Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---> To ma byc gladko... :O A w ogole to jakas aluzja...? Bo chyba jednak nie jestem \"Bardzo Kulturalna, Ładna, w Odpowiednim Wieku, Wymagająca, Utalentowana i Niezwykle Skromna\" bo mam z tym problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że gładkie przechodzenie z tematu w temat to ostatnio (gdzieś od kilkunastu wieczorków chyba) nasza domena ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To tez jakas aluzja...? (ale chyba nie do mnie) Nie... no normalnie za chwile zobaczycie Wymiękłą Orlice... bo przestaje kumac (chyba wlasciwie w ogole nawet nie zaczelam... :P ) TWA---> Mialas genetycznie zmodyfikowane gozdziki? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka pobudzona Flowka jesteś, jak Ty zaśniesz? Więc radzę Ci, co byś rano wstała wypoczęta, już nie myśl kochana o niczym stającym, nawet żeby to miał być... kalafior! A znacie takie powiedzonko: wisi mi to kalafiorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Dobranoc!! TWA---> A czemu pobudzona? Tym aerobikiem jeszcze? Ja nie znam takiego powiedzenia... A o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie wiem KO, to nie mialo żadnego znaczenia, mialy być zielone i były.... A teraz ciąg dalszy ogladania potwora, który wzbudza moją sympatię. Do juterka, może Cię w końcu namowię na kawkę KO? [TWA się łudzi, nie po raz pierwszy w życiu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim aerobikiem KO, Flowka dawno już o nim zapomniała! Na zakończenie skypowania stwierdziłysmy, że tak się dobrze bawimy razem, że potem ciężko zasnąć, bo się dużo, bardzo dużo śmiejemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Heh... i zostawiasz mnie w konsternacji... :P Milego seansu!! :D Ja zawsze chetna na wirtualna kawke :) [dziwi sie, ze TWA watpi...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> I TY sie dziwisz, ze ja nie kumam, jak Ty polowe rzeczy omawiasz na GG i skype :P A potem masz polewke... kalafiorowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> DObra... przyjmijmy, ze wszystko kumam i rozumiem... Nie chce zebys przeze mnie zarwala noc :P [krzywi sie z obrzydzeniem na mysl o zjadaniu takich obrzydliwych rzeczy nawet wirtualnych...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, nie nie... Ja w ogole nie chce gadac! NIe, ze z Wami... Przeciez wiesz... ze ja do telefonu to jak do jeza :P Mam mikrofon nawet... lezy i sie kurzy ;) polewka to moje slowo... ale kalafiorowa... to Twoja parafraza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubolewamy z Flowką z tego powodu, bo jak wiesz, nie można napisać pewnych rzeczy na topiku, a można je sobie powiedzieć. Ale staramy się jak bum cyk cyk, pisać tak, żebyś jak najwięcej rozumiała. Jesteś ozdobą każdego topiku na jakim się pojawisz! [TWA uważa, że jeże są ładniejsze od telefonów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Wy sobie jedzcie robale i inne obrzydlistwa, nawet jak sa smaczne... Ja pozostane przy ZWYKLYM jedzeniu :D Spac to moze nie... ale filmidlo masz przed soba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Wiem, wiem... ze nie wszystko trza wywalac na forum... nie wszystko jest dla czytaczy :P Widac jak sie staracie... Zwlaszcza Ty :P Te Twoje skroty... ;) Uwielbiam Cie za to... Najprostrza rzecz umiesz tak skomplikowac... jak nikt!! :D To mile... o ozdobie :) DZiekuje... MOw mi tak jeszcze - to jak balsam dla duszy :) [przyklaskuje TWA w sprawie jeza]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> NO i tak wszystkich dzis nie obejrzesz... ;) Ooooops... zapomnialam!! Znaczy nie zauwazylam ;) Musze nadrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... LEMON... ;) Czy jakos tak... To napoj, nie piwo... Stanowczo protestuje przeciwko zakwalifikowaniu tej oranzadki do piw!! Ze juz o obrzydliwym Coolerze nie wspomne :O A Detektyw dodal cytryne do prawdziwego piwa! :P Nie dziwie sie, ze Blush zagrozila rozwodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :) JUz zobaczylam... A raczej uslyszalam ;) Udaje sie w objecia Morfeusza! Dobranoc! Ty sie coprawda nie wybierasz jeszcze spac... ale jak cos to tez Ci moge zanucic... "Kolysz sie kolysz, na czubku drzewa, niech Ci wiatr nocny piosenke spiewa!!" Jeszcze raz Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×