Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

CZeść Kulturalno - Oświatowa! CZeść Fantazjo Lubiąca Opwiadać Wieczorami! Idę do ciężkiej pracy, żeby zarobić na szynkę ze świnki, bo od 3 dni jem pasztetową z \" Biedronki \". A jak wrócę to już kawka ma gorąca czekać! z mleczkiem z puchy. Lecę...Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Jakiego ladnego nowego imienia sie dorobilam :D ALe nowe imie flow mi sie jeszcze bardziej podoba ;) TWA---> KAwusie Ci zaparze... ale nie wiem kiedy wrocisz... coby nie wystygla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! No ... mi się też podoba moje pseudo ! :D Dziś mam pełen relaks i nastawiłam się na nic nierobienie ... ładnie brzmi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak czytam w gazecie co będzie w następnym odcinku a potem nie moge się powstrzymać w trakcie filmu żeby czegoś nie chlapnąć ! No i obrywa mi się od synusia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sen nigdy już nie wezmę nic ja to wiem - odejść łatwiej jest niż żyć I na morzu naszych wspólnych lat liczę wyspy pełne smutnych dat aksamitne rafy gdy byliśmy tak szczęśliwi widzę nasze drzewa które wygiął czas ja znam naszą miłość pełną burz czasem tnie w obie strony tak jak nóż I głęboko rani ciebie mnie razem ciężko żyć - osobno źle chyba zawsze już tak będziemy pogmatwani wspólny adres nasze dzieci sny więc pomóż miodnaleźć tamte dni pomóż mi odnaleźć nasze najpiękniejsze dni zaczaruj moje serce zostaw mnie bez tchu raz jeszcze pomóż mi kochać wyryj w moim sercu siebie zrób to przecież wiesz - to nie boli mnie ... dziwne - jak mi mało trzeba snu słyszę znów mego życia słaby puls miłość jest jak deszcz który spływa po mnie aż do stóp sama obok siebie jestem znowu tu na sen lubię dotyk twoich rąk boję się kiedy w snach odchodzisz stąd dokąd płyniesz proszę powiedz mi o czym śpiewasz gdy nie słyszy nikt nie uciekaj już przed marzeniem co oślepia nas przecież ja od dawna widzę tylko mrok ... nigdy już nie wezmę nic na sen boję się swoich ciemnych cichych miejsc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak te męskie osobniki na nas wpływają - nie da się ukryć ! A my biedne istotki tak do nich ciągniemy ! :D I po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam!!! Co tak cicho u Was...? Nikt nie pije kawy?? O_O Ja bardzo prosze o nie komentowanie przyszlych odcinkow LOSTA... Hehehe... w jakies 2 tyg temu rozmawialysmy z mama... i typowalysmy kto umrze... Hehehe... wytypowalam rodzenstwo... Ciekawe czy Shannon tez... (TWA... Ty milczysz w tym momencie!!!). I wiedzialam, ze mu nie utnie nogi :) I wiedzialam, ze Lock bedzie tracil wladze w nogach... Mama mowi, ze powinnam pisac scenariusze do filmow :P A fruwam w granicach miasta... I tez lubie SZtywnego!!! Lubie zwlaszcza Loze w kolorze czerwonym :) Piekna piosenka :) ALe inne tez :) A co Was tak wzielo...? TWA---> chucham na Twoja kawke... ale nie wiem czy w tym mrozie nie wystygnie, pomimo moich usilnych staran :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątkowy poranek Kogoś Odlotowego i Fanatyczkę Lubiacą Oglądać Wydarzenia na wyspie.... Milczę KO, bo musiałabym... Ci zdradzić ciąg dalszy...i powiedzieć, czy masz racje z Shannon czy nie... O_O teraz ja robię oczy? wielkie jak ocean! Skąd wiedziałaś, że to właśnie ta piosenka wprowadziła nas z Flowką w tak melancholijny nastrój, że tylko wzdychałaśmy do słuchawek i wena twórcza odpłynęła, co widać po ilości wczorajszych postów. Piję, pije kawkę (wczorajszą hahaha), tę dmuchaną - cieplutka, tylko piórko musiałam wyjąć, pewnie wpadlo przez nieuwagę... [TWA chowa piórko z namaszczeniem do szkatułki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie... nic nie mow!! Cicho sza :) Sama zobacze kto umrze jeszcze... Pewnie jeszcze kogos wytypuje ;) Lubie sie tak bawic... Hehehe... nie wiedzialam, ze to ta piosenka... Zgadlam ;) I to calkiem niechcacy :) Ups... wypadlo mi, wpadlo gdzie nietrzeba... Ale slowo daje to nie piorko z kuperka!! [zazenowana liczy piorka na ogonie...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> NIe znalam tego powiedzenia :) [zszokowana, o czym to tez TWA mowi, czyta uwaznie i dostrzega... dziub Jej sie raduje :) Juz widziala... zapomniala wspomniec... ;) ] Tanczaca Wsrod Ananasow ---> sliczne to moje nowe imie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje... znaczy moje : Bo Ty wymyslilas dla mnie :) A z ananasami fajne? Wiem, ze lubisz ananasy :) A apropo tanczenia... Dostalam wlasnie zaproszenie na slub :O [wciaz sie zastanawia o ktory koniec chodzi... doszla do wnioslu, ze chyba ten wlochaty.. wczesniej myslala, ze ten lysy....]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka nie piwkuj za długo, bo ja tu biedna tęsknie i gadam do ściany... [TWA leją się łzy rzęsiste, ale nie wie, czy to na myśl o Flow, czy dlatego, że obiera cebule?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> NO, no no... ale przyrzad pierwsza klasa :D Jednak nie ma to jak dotyk tego prawdziwego... z krwi i kosci... (ale tak tylko sobie wyobrazam, bo jeszcze nie doswiadczylam :( ) Tez chce sledzie... :( [mysl o sledziach calkowicie opetala jJej umysl...i cialo...] A celule najlepiej nad gazem!!! Tez rycze nad nia jak bobr :P flow---> Ty znowu?! A myslalam, ze to ja jestem pijaczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Jeszcze nie spie ;) Dopiero sie wybieram :D Wlasnie po to tak wczesnie... zeby sie wyspac i nie spac jutro do poludnia ;) Tak wiec... o gadach to jutro... :P Bo ja dzis juz zamulona jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×