Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tak kompletnie z innego tematu. Wczoraj przeczytałam w książce Krystyny Jandy taką opowiastkę. Student pyta profesora: - Co to jest \"nauka\"? Profesor po chwili odpowiada: - Nauka, to poszukiwanie czarnego kota w ciemnym pokoju. - No a czym jest filozofia? Tu profesor zamyślił się na dłużej... - Filozofia to poszukiwanie czarnego kota w cienym pokoju, w którym żadnego kota nie ma. - No a, Panie profesorze, czym jest wobec tego psychoanaliza? Profesor po długim namyśle... - Psychoanaliza to poszukiwanie czarnego kota w ciemnym pokoju, w którym żadnego kota nie ma, ale jednak czasem można go znaleźć. Mona5 tak mi się to spodobało , że wkleiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> W tachaniu to ja mam doswiadczenie... Juz pare razy musialam tachac po paredziesiat litrow... zadnej pracy sie nie boje :D I tez nie zawsze mi placa za prace... Wiec mnie to nie zraza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! TWA Strasznie się cieszę, że przesyłki (w końcu) doszły ! Masz teraz pole do popisu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Według TWA to w następnym tygodniu 2 ostatnie odcinki pierwszej części ! Skończy się super serial i co potem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany na weekend są takie, że pan W przyjeżdża, przywozi winko i śledzie po sułtańsku i albo siedzimy u mnie albo idziemy do Marioli. Się zobaczy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie ! Ale jak przeżyję to Ci opowiem co to za uczucie ! :D Pan W już od dawna jest testowany kulinarnie i muszę powiedzieć, że jest niesamowity ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi naprawdę bardzo miło, że mogłam Ci sprawić przyjemność. Niech wisi na zdrowie cały rok ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka już mam pocztę, wieczorkiem powiesz jakie chcesz piosenki i je dostaniesz. Filmy też nagrane. Wykorzystam Twoją kopertę. Ciag dalszy później. Zaraz idę na pocztę a potem na masażyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ty to jesteś błyskawica ! Teraz będę z niecierpliwością czekała na listonosza ! mam nadzieję, że uiściłaś odpowiednią zapłatę osobie która nagrywała płyty ...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę. Wchodzę na topik raz na dłuuuuugi czas, a tu co widzę? Moja, a raczej przeze mnie cytowana, opowiastka z książki Krystyny Jandy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Może jednak się skuszę i przyjadę do Wrocka i osobiście zapłacę za te filmiki ? Bo jak dalej tak się będziesz poswięcała to laboga ! Nie chcę mieć wyrzutów sumienia ! Co Ty na to ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×