Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Jeżeli chodzi o nas to nie stosowałam się całkowicie do tego przepisu, przesuwalam jej poprostu karmienie codziennie o pół godziny . Jak doszlam do godziny 11.00 moja już nie chciała jeść !!! potem budziła się 4.00 rano i też jej nie dawałam. Trochę sobie pomarudziła i zasypiala spowrotem (to było najgorsze) Potem zaczeła się budzić o 6.00 i dawałam jej ale mniej niż zwykle i spowrotem zasypiała. Teraz już nie budzi się ani o 23,00 ani o 4.00 rano dede nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała żeby zaczeła już raczkować, bo zwariować z nią idzie :P . Ciągle buczy i buczy :P nudzi się jej, ciągle chce się wpianać a ja mam przerąbane. Oprócz tego minusem przesypiania nocy jest dużo zmniejszona ilość snu podczas dni. Ona mi przesypia godzinę do półtora na cały dzień. Ale wole to niż wstawanie nocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Chimera strasznie to zawile nie da sie prosciej??? ja chyba musze zastosowac teriapie szokowa:))))) Agniecha przywolalas mnie w snach,a ja wczoraj myslalam jak Ci poszlo?????? a kisiel sprobuje zrobic dzisiaj jako owoce moze byc starte jabko,albo brzoskwinia z puszki???? ide troche poprasowac,bo Julita zasnela,mam wiec jakies 2 godziny dla \"siebie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja specjalnie wybudzam julite w ciagu dnia jak za dlugo spi - wlasnie z mysla o tym,zeby mi zasnela po kapieli i spala do rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede proszę bardzo Dajesz młodej 3 stałe posiłki + dokarmiasz ją w mlekiem , twoja jest już duża to jeszcze jak się to jakiś deserek. Potem przesuwasz jej nocne karmienie ( nie wiem o której się budzi) np. w pierwszy dzień 1,00 w drugi dzień 24,30 w trzeci dzień 24,00 w piąty dzień 23,30 i tak jedziesz do godziny 20,00 . Jak obudzi się np.3.00 w nocy nic jej nie dajesz, bo wiesz że budzi się z przyzwyczajenia a nie z głodu. Przecież zjadła noramalne posiłki w ciągu dnia ! Mam nadzieję ze zrozumiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jedny!!!!!!!!chimera, ty jesteś guru z tymi wszystkimi sposobami, cholerka, ja nie wiem, czy mi starczy cierpliwości.... aha, kisiel fajny, ale lepiej Bebiko, bo Bebilonu nie wolno gotowac (prebiotyki sie niszczą w temp. wyższej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka ale bebilonu nie gotujesz, tylko wlewasz to do tej gorącej wody!!! a zresztą jak się probiotyki ulotnią to chyba się nic nie stanie co ??? cholera, teraz to już nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1981
czesc dziewczyny, czy któraś z Was podawała , lub wie jak podawać Sab simplex? korzystając z okazji, ze mała jest na spacerku z babcią powrzucałam parę fotek www.czarna1981.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1981
hmmm, nie wiem czemu nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, chimera, Marcelek miał jakiś czas problemy z twardymi kupkami i dlatego ten Bebilon zaczęlam stosowac, bo prebiotyki ładnie reguluja te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witajcie, coś mało czasu teraz i powiem że to nie z powodu ,malutkiej tylko chyba z powodu przyjzdu mamuśki mojej, niby jest pomoc ale jej gadanie czasami męczy nie ma chwili spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi,czy skoro ja jeszcze \"karmie\" w nocy to moge sobie spokojnie lyknac Upsarin na przeziebienie,czy nie bardzo???? wywalilam ulotke i nie moge przeczytac:) Agniecha Ty jestes dobra w te klocki - moge????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Mysia - mama na pewno nie ma zlych intencji:) ale na pewno sobie mysli,ze sobie bez niej nie poradzisz,ze powinnas sluchac zlotych rad tymczasem nasze pokolenie swietnie sobie radzi bez pomocy:) moi rodzice jak ja urodzilam przyjechali jednego dnia,a drugiego juz wracali do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! ostatnią @ miałam 23.10.2006 robiłam juz test ciażowy i wyszły dwie wspaniałe różowe kreski :D mama pytanko...kiedy najlepiej mam iść do gina? czy już teraz, czy mam jeszczę troszke poczekać??? wybaczcie, ale niestety, nie jestem obeznana w tych sprawach, to moja pierwsza upragniona ciąża :D będę baaaaaardzo wdzięczna za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze, natka zapomniałam :) MOJE GRATULACJE ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ suri moje gratulacje 🌼 ja też popędziłam tydzień po spodziewanej miesiączce do gina (wcześniej zrobiłam test ) ale lekarz kazał wrócić po terminie następnej miesiączki , bo za wcześnie żeby coś stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1981
co zrobić zeby mój link działał?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, w adresie po 1981 dalaś spacje niepotrzebnie, jak wklepałam i zobaczyłam twoją Julkę. Jest przepiekną dziewczynką, ma cudowne oczka. kupiłam fajną kaszke Nestle ryżową-kukurydzianą z bifidusem o smaku waniliowym, zrobilam ją na Nanie, żeby było z tej samej paki;) Marcel ją wciągnął jak wariat. jeny, zjadlam dziś kapustę kiszoną i wędzoną rybę zamierzam, ale będą bąki u Marcela (no nie tylko u niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobilam ten kisiel z przepisu Chimery - w sumie to bardziej przypomina budyń:) dałam do tego starkowane jabłko i Julicie bardzo smakowało - trochę duża porcja tego...Chimera Twoja mała zjada wszystko???? Julita zjadła może 1/3 no a teraz standard ostatnich dni - nie chce spac:( nie chce nawet wypic mleka wieczornego - siedzi i układa krążki na piramidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana ;) nastały nowe dla mnie czasy :( natka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ci zazdroszcze ;) ja wczoraj byłam u gina sprawdzic czy nie wypadła mi spiralka i później ściemnilam męża ze wypadła i kazał mi robic test gin :P lekko się chłopak zestresował :P chimera -----> czy jak ja karmie malego piersią to też mogę takie eksperymenta robić zeby przespał mi całą noc?? i pytanie do ogółu-----> od jutra wszystkie butelki ze smoczkiem wyjeżdżaja na wakacje :P mały umie pic juz z niekapka wie nie chce zeby mu sie odechciało z niego pić. Czy jak wprowadze jakąś mieszankę to z czego on ma to pić?? z niekapka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) suri - gratuluję!!!!!!!!!!!!! dede - pojęcia nie mam co do upsarinu :) wiem tylko że przy karmieniu polopiryna i aspiryna niewskazane. i dodam - nie poszło :( furka - nie wiem chimera - masz babo cierpliwość :D ja bym zwariowała :) julka zaczęłą przesypiać noce jak jej zaczęłam podawać troszkę mleka w nocy - 90, potem zamieniłam je na herbatkę, teraz już śpi. wstaje o 4 czasami, biorę ją do siebe,przytulam i śpimy do 6, co mnie cieszy niezmiernie :) co do kisielu - też mi wychodzi gęsty jak budyń i julka zjada całość. kaszkę to jej na kolację robię teraz manną - 180 wody i 6 łyżek - zjada całość. zupka - 180 ml, też zjada. rano dwa razy dostaje mleko 180 bebikoR, potem deserek, 110 soczku, wspomniana zupka, jak wracam z pracy zjada 150 mleka i miśkopta, potem o 19 wspomniana kaszka :) moje dziecko tyle właśnie je :D poza tym stoi już szkrab samodzielnie, łazikuje wzdłuż mebli jak wściekła, a trzyma się tylko jedną ręką :D na święta może zrobi pierwszy kroczek??? chciałabym, ale nic na siłę, najpierw niech się nauczy wstawać sama z podłogi bez podpierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agniecha ;) powiedz mi kochana a od kiedy mozna podawać kasze manną czy jak to się odmienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie Agniecha Twoja Julka nie moze narobic mi wstydu i zaczac chodzic przed Julitą!!:))))) a jesli chodzi wiesz o co,to sie nie smutaj:) moze nastepnym razem sie uda??? bede trzymac kciuki dajesz kasze manną z Bobovity czy sama gotujesz ??? ja daję tą z Bobovity juz od dawna Julicie na śniadanie i bardzo jej smakuje Furka myślę,że niekapek to jest tylko do picia herbatki i soczku,a mleko np. wieczorem to przez smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede a myślisz ze jak teraz je wyprowdze znaczy butelki zwykłe i za jaki czas jak wprowadze mieszanki to nie zapomni jak sie z takiej butli pije albo ze nie ebdzie chciał z niej pić?? a od kiedy podajesz małej kaszke manny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszka manna jest po 9 miesiącu i w ogóle kaszki pszenne ta kaszka jest super - sama lubie ją podjadać:)))) co do tego czy Mati zapomni jak się ssie przez smoczek to nie wiem,ale wydaje mi się,że oprócz niekapka powinien też ssać,gdyż ssanie wplywa też na późniejszą wymowę ja bym mu smoczków nie zabierała:) poza tym conajmniej do 2 lat bedziesz mu podawała mieszanki mleczne,a przez niekapek nie wyobrazam sobie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz nie ma jak rada doświadczonej mamy ;) gdziej czytałam że nowy pogląd się pojawił właśnie na wprowadzania glutenu u dzieci od pół roczku i tam właśnie było chyba o kaszce manny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszce mannej :) tak się odmienia :) dede - możesz być spokojna, jak mówiła ona stoi sama, ale żeby wstać musi się jedną rączką czegoś trzymać. podobnie jak zasuwa wzdł€ż mebli. co do posiłków - wypróbowałam właśnie nowe deserki gerbera po 9. mies. mango, banany z truskawkami, jabłka z cynamonem i makaronem. wogóle ostatnio ugotowałam julce krupniczek, tylko bez przypraw - ziemniaczki i kaszkę pogniotłam widelcem, resztę ona sama między dziąsłami rozgniatała i wsunęła całą miseczkę. mój rosół, barszcz czerwony i krupnik straaasznie jej smakowały. :) co do soczków - daję jej z kubeczka, ale zdjęłam tą nakładkę silikonową, więc pije normalnie, nie jest to już niekapek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie za bardzo nie przejelam zakazem podawania glutenu i jak julita skonczyla pół roku to juz dawalam jej herbatniki i biszkopty:) julicie tez bardzo smakuje moj barszczyk,ale ten doprawiony:) ona ma odruch wymiotny na nowe smaki:(((( ostatnio podałam jej rissotto z ryżem i indykiem (po 12 mies.) i mi chlusnęła tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ty chyba uzywasz butelki z aventa?? do kaszek jaki smoczek trójfazowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×