Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Właśnie jak się pisze: o żesz... czy o rzesz...- może ktoś wie? Robalek---> s@motne kobiety - s@motnie śpiące - s@motnie jedzące - s@motnie żyjące i Ty się kochany dziwisz, że nam w głowie H-fuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle juz w zyciu czytalem * ze nic nie jest w stanie mnie zadziwic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle piwo a teraz ide sprzatac.. .tanecznym krokiem mi wszystko jedno czy o zesz , czy o rzesz... bardziej o zesz... zreszta i jak rurzowe to powinno byc bustwo nie czepiam sie po prostu uwielbiam:D czy moze mi ktos dac na pismie ze bede miala czas sie ponudzic;) troche mi tego brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska chętnie przejmę część Twoich obowiązków..mogę na ten przykład: dogadzać Panu domu ;)...broń mnie tylko Ty, który w niebiosach królujesz, przed opieką nad pijawkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam w końcu do domu. Jestem piękna ! Najbardziej cieszy mnie, że jutro ostatni dzień trzeba iść do pracy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22 września 2006 r. /piątek/ obchodzony jest EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU pod hasłem \"Zmiany klimatu\". W tym dniu komunikacja miejska we Wrocławiu jest darmowa dla wszystkich pasażerów! Dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Nie wiem czy u mnie można jeździć dziś autobusem za darmo ... Chodzę na piechotę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzień dzisiaj mamy kobietki ! Moniał --> jakie narzekania ? Uśmiech na twarz i do przodu ! :D Romantyczna TWA - wróciłaś już z darmowych wojaży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Flowka do przodu? Co? Implantów mi brak :D Wczoraj młody mnie pytał o implanty biustu....smark cholerny :D A narzekaczem sobie dzisiaj będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!! ale padaczka jestem...nie poznaje własnego miasta takie cholernie rozkopane...ale jak skończą... pięknie będzie !!! Kupiłam Ci Flowka patelnie za 3,99 ;) a sobie rurzowe bóty za 14,99 ;) Teraz Cztery Łapy mają prawo do spaceru a potem idziemy na A bo tam jedna Frózia wyprzedaje koszulki nocne po 5 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ (nie wiem jakim cudem) ale czuję się lżejsza ... jutro piekę szarlotkę ! Zapraszam wszystkich ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jutro będę :D Na tą szarlotkę przylezę :D Ja tam nie piekę....bo mi się nie che :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazek: miasto G. główna ulica...idzie laska...bluzeczka bajer, spódniczka ukazuje piękno nóg, na których som seksowne sznurowane czarne kozaczki na szpilce :P Biedni Ci faceci :( jak oni będą chodzić z erekcją ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w durnowartym P ni ma kozaczków. Są letnie buciki z wyprzedaży. A fuj. Ide spac a rano chce szarlotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał - w G też nie ma kozaczków. Te ktore kupiłam to sobie lajsnęłam na A ! Na głownej ulicy G będa miały premierę i będa pokazywane razem z nogami ! :D Szarlotka będzie dopiero około 15 ! Ale zaproszenie aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dla Barana ważne jest nie gdzie i z kim, ale jak szybko to zrobi...\" \"Każdy fragment ciała jest dla Byka lądem do odkrycia...\" \"Bliźnięta nie muszą kochać czy być zakochane, żeby zdecydować się na rozbieraną randkę...\" \"Raki są bardzo wrażliwe na dotyk partnera. Do nieskończoności potrafią przeciągać grę wstępną.\" \"Lwy mają duże potrzeby seksualne i w łóżku nie dadzą partnerowi odpocząć...\" \"Panny są pilnymi czytelnikami poradników erotycznych - uczą się ich na pamięć a potem praktykują na partnerze...\" \"Jako znawcy i koneserzy sztuki Wagi przywiązują wielką wagę do atmosfery i scenerii upojnej nocy...\" \"Skorpion szóstym zmysłem odgadnie, co podnieca partnera najbardziej i od razu zastosuje tę wiedzę w praktyce...\" \"Strzelce mogą się kochać wszędzie i o każdej porze dnia. Marzą, aby robić to na tylnym siedzeniu samochodu lub w garażu...\" \"Marzeniem Koziorożca jest kochanie się z partnerką w świetle ogniska na skórze renifera w eskimoskim igloo...\" \"Zbliżenie z Wodnikiem przypomina spięcie energii elektrycznej...\" \"Ryby marzą o tym, aby kochać się na łożu pełnym pachnących płatków róż...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Śliczny dzień dzisiaj mamy ! No to ... biorę się za 1. wyprowadzenie i wyczesania Czterech Łap...2. picie kawy...3.zrobienie pizzy na śniadanie...4.poczytanie codziennej prasy...5.odpoczywanie...6.myślenie...7.marzenie...8. omijanie kuchni....9.olewanie prac \"kobiecych\"...10. no i najważniejsze!!! włosów zielonych nie odświeżyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×