Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Właśnie wróciłyśmy z kurnika KO ! Szkoda, że Cię z nami nie było ! Wszystkie koguty całe i cnotliwe ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: obżerać się nie wolno ! Po drugie: kapusta jest ciężkostrawna ! Nażresz się i potem spać nie bedziesz mogła - pozostaną tylko jaszczury ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O figurę i formę trzeba dbać kochana ! Skoro masz gdzie się spalać to możesz też jeść ! Masz moje pozwolenie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ja mam się dopasowywać do jakieś średniej, moje indywidualne potrzeby są niezmierzalne żadną miarą świata. Jak sobie kochana coś upatrzę... och... Ja Ci też posyłam pocałunek wirtualny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam ! Tylko wirtualny ? Protestuję ! Stanowczo ! Wiesz - żeby mnie zdobyć ... trzeba się trochę nachodzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha miałam wcześniej odpisać, ale byłam na spacerku z pieseczkiem. Pada deszcz. Niesamowite ilości napojów wypijam rozmawiając z Tobą Flowka, ale zwalę to, na suche powietrze przez kaloryfery. Muszę obejrzeć Losta - drugi sezon 11, inaczej nie zasnę. Już tak się wszystko pomieszało, że chyba będę musiała zacząć oglądać od początku! Weekend mam luźny, nic nie robię tylko się relaksuje, bo mnie czeka bardzo ciężki tydzień. Idę do wyrka, przytulam futrzaka i rozpoczynamy seans filmowy... No i mamy nowy dzień - wolna sobota, 21 stycznia 2006 - Dzień Babci i Dziadka Witam wczesnym porankiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! Nie zgruzowalam... slyszalam smsa, obebralam nawet :P Ale bylam niezsieciowana... A dzien dziadka jest jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno okrutnie a ja muszę iść na jakieś zakupy ! Brrr ! TWA Myślisz, że tylko Ty tyle pijesz? A ten zapas wody u mnie to co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej mówię Wam KKK, co tam sie dzieje na tej wyspie! Już mam taki mętlik! ale najbardziej interesuje mnie zakończenie , czy będzie równie tajemnicze i fascynujące jak cały serial. Na mojej wsi chlapa, tego niecierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonaaa
co do serialu i wyspy.. to o ile wiem ejst to dopiero pierwsza seria.. mam nadzieję że TVP1 nie pozwoli widzom umierać z ciekawości i nie skończy na pierwszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie pozwoli, tylko nie wiadomo kiedy nada II sezon. Moim zdaniem ten serial trzeba oglądać w kupie. Wydarzenia przeszłe i bieżące są tak ze sobą poplątane, że każdy ominięty szczegół może być później bardzo ważny. KO a masz sukienkę na ślub? Jaki kolor? Bursztynowa? Łososiowa? Morelowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila odpoczynku, bo dostanę pomieszania zmysłów od ilości wiadomości zawartych w tej książce. Jak to się ciekawie złożyło, dziś wszyscy imprezują. Flowka kiedy się będziemy objadać pączkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Wiem, ze Kod strasznie wciąga - sama to przeżyłam ! Wiem, że masz napięty termin więc tylko spiszę Ci donieść, że jestem juz w domku (odprowadziłam pana W na pociąg) ale strasznie zmarzłam po drodze. U mnie jest - 18 stopni ! Dupsko mam zimne ! :D Czytaj, czytaj a jak bedziesz miała chwilkę to daj znać ! Do jutra (mam nadzieję) ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panienki! Nie ma to jak pyszna kawka z mleczkiem rankiem. Flowcia u mnie też bardzo zimno, zamarzły mokre chodniki i ulice, normalnie nie mogłam buta postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! W końcu zaświeciło słońce ale mróz nadal trzyma ostry. TWA Mam nadzieję, że nie zakodowałaś się na amen ! Który rozdział czytasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Floweczka, to jest w gruncie rzeczy książka , która wymaga skupienia, a ja mam w domu rozpraszacza. Właśnie przez chwilą skończyłam czytać artykuł o Opus Dei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×