to bylo: Egzekwowanie priorytetów następuje wtedy, gdy mówisz NIE KOCHANIE, SPIERDALAJ ZE SWOIM POMYSŁEM PONIEWAŻ STOI ON W SPRZECZNOŚCI Z MOIMI PRAGNIENIAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×