Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

\"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. \" Piekne słowa, szkoda tylko, że niektórzy nie rozumieją tych słow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie sorki Flow 🌻 zajrzałam do was i spodobał mi się Twój opis - tylko za szybko go wpisałam , ale to miało być nie na tym forum ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA pióra stroszysz? :D A podobno chora jesteś..... Ja też chora jestem :-( na stare lata mi wątroba wysiada. Idę do łóżeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie podobno...[grozi pięścią] ... już na oczy nie widzę...😭 łeb mi pęka😭nawet nie mam siły Goździkowej wpierdol spuścić, takam słabizna😭 ale Floweczkę kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wątrobę mi wlazły czy jak??? :O Ranyyyy....jak mnie napier****** boli znaczy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ tez cię kocham TWA to będę dzwonić jak tylko dorwę się do kompa Johna ! :D Albo jak mi się cud techniki nie zgruzuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Katar leczony trwa 7 dni ...nieleczony tydzień ...tak to było Piękna 40? ;) Męczę się...a najgorzej mnie to wkurza, że miałam kupić porcje wirusów zamkniętą i iśc dać się kłuć a tera dupa, muszę czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ho hej ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba krasnoludki TWA ! Ten okrzyk jakoś tak z bajką mi się kojarzy ... :D i z Królewną Śnieżką ! :D A gdzie reszta normalnych cywilów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho! Do szkoły by się szło! Hej ho!! Na wycieczkę by się szło. Hej Ho, od wojska by się uciekło !!! Hej ho i butelka rumu! Hej - ho , hej - ho na wojne by się szło, by niszczyć całe zło. Żył raz w bród ziemniaków ród Na czele bulw stał Hugo Król. Jednych kochał, reszta gniła w lochach, Nie cierpiał smoka, a smok nie cierpiał go. Hej, ho, capniemy go, złego smoka, obiboka, Hej, ho, capniemy go, zgnije smoku w lochu. Hej, ho, capniemy go, uczta będzie, z rusztu smok, Hej, ho, capniemy go, zgnije smoku w lochu. Flowka nie pij już MB bo zaraz myszki białe zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×