Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No - w końcu towarzystwo przyszło się przywitać ! :D Moniał - co z tymi zdjęciami ? TWA - wiem, że będzie rocznica. Jakoś tak się składa, że zawsze jak się widzimy to jest cuś rocznicowego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam do TWA, na ananasa na onet. Jak nie dolezie do już nie wiem :O Jak dolezie daj znak.......jak tam na serce nie padniesz :D I Flowce prześlij - niech ma za swoje....a co!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA a nie widzisz, że ja zawsze się przodkiem ustawiam :D Aby tego tyłka widać nie było :D :D Tylce w tylcu niech zostają. Wyślij do Flowki, niech ma!!! Całe szczęście, że to ranek a nie 24.....jak ostatnio :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tyłek? O_O Muszem założyć okulary :P Flowka zajrzyj do flowki ;) Dlaczego mi się dzisiaj mi chce..a tyle...[ TWA pokazuje ręcami... szerokie koło zatacza..chcąc ukazać ogrom pracy, którom ambitnie postanowiła wykonać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moniał se macha ręcami w górę i w dół bo ma gdzieś robotę....I wszystko moniał ma gdzieś....W tym tylcu tyle się mieści :D :D Wczoraj z Pedantem dzień spędziłam, odreagować dzisiaj muszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja olałam skiem skośnym[ tak mówiło Ptaszysko] propozycje Przystojnego, aby spędzić wspólną noc..chciał wygniatać łososiową !!!Brr nie dla psa kiełbasa...niech wreszcie znajdzie sobie Frózię :P znowu mi samoloty latają nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewuchy - ja też w końcu mam fotki Moniałki ! Faktycznie jakaś niedożywiona jesteś ! TWA - jeżeli coś z boczusia zostało to rzuć celnie do P coby się Moniałka z głodu nie przewróciła ! :D Idę po pracy ściąć kłaki ! :D Po południu będę pokazywać się lajf na gadulcu ! Ustawić się w kolejce proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka zara Cię palnę :P[ TWA już dawno nikogo nie palnęła][ jak można pomyśleć, że TWA zjadła w ciagu dwóch dni...3 kg pieczonego pysznego z czosnkiem i cebulkom] Mam apetyt na życie ...ale nie aż taki Torbo..połowę schowałam do lodu, żebyś w miesiącu ponurym miała co jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No TWA - przecież to taki żarcik był boczkowy ! Jasne, że nie jesteś w stanie zjeść od wczoraj wszystko ! Spróbuję jak przyjadę - masz jak w banku ! :D A teraz piję weselną wódkę (a mieliśmy od dzisiaj nie pić !!!!!) i jem weselne ciasto ! :D Znowu pójdę trafiona do fryzjera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie przyjdzie ten poniedziałek Flowka!!! :P Przestańcie ściemniać!!![hahaha TWA pusty śmiech ogarnia] Ja jako przyzwoita kobieta na tym topiku, pije kawę jak Pan przykazał :P i myje windowsy, już widzę Beautiful World :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma domu z zielonym dachem i nie ma pokoju sunsilk ! :D Walka z owockami była długa i zacięta ! Dostałam baty ale i tak mi sie podobało ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananas ma czubek ! Truskawka ma szypułkę ! Cytryna jest kwaśna ! Komunistka ma czerwoną flagę ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jesiennne noce musi być ciut melancholijnie i refleksyjnie...a rozmowy o miłości muszą trwać wiecznie!!! Powiedz to pierwszy On był mężczyzną potężnym, o donośnym głosie i szorstkim sposobie bycie. Zaś ona - kobieta łagodną i delikatną. Pobrali się. On dbał, by niczego jej nie brakowało, a ona zajmowała się domem i dziećmi. Później dzieci dorosły, pozakładały własne rodziny i odeszły. Historia, jakich wiele. Lecz kiedy wszystkie dzieci były już urządzone, kobieta straciła swój zwykły uśmiech, stawała się coraz bardziej wątła i blada. Nie mogła już jeść i w krótkim czasie przestała podnosić się z łóżka. Zmartwiony mąż umieścił ją w szpitalu. Lecz chociaż u jej wezgłowia zbierali się najlepsi lekarze i specjaliści, żadnemu z nich nie udało się określić, na co zachorowała kobieta. Potrząsali tylko głowami. Ostatni lekarz poprosił na stronę męża i rzekł: - Ośmieliłbym się powiedzieć, że po prostu... pańska żona nie chce już dłużej żyć... Mężczyzna w milczeniu usiadł przy łóżku żony i ujął ją za rękę. Była to mała, drobna rączka, która zupełnie ginęła w potężnej dłoni mężczyzny. Potem rzekł zdecydowanie swym donośnym głosem: - Ty nie umrzesz! - Dlaczego? - zapytała kobieta lekko wzdychając. - Ponieważ ja cię potrzebuję! - To dlaczego wcześniej mi o tym nie powiedziałeś? Od tej chwili stan zdrowia kobiety zaczął się szybko poprawiać. Dzisiaj czuję się doskonale. A lekarze i znani specjaliści nadal zadają sobie pytanie, jaka choroba ją dotknęła i cóż za wspaniałe lekarstwo uzdrowiło ją w tak krótkim czasie. Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: \"Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą\". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Oświadczam, że mój talent pisarski[jako jeden z wielu, które TWA posiada] zostaje w dniu dzisiejszym zawieszony, bo w nocy znalazłam na korytarzu 15 Jaj Grubego i muszem je rozpracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×