Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No to chlapnę za rocznicę TWA. Tańcząca słodyczo :D zawsze ceni się to, co się straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zgodnie z tym, o czym jest ten topiczek piję kawkę :D bo mam ochotę :P A dzisiaj w prezencie kupiłam sobie w B torbę na kółkach, bo jak nie mam chopa...to ktoś lub coś musi dźwigać zakupy!;) !!! Kto zgadnie ? w jakim kolorze ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se mysle
ze w zielonym :p jak zdrowko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak ...hahaha to poproszę o odpowiedź na następujące pytania: w jakim kolorze TWA ma zasłony w pokoju? chodniczek przy wejściu na taras? koraliki na lampie? pilniczek w pojemniku na długopisy? i bąbelka na półce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak widziałam to : zasłony były zielone, chodniczek też, koraliki mi mignęły - na pewno błyszczące, pilniczków było kilka ale pewnie choć jeden był zielony, a bąbelka na półce nie pamiętam !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie jaka spryciura!!!! wie, że nie trafiła...ale pisze, że wszystkie jest zielone!!!to ci dopiero Flowka dyplomatka...nie zgadłaś...buzi nie dam ...ciesz się, że za 44 dni pozwolę Ci u swego boku spać na łososiowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz pierwszy od bardzo dawna miałam dzień ciszy telefonicznej ! :D Brakowało mi tego ! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... w końcu ktoś się odezwał ! Żadnych wlosków z P nie będe wyrywała - będę miała ładne czarne brwi i rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem...[myśli intensywnie] nie wiem... hmm.... jak można mieć ponownie coś ładne, jak się ma ładne :D Widzisz jak to jest Flowka, jak trzeba czekać z uczuciami, bo ktoś śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekać mogę - byle nie za długo TWA ! :D Mam dzisiaj świetny dzień w pracy - oczywiście jak zwykle o tej porze pijemy MB. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce być piękna, nawet do garów:P wobec tego rozpoczynam mieszanie i za chwilę ...(czas^^^^^^^^^^ mija) będę miała śliczną zieloną głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal TWA - chyba juz wolałabym sprzątać niz nudzić się w pracy ! :D Dzień się ciągnie niemiłosiernie ! Linia telefoniczna milczy w dalszym ciągu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...mam je czekajac:P jeszcze nie dostali decyzji ,a ich szczescie bedzie moim ;)wiesz jakas zaleznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Bóg da to załapię się na jednodniową fuchę za jakieś 150 zeta ! I jeszcze synusia wkręcę ! Robal -- opuszczasz się ostatnio okropnie ! Nie satysfakcjonuje nas samo \"cześć\" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzesz...kur....ja....pier.....:) Wy to jakies nienasycone jestescie:P skad sily brac i pomysly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×