Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka jemu to teraz dobrze. Popatrzymy na żonkę.....za jakieś pół roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje tylko życzyć szczęścia ... i tego mu życzyłam Moniał ! :D Ale i tak się wzruszyłam na ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi...ja mam telefony nie do odebrania.....trzeba byc perszingiem aby zdazyc a zonka da se rade!!! Jak i my!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dowiedziałam ! Cała historia z wysyłaniem fotki ... a przecież można to zrobić po cichutku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ muszę oddać kompa więc zdjęcie będę oglądać jutro. Wiem, że włosy dłuższe i bez zeza Moniałka ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak 12.00 się zbliża...Moniałka wysyła zdjęcie z przed roku na którym ma ciemniejsze włosy niż teraz..zdjęcie jest za duże...nigdzie się nie miejści ale moja wyobraźnia pracuje i już jestem w stanie stworzyć obraz Moniałka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phiiiii ...a foty z zeszłego roku i tak nie przeszły :D Bo mówilam cholerka, ze się o 24 ludzi nie straszy!!!! Ale ja im wyśle [zaciera ręce] ja wymyślę sposób :D DOBRANOC....do czasu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka popołudniowa kafkę wypijemy razem !!! B wyszło źle, to znaczy jest takie jak przypuszczałam, ale teraz SR ani ewentualnie potem K nie powinny mieć żadnych watpliwości. Już o tym zapominam...na chandrunię kupiłam w L za grosze śliczne zielone :D;):P zamszowe adidaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Rzadko rano się udzielam to dzisiaj wpadłam się przywitać..... Cieszycie się, no nie??? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka ten tekst powinien brzmieć: -Dzień dobry! Rzadko się udzielam(czas to zmienić) to dzisiaj wpadłam się przywitać.....żeby od poniedziałku łatwiej było Wam żyć ;) Cztery Łapy zgubiły majtki :P A personel się zastaniawia czy bez jelenia będzie się mydlić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×