Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Elldisia--> całusek! Flowka a pamiętasz jak kilka dni temu Przystojny mówił, pisał, że ma tak dużo P i taki problem a to wszystko okazało się kłamstwem...hahahaha, bo wczoraj w sklepie nie dla idiotów, który sprzedaje ciągnące z regulacją, szukaliśmy green memory play :D więc między jednym regałem a drugim taka o to gatka: ja - chcesz buzi? on - chce i przytulać się chce ja: ok, ale idziemy do MD na ...burgerka i cuś co się macza w sosie słodko-kwaśnym..obiecałeś...[TWA nie lubi miziania na głodno] on: ja..ja ...ja...ja[jąka się] i pokazuje, że ma TYLKO 9 P...TYLKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne rzeczy TWA ! Faceci to kłamcy na potęgę i niech mi tu żaden nie pisze, że nie ! :D Nie będę zaczynała z Jackiem po raz piąty bo końcówki nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi niedźwiedź do zająca i rozpaczliwym tonem mówi: - Zając, ty się mnożysz jak nie wiem co, a ja nic, pomóż przyjacielu. Zając na to: - A marchewkę żresz? Niedźwiedź: - Nie! Zając: - No staaaaaaary! Pół roku niedźwiedź je marchew no i nic nie pomogło. Znowu przychodzi do zająca i mówi: - Zając pomóż, nie bądź taki. A zając na to: - A marchewkę żresz? Niedźwiedź: - tak! Zając: - A tartą? Niedźwiedź: - Nie! Zając: - No staaaaaaary! Więc kolejne pół roku niedźwiedź je tartą marchewkę i nic. Znowu przychodzi do zająca i błaga go o pomoc. Zając: - A marchewkę żresz? Niedźwiedź: - Tak! Zając: - A tartą? Niedźwiedź: - Tak! Zając: - A z groszkiem? Niedźwiedź: - Nie! Zając: - No staaaaaaary! No i znów kolejne pół roku niedźwiedź je tartą marchewkę z groszkiem i nic. Przychodzi do zająca i mówi: Niedźwiedź: - Zając, ja cię bronię przed wilkiem i lisicą a ty mi się tak odpłacasz. Pomóż mi bo lata lecą a ja dzieci nie mam. Zając: - A marchewkę żresz? Niedźwiedź: - Tak! Zając: - A tartą? Niedźwiedź: - Tak! Zając: - A z groszkiem? Niedźwiedź: - Tak! Zając: - A dupczysz? Niedźwiedź: - NIE! Zając: - No staaaaaaary! dzisiaj na obiad marchewka z groszkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc tropem wczorajszego menu --> jutro na obiad chińszczyzna ! :D Dzisiaj kurczaj z rożna ! Mam fajny przepis z napoju do rur --> skrzydełka na ostro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra to ja teraz będę :P straciłam 10 M 😭 Powietrze się składa z czułości...woda z dotyku a ogień to namiętność...- więc jedzmy jogurty kawowe...mają bakterie erotyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda jak słomka Cizia blond, z lichym torsem Starszy pan, Tęga Madame co z psiną przez osiedle mknie, Ruda z parteru i jej mąż, Zrzęda w berecie lila-róż, jurny fabryki Stróż - o jednym tylko śnią Wszyscy chcą kochać, tak pięknie jak w kinie, jak we śnie. Wszyscy chcą kochać do utraty tchu, zmysły postradać bezpowrotnie... Choćby raz, jeden jedyny raz. Głodna modelka, Krawiec mruk, Dama co nagle wpadła w cug, Grubas w tureckim swetrze, Pijak z bary \"Miś\" Grafik co preferuje jazz, Aktorka w norkach, Fryzjer gej, Wdowa co szlocha w noc - o jedno proszą los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas do domku. Ponieważ synuś ma zaproszenie do babci ... dziś obiadu nie ma ! :D Idę na P - pewnie rurki są do odbioru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Rozbudzanie optymistycznej postawy... Kształtowanie umiejętności rozpoznawania, nazywania i adekwatnego wyrażania emocji... Praca nad podnoszeniem samooceny, samoakceptacją i pozytywnym obrazem własnej osoby... ;) Asertywność ominęłam, bo jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że prosto z pracy nie poszłam po rurki bo mam buty tez do odebrania ! Co będę dwa razy chodziła ? :D Wieczorem ci pokażę TWA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankatano
dziewczyny słyszałyście może nową piosenkę ani dąbrowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś obchodzimy imieniny Marka !!!!!!!!!!!!!! Mam na biurku serniczek i cuś kokosowego --> MB w trakcie zakupu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×