Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

melduję się! cześć! muszę się pochwalić, że mam już żyrandole - bardzo ładne żyradole, do małego i dużego pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Agniecha no to macie tempo:) my mieszkamy juz tu ponad pol roku i ciagle mamy zarowki na suficie:) nie mozemy sie zdecydowac na konkretne zyrandole:) ja dzisiaj tylko na chwilke,bo zaraz wyjezdzam Izaaa to dobrze,ze masz takie wsparcie w mezu i ze Ci tak pomaga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mamy tempo, zależy nam, żeby się szybko wprowadzić do w pełni urządzonego mieszkania :D dzidzia mnie dziś mocno kopie :o nie narzekam, że się rusza, tylko czy musi w to wkładać tyle siły??? wczoraj mi strasznie było jej szkoda, bo dostała czkawki, trzepało nią jakieś 10 minut, biedactwo :) idę jeść, bom głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H E L P
niech mnie ktoś stąd zabierze :(:(:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 1 godz. i 15 min. :) jadę dzisiaj kupić szafę i komodę - ale fajne są takie zakupy do mieszkanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Rusałeczko, tak się cieszę że jesteś szczęśliwa !!! A co do wielkości dzieciątka, to moja droga, przecież każda z nas musiała mieć najpierw takie małe bebe w brzuszku :-) Także opowiadaj o tym z radością a my z chęcią posłuchamy :D Aga, ale faktycznie prujecie z tym wykończeniem mieszkanka - super macie. A ja dzisiaj byłam u gina. Znowu mi zrobił usg. Dzidziuś przecudowny !!! Dzisiaj się pupą do rodziców wypinał :D Najpierw długo go pan doktor szukał, aż się przestraszyłam, bo przecież nie jest już taki mały (ok. 9 cm). Ale na szczęście wszystko w porządku. Natomiast mój krwiak niestety się powiększył i mam leżeć, leżeć, leżeć :-( No ale cóż, cel jest szczytny, więc będę leżeć ile sie da. No i do pracy niestety nie mogę wrócić nawet jakbym chciała. Coż, życie się zmienia i maluch ma na to wpływ od samego początku. Ale kocham go już całym sercem i wszystko dla niego zrobię. Także ściskam was mocno i głaszczę wasze brzuszki, a teraz zmykam na łóżko Narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jest sprawca - już wiem, czemu mój maluch zaczął wierzgać :D obudziłaś go!!! :D paskudniku :D a tak serio, to leż elfik, odpoczywaj, nie wysilaj się, żebyś nie musiała przeleżeć całych 9 miesięcy, bo od tego można kota dostać :) a ja zaraz uciekam, o 16-tej!!!!! :D jupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek wszystkim A co tu taka cisza od wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Jak tam samopoczucie po dłługim weekendzie?? Ja nie jakoś go nie odczułam bo w sobotę i w niedzielę byłam na uczelni, wczoraj byłam padnięta jak do domu wrociłam, juz 20 poszłam spać:) Samopoczucie dzis takie sobie, pochmurno na podworku :O Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!🌼 Roza.. Ja to sie wczoraj zerwalam z wykladow.. Wrocilam do domu na 16 i polozylam sie... Nawet zbytnio nie zdolalam ze snem powalczyc:) Budze sie.. z mysla ze pewnie 6 rano... Patrze a tam 20.27 :) Posiedzialam potemm obejrzalam film i znow sie polozylam :) A na dodatek zapachy mnie dobijaja i wczoraj przez owe ceramike w wc ogladalam :( Dziewczyny czy to mozliwe aby Folik tak dzialal na mnie ze sie czuje tak zle? Bo ostatnio tak wlasnie pomyslalam ze moze to wlasnie przez kwas chodze taka ospala i ledwo zywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Mam na imię dorota w kwietniu urodzę drugie dziecko.Czy mogę się do was dołączyć.Pytajcie o co chcecie odpowiem na każde pytanie.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeszcze raz! oczywiście VIKI, przyłączaj się, Twoje rady na pewno się przydadzą :D -chimera, pusto, bo chyba jeszcze każdy myśli o weekendzie, tym co minął, lub następnym :) ja już bym najchętniej poszła do domu, roboty mam sporo. idę dzisiaj do okulisty po opinię w sprawie porodu - cesarka czy naturalnie. już psotkałam się z różnymi opiniami. jedna dziewczyna doszła po cięciu do siebie chyba szybciej niż rodząca dołem, inna się długo męczyła, zresztą, będzie co ma być, cesarka eż nie jest taka zła ;) szybko i po sprawie, tylko szwy.... za to będę mogła siedzieć. rusalka - chyba przesadzasz z tym folikiem, przecież po nim nic nie jest.... to są normalne witaminy, dokładnie kwas foliowy, nie wywołuje ospałości... ani mdłości, od razu piszę. Kaasia raz pisała żartem, że te mdłości to pewnie od folika, bo miała je rano, a tabletki też brała rano, zwyczajnie połączyła fakty, ale nie traktuj tego tak serio.... piszę to jeszcze raz, kafe nie chciało mnie wpuścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha Ja juz sama nie wiem.. Czuje sie katastroficznie.. Jeszcze troche i mi psychika siadzie... Bo to juz tak 2 miesiace sie czuje.. jak z krzyza zdjeta :(:(:(:( Mam nadzieje ze nadejda lepsze dni... Dzis maz mnie pocieszyl... Jak Ci skarbie przejdzie to wszytko...zobaczysz jaka sie wolna poczujesz (myslal juz o okresie po porodzie... juz to widze ta wolnosc :) wtedy to jeszcze niewyspanie ect :D) Viki Witaj :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , mam pytanko jestem w 20 tc mam problem, co rano prawie codziennie nad ranem budza mnie silne bole prawego nadgarstka. Trawaja ok 5 min i przechodza. Nie sadze by to byly sprawy reumatyczne bo kiedys miewalam takie i nie byly nigdy w tym samym miejscu i o tak stalej porze. Zastanawiam sie czy to nie brak jakis pierwiastkow lub witamin, a moze to wina tego ze spie czesto na boku. Czy spanie na boku bedac w ciazy ma jakies negatywne znaczenie? Jesli mialyscie lub slyszalyscie o podobnych problemach,i mozecie sluzyc jakas rada to prosze o nia, bo te ranne bolowe pobudki sa wykanczajae. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej jeśli chodzi o wpisy... aga - niestety nie wiem, nie słyszałam o czymś takim. jeśli chodzi o spanie - ja ciągle śpię na boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) 🌻 moze wy bedziecie wiedzialy, moja kolezanka robila badania na cytomegalię, jest gdzies w 9 tygodniu i wyszedl jej IgM wynik watpliwy 1,07. Czy to juz jest powod do zmartwien? w ogole sa jakies normy do tych badan, czy to jest roznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć malutka! widziałam właśnie Twoje pytanie ;) ja nie mam pojęcia co to jest, musisz poczekać, aż się ktoś jeszcze pojawi... a mam nadzieję, że to zrobi, bo wczoraj to było strasznie krucho :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że mam ten suwaczek, bo juz całkiem się zgubiłam i gdyby nie on nie miałabym pojęcia w którym tygodniu jestem :D wiem, że działa dobrze, bo położna ostatnio mi liczyła i wyszło to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Malutka ja niestety tez nie odpowiem Ci na pytanie bo nie wiem:( Aga jak tam samopoczucie?? I jak w pracy, nie poszłaś jednak na L4, uspokoiło sie trochę?? Ja to dziś długo nie posiedzę, przeziebiłam sie mam katar i kaszel, ale jeszcze nie jest najgozej wiec moze uda mi sie szybko to zwalczyć. Co brałyście od przeziebienia, mleko z czosnkiem i miodem, pewnie na tym etapie ciąży bede musiała to pic , bo boje sie brać jakie kolwiek leki. Wczoraj na dodatek mało nie rąbnełam na posadzke na poczcie, były takie kolejki a mi im bliżej okienka tym bardziej cięzko sie robiło i gorąco, jak juz mnie obsługiwała to w uszach zaczeło mi piszczeć i plamki przed oczami sie pojawiły, modliłam sie aby jak najszybciej skończyła, nawet reszty nie wziełam, jeszcze troche dłuzej i na posadzce bym wyladowała, przestraszyłam sie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz ona sie zamartwia, a wizyte u lekarza ma dopiero w piatek. To moja najlepsza przyjaciolka z lat dziecinstwa znamy sie od pieluch i bardzo bym chciala zeby wszystko bylo okej :) a ty jakie badania robilas przed ciąża, a potem w trakcie? bo ona jeszcze na toxoplazmoze oczywiscie i nie wiem czy nie na rozyczke. Ja toxo znalam,ale tej cytomegalii to w ogole , a jak poczytalam co to za swinstwo to bylam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża, możesz brać wapno z wit. c, piłam je nawet 3 x dziennie, mleko z miodem i czosnkiem polecam na noc albo przed położeniem się do łóżka, bo rozgrzewa. raz czy dwa piłam też sok z cytryny rozpuszczony w wodzie, posłodzony miodem, ale woda nie za gorąca. no i leżeć. na razie w pracy się uspokoiło, na l4 idę początkiem grudnia, bo będę musiała przygotować imprezę, parapetówkę :) a maluch ostatnio ładuje mi w żebro :o trochę to boli, zdarzyło mi się podskoczyć parę razy z zaskoczenia i w sumie bólu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga sprobuję:) no i bede lezec, a maluch to naprawdę daje ostre kuksańce mamusi. Czyli z początkiem grudnia wszystko w mieszkaniu bedzie zrobione:) fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, przed ciążą nic nie robiłam, w ciąży krew i mocz, no i glukoza, teraz mam znowu krew i mocz. na różyczkę byłam szczepiona dawno temu, miałam kontakt dwa razy i się nie zaraziłam, a kotów u mnie ani widu ani słuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio w mądrej książce wyczytałam, że juz weszłam w trzeci trymestr. i że w tym okresie to hormony powinnysie juz uspokoić, a u mnie dawaj! szaleją jak głupie. byle drobiazg doprowadza mne do łez, potrafi rozdrażnić i wogóle jakaś taka dziwna się robię :o jeśli chodzi o apetyt, to na topie jest u mnie ser biały ze śmietaną i cebulką - zjadłam wczoraj całą i to sporą miskę :) tak jest prawie od tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×