Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

problemiku!mozesz zajsc , nastepnym razem sie zabezpieczaj, jak nie chcesz malenstwa, eszira! polecam H&M, a jak nie znajdziesz niczego ciekawego, to zawsze moge Ci odsprzedac lub pozyczyc, u mnie jest niepotrzebna cwiczylam dzis, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka:) eszira:) cześć dziewczyny, jest masakra pot się leje buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka bardzo Ci dziękuje a propozyje, postaram się coś znaleść a jak się nie uda, to wiem gdzie pytać:) mysiu u mnie też taka straszna duchota, wiatrak chodzi cały dzień, balkon otwarty i ciągle zaduch. Moje dziecię, nie wiem czy wyczuwa to czy nie, ale cały dzień grzecznie przesypia i dopiero ok 10- 11 w nocy zaczyna wierzgać, jak właśnie ja chce już spać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co troszkę rano się ochłodziło, a teraz klara znowu wylazła i przyświeca, o losie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, ile dni przed terminem porodu mialyscie juz spakowane torby do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile ja mam od miesiaca spakowana tak na wszelki wypadek a do terminu jeszcze 17 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Daff, ja spakowalam sie w przedzien porodu, ale nie dlatego ze sie ociągalam, ale dlatego, ze Marcel urodzil sie 3 tygodnie przed terminem. Cos mnie tknęlo, zeby sie spakowac, a w nocy odesdzy mi wody. Najlepiej byc przygotowana na miesiac wczesniej, nie wiadomo, co sie przydarzy... Mysia, bedziesz miala ladna pogode na weselicho, nie bedzie ponoc takich upalow i nie zimno, w sam raz:) (obym sie nie mylila) Moj synek wczoraj przeszedl sam siebie, nie spal i caly czas kwekal i plakal, karmilam go z malymi przerwami przez 4 godziny-rekord, modle sie, zeby dzis nie bylo powtorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff, zapomniala dodac, ze zaraz po wejsciu do szpitala kazano mi wypakowac z torby wszystko do sredniej raklamowki;)napakowalam ubranek dla dziecka, sobie koszule i szlafrok itp, a w tym szpitalu, gdzie rodzilam, mieli swoje i tylko te byly obowiazujace, wiec dozwiedz sie moze , jakie zasady obowiazuja w Twoik szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D wróciłam :D w sobotę miałam wesele szwagierki, w niedzielę poprawiny, a w poniedziałek załatwiałam do końca papiery w nowej firmie, a potem wyjazd nad wodę, wróciliśmy wczoraj wieczorem :) fajnie było, miałam stadko nianiek, więc niemal nic nie musiałam robić - julka jak królewna przechodziła z rąk do rąk :D a ile jej zdjęć narobili! teraz tylko czekam aż mi na płytkę zgrają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agniecha, fajnie że troszke się zabawiłaś i odpoczełaś i super że z pracą wszytsko się układa :) Buziaczki Widziałam dzisiaj taką cudną sukienusię!! kurcze kosztowała tylko 10 zł ale nie wiedziałam brać czy nie brać, bo nie wiem czy będzie dziewczynka:( Muszę się koniecznie dowiedzieć przy następnej wizycie, zgwałce lekarza jak mi nie będzie chciał zrobić usg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, dobre :D oj, ale dzisiaj było ciepło :o byłam rano na zakupach, kupiłam sobie dwie bluzeczki i śłiczniusi staniczek - mężowi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a moj mąż mi dziś powiedzial, ze jest ze mna przez 24 h na doba(nieprawda) i nie jestem kompanem do wyjscia na miasto. Strasznie mi sie przykro zrobilo, a z drugie j strony mial racje. C Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Ferka, co by nie mówić, jacy fajni nie byliby ci nasi faceci, to nazakupy lepiej niech ona ze mną nie chodzi, po co komu kula u nogi? ;) będzie łaził za tobą, miał znudzoną minę, a jak będziesz chciała żeby cię w czymś ocenił to go będziesz musiała sobie poszukać, bo on już będzie na korytarzu lub jeszcze dalej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miasto też wolę często wyjść z samymi koleżankami :) można sobie spróbować chociaż coś jeszcze poderwać i sprawdzić czy się jeszcze podobasz :P ;) hehe a tak serio - totrzeba mieć odmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobietki za porady odnosnie pakowania:) zostalo mi do terminu 32 dni, ale dzis zaczne juz chyba pakowac torbe, choc w domu remont jeszczze nie skonczony(potrwa gdzies do poniedzialku), gdybym urodzila wczesniej, to moge skorzystac z mieszkania tesciowej, mieszka niedaleko i ma puste mieszkanko teraz. Tak wiec-nie stresuje sie:) tak wogole to od paru dni brzuszek mnie pobolewa, zwlaszcza noca, jakbym miala okres, tylko troche mocniej i w calej miednicy,...d tego bole krzyza mam pytanie-ile zuzywa sie wkladek laktacyjnych? Kupilam paczek (30szt) i nie wiem na ile starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daf- co do wkładek - ja zużyłam tyle że opłacałoby mi się kupić aventu takie wielokrotego użytku - pierze się je :) ale nie kupiłam :D używałam natomiast jonsona, kupowałam paczki promocyjne - 30+20 gratis, jak miałam nawał, szłojak woda :) ale potem się karmienie stabilizuje i wogóle teraz nie używam :) nie potrafię Ci tak dokładnie odpowiedzieć, bo już nie pamiętam :) kup sobie na początek właśnie jedną paczkę i sama ocenisz, mi poszło tak z 5-6 paczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi ze kupilam 1 paczke 30 szt oczywiscie a nie 30 paczek:D firmy bella bo innych nie mieli w aptece, mam nadzieje ze nie beda zle uzywalyscie tantum rosa po porodzie? sprawdzilo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam cesarke i w moim przypdku sprawdziło sie szare mydło, którego miałam uzywac do mycia rany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis przyjezdza moja mama i wychodzimy na miacho z moim malzonem. No i oczywiscie wszyscy znajomi wyjechali z miasta, wiec idziemy sami -on na browarka, ja...cholera, nie lubie źródlanej wody, jakkolwiek by byla zdrowa. Aga, odmiana jest konieczna, znam to z autopsji, tylko akurat wtedy mi sie zrobilo przykro jakos tak... Daff, ja kupilam sobie wkladki, ale jak dotąd mleko mi jeszcze nie wycieka, wiec nie potrzebuje, ale w szpitalu lezalam z kobitka, ktora co pol godziny wyciagala totalnie mokre (miala porod naturalny i od razu nawal mleka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dawno tu nie zaglądałam:) Daff ja sobie kupilam 2 saszetki tantum rosa i bardzo sie przydalo.Ja rodzilam silami natury.Mozesz w szpitalu wykorzystac taka butelkę półlitrową ze sportowym dziubkiem,w ktorej sobie rozrobisz tantum rosa. Co do wkładek to ja uzywalam z Canpola - nie wiem ile ich zuzylam,ale bardzo duzo.Na początku to takie opakowanie 40 sztuk mialam na tydzien-pozniej na troche dłużej.Jak długo bedziesz uzywala wkladek to zalezy jak Ci bedzie szło z karmieniem.Ja karmię do dzisiaj,a od tygodnia dopiero nie uzywam wkladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobietki za odpowiedzi:) zostalo mi juz 4 tyg do terminu:D z jednej strony nie moge sie doczekac, a z drugiej boje sie ze nie zdaze z porzadkami w domu-ten remont ciagnie sie niemilosiernie i ja niestety nie mam na to zadnego wplywu:( pozdrawiam i milego chlodnego dnia zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest dosyc chłodno,ale przydałoby się,żeby troszkę popadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie padać!!!!!!!!!!!!!! Marcelek to czuje i uśmiecha się jak stary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:):):) wrocilam! wrocilam juz tydzien temu, ale jak na zlosc padl nam komp... dopiero dzis udalo sie go przywrocic do zycia, z czego sie baardzo ciesze:) myslalam, ze jak wroce to nie nadgonie was, ale widze ze upaly i wakacje zrobily swoje:D nam sie wyjazd udal, obie babcie szaleja za wnukiem a pradziadkowie oczarowani:) ciesze sie, ze moi dziadkowie poznali swojego piwrwszego prawnuka:) Kuba podroz zniosl rewelacyjnie! jejku jak ja sie obawialam tego wyjazdu... okazalo sie ze kuba ledwo po przejechaniu paru km zasypial i budzil sie za 3 godzinki na zmiane pieluchy i cycka i znow w kimono:D no i nie ma to jak spanie na powietrzu! jak go polozylam spac do wozka pod drzewkiem tak spal i spal:) ale jak wrocilismy po trzech tygodniach do domu to kubie ciezko bylo sie przestawic na nowe otoczenie i spanie w bloku... ale juz sie wbil i jest ok. poza tym tak urosl ze juz sie kapie w wannie na lezaczku i pluszcze przy tym niesamowicie:) ja obecnie bije sie z myslami co dalej - czy wracac czy nie do pracy.... kurde co to jest 16 tygodni z malenstwem???... a za dwa tygodnie czeka mnie chrzest kuby i smazenie kotletow:D co do wkladek jak ich uzywalam na poczatku i poszlo mi pare sztuk. oczywiscie wedlug babci jak nie chodze z pieluchami pod pacha to na pewno nie mam pokarmu... ojj ile ja sie takich uwag i porad nasluchalam to moje. dziewczyny a jak wasze pociechy znosza te upaly? aga - jak tam wrazenia po wtorku?:) chwal sie! daff - jak samopoczucie?:) jejku moj porod wydaje mi sie ze byl tak dawno:) torbe mialam spakowana chyba na miesiac przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kasia, tez jade pojutrze do dziadkow Marcelka , las blisko i cudowne swieze, wiejskie powietrze. mam nadzieje, ze reakcja mojego bobsleja bedzie podobna do Kubusiowego. Tez bije sie z myslami odnosnie powrotu do pracy, nie wyobrazam sobie obcej babki w domu z marcelem, ktory ostatnio b. niespokojny, czyzby kolki? baby, wracajcie na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :D od wtorku pracuję, więc nie mam możliwości pisania w ciągu dnia - szefowa za plecami ;) dzisiaj popołudniu uzupełnię :) ale praca mi się podoba, tylko muszę się wdrożyć i wiele nauczyć :) piszcie :) do usłyszenia popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a co to za praca ktora udalo Ci sie zdobyc, jesli mozna spytac? i mam pytanie do tych ktore juz urodzily-czy Was tez tak cholernie brzuszek bolal??? w zeszlym tygodniu bolal straszliwie, caly krzyz, kosc ogonowa, podbrzusze-jak na okres tylko duzo mocniej. Potem kilka dni przerwy-w miedzyczasie mialam usg-moj maluch jest juz czesiowo glówka w kanale rodnym wiec stad moze te bole. No i dzis znow mnie rozbolalo..az mi sie zlabo z bolu zrobilo i dostalam dreszczy:( teraz przeszlo troche i tylko leciutko boli. Nie mam zadnych skurczy przy tym-czasem twardnieje mi tylko brzuch mialam zadzwonic do lekarki, ale zdaje sie ze takie bole sa normalne w koncowym etapie ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daf - po pierwze - to mogą być już skurcze!!!!!!!!!!! jak mnie tak bolał brzuch jak na okres to na ktg wyszły skurcze na pełną skalę, a słabo mi się nie robiło :) praca - jestem przedstawicielem i póki co jestem zadowolona, ale pracuję dopiero 3 dni :) proszę jutro trzymać kciuki bo mam pierwsze spotkanie w sprawie fajnego zlecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×