Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał, aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki nakazał kierowcy ją śledzić. Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza: - Chcesz pan zarobić stówę? - Jasne! Co mam robić? - Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieść nas oboje do domu. Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu, wrzucił ją do środka i powiedział: - Trzymaj pan ją! A facet krzyknął do taksówkarza: - To nie jest moja żona! - Wiem, kurwa, to moja! Teraz idę po pańską! no śmiejcie się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża. Na pierwszym piętrze wisi tabliczka: \"Mężczyźni tutaj mają pracę\" - To już coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej. Na drugim piętrze był napis: \"Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci\" - Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej. Na trzecim piętrze była tabliczka: \"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni\" - No, coraz lepiej - pomyślała - ale wyżej, to musi być już zajebiście. Na czwartym piętrze można było przeczytać: \"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych\" - Słodko, słodko... Ale chyba wejdę piętro wyżej. Na piątym piętrze stało: \"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku\" - No niesamowite, wręcz cudownie - pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?! Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: \"Na tym nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, babom, za cholerę nie można dogodzić...\" Moniałka się masz ? śmiejcie się dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA z bara bara to ja bym se rade dała ale to 4 piętro..... Cholera, rozmarzyłam się!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien facet wybierał się na ryby. Wstał raniutko, bardzo, bardzo wcześnie. Spakował sobie kanapki, wędki i przynęty. Cały ten szajs zapakował do samochodu i wyjeżdża z garażu. Nagle zerwał się ostry i zimny wiatr, zaczął padać deszcz ze śniegiem, ogólnie pogoda pod psem. Facet zawrócił z powrotem do garażu i przesłuchał prognozę pogody - \"w regionie pogoda fatalna, zimno, wietrznie, opady deszczu ze śniegiem\". W tej sytuacji facet spasował. Wypakował graty, rozebrał się i wskoczył do łóżka. Przytulił się do żony i szepcze jej do ucha: - Straszna pogoda na dworzu... brr... Rozespana kobitka przysuwa się do niego i mruczy: - Mhmm... a mój mąż idiota... jak zwykle na rybach... Facet wraca z pracy do domu. Siada wygodnie w fotelu, bierze pilota, włącza telewizor i krzyczy do żony: - Kobieto, przynieś mi piwo, zanim się zacznie! Żona przynosi mu piwo, ale za kilka minut znowu słyszy to samo: - Szybko, przynieś mi piwo, zanim się zacznie! Kobieta jest zła, ale przynosi mu flaszkę. Mija dziesięć minut i facet znowu: - Kobieto, no rusz się i przynieś mi piwo, zanim się zacznie! Rozdrażniona małżonka: - Czy to wszystko, co masz mi do powiedzenia? Przychodzisz z pracy, nie mówisz ani słowa, tylko siadasz przed telewizorem i pijesz piwo! Czy to się kiedyś skończy?! Jesteś skończonym draniem, pijakiem i leniem! A mąż na to: - No i się zaczęło! robimy hahaha dalej :D Czy to prawda, że nam kobietkom rzeczywiście tak trudno dogodzić? Flowka pijemy kafkę na 6 pietrze, prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieram 6-te pieterko
dobre to Ananasowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLOWKA o Tobie po cygańsku: Ten, kto urodził się pod tym znakiem jest osobą bardzo ambitną, lubi podróże i chociaż zazwyczaj jest zamknięty w sobie, gotów jest zawsze do obrony swych interesów. Jest to człowiek poszukujący przygód, wykazujący zamiłowania sportowe. Nie stroni od gry z losem i lubi uganiać się za szczęściem. Często podejmuje ryzykowne przedsięwzięcia. Urodzenie w tym okresie nie mają zbyt wiele szczęścia, ale niezbyt o to dbają. Własne działania nie przysparzają im dóbr materialnych i jeśli je uzyskują, to głównie dzięki spadkom i darowiznom. Są przyjaciółmi zwierząt, a także miłośnikami przyrody. Nie mają zbyt dobrego zdrowia, ale nie lubią się skarżyć ani też zasmucać otoczenia swoimi kłopotami. Wolą być słuchaczami zwierzeń innych niż sami zdradzać swe wewnętrzne tajemnice. Kobiety spod znaku 8 Trefl odznaczają się dużą uczciwością, subtelnością i delikatnością. Są bardzo dobrymi matkami, żonami i kochankami... tęczowo: Masz wdzięk i urok, dzięki czemu łatwo zjednasz sobie przychylność zwierzchników. Potrafisz dobrze się zaprezentować, pokazać od najlepszej strony. Jesteś praktyczny, umiesz liczyć pieniądze, nie można zarzucić Ci naiwności ani rozrzutności. Żebyś jeszcze tylko był bardziej pracowity...! Dobre wrażenie to połowa sukcesu, ale tę drugą połowę musisz sobie wypracować. indiańsko: Szafir - Według Majów Szafiry to wybrańcy bogów, wróżono im długie i szczęśliwe życie. Ten znak charakteryzuje się wyjątkowym rozsądkiem, ostrożnością i życiową mądrością, a przy tym wyraźnie sprzyja mu szczęście. Idzie przez życie prostą drogą, nie uznaje krętactw, kłamstewek i wybiegów. Szafir jest niezwykle uczciwy, solidny, pracowity i wytrwały. Gdy podejmuje działanie, rozpatruje wszystkie aspekty wierząc, że \"diabeł siedzi w szczegółach\". Jest precyzyjny, nigdy nie zapomina o terminach - woli nawet dość długo czekać, niż miałby się spóźnić o minutę. Ma duże szanse, by zajść w życiu bardzo wysoko, ale nie uznaje wspinaczki po szczeblach kariery kosztem innych. Zawsze liczy się z ludźmi i uważnie obserwuje skutki swoich działań. Szafir potrafi nawet zrezygnować np. z przyjęcia wyższego stanowiska, jeśli czuje, że kogoś skrzywdzi albo że jest to dla tego kogoś ogromna i jedyna szansa. Jest optymistą, wierzy w swoją szczęśliwą gwiazdę, która i tak podsunie mu inną okazję. Możliwość okazania wielkoduszności bardzo poprawia mu samopoczucie. Szafir cieszy się dużym uznaniem i szacunkiem otoczenia. Ten prawie świetlany wizerunek mącą nieco dwie cechy: spory egoizm, który jednak nie zagraża otoczeniu, i ogromny krytycyzm. Szafir jest tolerancyjny tylko wobec dalszych znajomych. Od przyjaciół wymaga niezmiernie dużo: nieskazitelnej uczciwości, rzetelności, konsekwencji, prawego postępowania i określonego sposobu bycia. Bardzo trudno się zaprzyjaźnia, ale jeżeli już się do kogoś przekona, jest oddany i wierny. Mimo tego przyjaciele i rodzina czują się na cenzurowanym, muszą stale mieć się na baczności, gdyż zrażony Szafir odchodzi, nie oglądając się za siebie. Podobnie zachowuje się w miłości, dużo wymaga od partnera, musi go szanować, a zraniony nigdy nie wróci. Nie uznaje pustych deklaracji, jeżeli coś obieca to z \"pełną świadomością\" i konsekwentnie tego dotrzyma. W małżeństwie odpowiedzialny i wierny, poświęca i się dla najbliższych, ale wymaga uznania go za głowę rodziny. Panie Szafiry mają duży talent pedagogiczny, potrafią poradzić sobie nawet z najbardziej niesfornymi pociechami. Szafiry są urodziwe, cieszą się powodzeniem u płci przeciwnej nawet w starszym wieku. Znak ten lubi przyrodę, odpoczynek wśród zieleni i nad wodą, kocha zwierzęta, często z wyboru mieszka na wsi. Niechętnie podróżuje, jest zwolennikiem osiadłego życia i pełnej stabilizacji. To domator, który dąży do wygodnego i luksusowego życia. Szafiry nie są zbyt zdolne i bystre, ale nadrabiają pracowitością; dzięki niej przeważnie osiągają w życiu to, co zaplanowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...no tak, ja zapomniałam że na 4 pietrze mam pokazane gdzie ten cholerny kurz jest. To wybieram piwnice i niech się oni wszyscy ode mnie odczepią :D :D Idę do piwnicy :O Jak wrócę to się zamelduję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świecznik.....świecznik...... Ja mam taki z trzema kulami :D Słowo!!! Świecznik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile potrzeba aby dokleic Twe skrzdla?????????za taka jazde czy lot warto poswiecic kazde cm....czy kase;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku moich skrzydeł nie da się dokleić. Poszły tak sobie fruuuuu!!! :D Ale ja i bez skrzydełek w końcu polecę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×