Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

czyli wyszlas na zero:) a herbatki jeszcze pijesz Kasia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dede tak karnacja kolejna rzecz po tatusiu ciekawe czy doczekam sie czegoś po mnie :P dede ja właśnie chodziłam jeden miesiąc (kilka razy byłam jeszcze w 2 miesiącu ale to sporadycznie bo przed swietami miałam urwanie gwizdka) dwa razy w tygodniu. Faktem jest to że dziewczyna katowała niemiłosiernie taki nam dawała wycisk ze tchu nie mogłam złapać ale nie bolało mnie nic po niem :O nie wiem czy to dobrze czy nie. Dlatego nie wiem czy to ze schudłam jest zasługa aerobiku. A to że schudłam na buzi nie podoba mi sie najbardziej. Bo chciałam wrócić do sylwetki sprzed ciąży ale nie chciałam wrócić do szczurowatej buzi a tu znowu strasze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz dede ja to musze miec bata nad soba inaczej nie schudne za cholere!!! zmobilizowac musze czarka zeby mnie gnebil i warczal moze cos rusze wtedy. herbatki pilam i przestalam - nawet nie wiem kiedy i jak:D Furka - i ja dziekuje za zdjecia matiego, rozkosznie sie umiecha:) nie mialam wczesniej czasu by odpisac - przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stało kasia ;) najlepsze jak zaczyna nawlekać i jednocześnie sie cieszyć swoja szczerbata buzią normalnie można paść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furka a wy jeszcze lozeczka nie obniżyliście przy takim akrobacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wczoraj wojtek obnizył po tym jak małemu jakimś cudem udało sie podnieść do siedzenia :D tak bardzo chce wstac ze do połowy sie podnosi ale mały nie wie zeby nózki gdzies zaczepic bo podnosi je tez do góry jednak siła ciężkości góry przeważa i klapa :D ale sie wkurza. Wczoraj jak go trzymałam za rączki jak stał to zrobił dwa kroczki nieudolnie bo nieudolnie ale jednak. Podobnie z raczkowaniem jak sie go postawi nakolankach i wyprostowanych rekach to sie tak utzryma ale nie kuma ze trzeba sie przemieszczac do przodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czasu, nie ma czasu......... dziś trochę posprzątałam w domu poswiętach dopiero ło matko Antonia zabiera coraz więcej czasu ale cieszy mnie to uśmiecha sie i macha nóżkami a co do zielonych kup to sprawdzam zaraz jak zrobi i sa żółte, dopiero później robią się zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć z rana ;) nie wiem która to się tak martwiła, że jej dziecko w wieku 7 miesięcy zaczyna dreptać, otóż ogłaszam wszem i wobec że mój mati (16 skończył 6 miesięcy) przeszedł wczoraj cały pokój trzymany za rączki :D dodatkowy bonus w postaci samodzielnego podniesienia się w łóżeczku za szczebelki na nóżki :D to by było na tyle chwalenia się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestesmy dumne mamy :P tylko się chwalą i chwalą :P a co ;) gratulacje dla julci ;) poszła nowa seria zdjeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie z rana z kawa siekierezada bo nie spie druga noc!:( kuba daje nam popalic nie ma co... brzdac budzi sie co pare minut i nie wiem co mu jest buuuu:(:( glowke mial ciepla ale nie mial temp. lezy przy cycku i spi, bez cyka budzi sie, na rekach spi elegancko, a gdy go poloze do lozeczka pospi pare minut i sie budzi... furka - no mati to spidi gonzales rozwojowy:D kuba tez sztywno stoi na nozkach, ale ja wole go nie stawiac, boje sie o jego kregoslup... na razie niech zacznie raczkowac a chyba zacznie lada dzien bo na razie udaje mu sie jedynie do tylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój to raczkowac chyba nie bedzie przed chodzeniem :( może się nauczy bo jak sie go postawi na kolankach i wyprostowanych rączkach to trzyma sie skubany długo lae nie wie że trzeba kończynami przebierac zeby sie przesunąć i się denerwuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka - spoko, mati zajarzy na pewno. kuba tez jeszcze dzieciolek nie wie co robic z rekami i nozkami:) podniesie pupe i stoi i szczerzy te swoje dwa zeby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D przynajmniej ma czym szczerzyć bo mój suszy te swoje szczerbate dziąsła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! a ja się strasznie cieszę, bo Marcel umie sie sobą zająć, sadzam go w łóżeczku, daje zabawki i bawi się tak do 40-godzinki. Mój się czołga strasznie, wypina pupkę i robi fikołki w różną stronę, wygląda to przezabawnie, no i fajowo się wstydzi-daje rączki na brzuszek i je tak śmiesznie wykreca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ferka z wypinaniem pupki to też mam taki ubaw bo ja tak maksymalnie podnosi do góry ale nie wiem co z tym zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furka - graty dla Mattiego :) Kasia - buziaki i przytulam :) cześć Ferka :) kurde, mam trzeci dzień okresu i właśnie mnie zaczął masakrycznie boleć brzuch (!) co jest???? tak późno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki, przesyłamy buziaki dla wszystkichj maluszków:* Antosia waży 4300 dużo może to nie jest ale książkowo i mam niedokarmiać tylko nadal dawać pierś i tyle,dziś szczepionka a jutro ceka nas badanie słuchu te szczepiebnia to koszmar dobrze że kupiliśmy te 6 w 1 bo inaczej ttego nie widze Antonia płakała w niebogłosy i ten jej przerqaźliwy płacz którego strasznie nie lubię jakb ją ze skóry co najmniej obdzierali, nie wyobrażam sobie jakby mieli ją kilka razy kłoc, teraz śpi w wózeczku nie budzę jej ten płacz ją zmeczył czy dzieciaczki wasze miały gorączkę po tych szczepionkach acha cena 180 zł, u nas jednak na opolszczyźnie ceny sa pod niemców, ale niech im będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furszula; agniecha;Kaasia;Ferka; i 😘 dla wszych pociech fajniue że już takie postępy robią moja Antonia konczy w przyszłym tyg 2 miesiąc ale ten czas leci, nie obejrzę się a do pracy czas będzie wracać toż to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia - Antosia - jakie ladne imie:) moj kuba nie goraczkowal po szczepionkach, a balam sie ze bedzie... poza zadna mama nie lubi gdy pociechy placza i sa klute, ale w tym przypadku to tylko dla ich dobra:) choc pamietam ze podczas pierwszej szczepionki mialam ochote walnac pigule ze mi dziecko krzywdzi... teraz jestem madrzejsza:) chyba:P bede miec nowego szefa... brrrr oby nie byl gorszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mysia ;) ja miałam tez szczepionke ileś w jednej ale nie pamietam czy 6 w 1 zapłaciłam za nią 105 zł :O a maly bardzo dzielnie zniósł wszystkie szczepionki nie gorączkował tylko na ostatniej szczepionce juz kumało co chodzi i na widok piguły płakał :O właśnie odnośnie szczepienia: co dziewczyny myslicie o szczepieniu na pneumokoki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pmeumokoków to dostaliśmy dziś ulotkę trzeba poczytać , wiem że warto odnośnie biegunek ale to z kolei doustnie 270 zł kolejny strzał z pottfela a oni tu 1000 zł becikowego dali niech sobie w buty wsadzą o losie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szczepiłam i nie wiem czy bym szczepiła - nie mam zdania, pytanie, ile w tym racji i ile marketingu.... nie wiem, nie proponowali mi i nie szczepiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia chyba ci sie pomyliło choiaz nie jestem pewna za biegunki odpowiedzialne są rotawirusy a pneumokoki za zapalenie opon mózgowych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o pneumokokach słyszalam podzielone opinie, ale chyba więcej na \"nie\", w gazetach oczywiście polacaja, ale zaraz gdzieś obok jest reklama...my na razie zgodziliśmy się tylko na obowiązkowe. kurcze, piję 2 kawę i nadal zadżumiona, a Marcel śpi 3 godzinę! dziewczyny, czy wasze dzieci mają swoje pokoje i jak tak, to jak je urządzałyście? bo ja teraz myślę nad kolorami na ścianach i wykladzinie-podoba mi się rysunkowa-w zwierzaki lub trasy samochodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nie proponowała sama sie zaptałam: w moim przypadku to trezba by było zaszczepić jak skończy roczek 2X i w wieku 2 lat jeszcze raz, jedna kosztuje około 300 zł. Jest to choroba brudnych rąk a ja planuje małego oddac do żłobka i jak słysze zapalenie opon mózgowych i cokolwiek z mózgiem związane to aż mnie dreszcz przechodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi juz nie o kase chodzi - bo jesli potrzeba to kasa zawsze sie znajdzie na malucha, ale.... kurcze ja to sie najbardziej wkurzam, jak slysze ze na zachodzie wiele szczepien jest obowiazkowych i bezplatnych. a kurde w polsce oczywiscie musi byc odwrotnie!!! idziesz do lekarza z pierwszym dzieckiem - chuchasz i dmuchasz aby bylo zdrowe poczym lekarka pyta: czy myslala pani o szczepieniu X? no kurde lekarzem nie jestem i ciezko mi zadecydowac czy dane szczepienie jest konieczne czy jedynie dobrze je zrobic- wiec takie firmy maja pole do popisu bo co tu duzo mowic - zeruja na rodzicach, ktorzy zrobia wszystko by dzieko bylo zabezpieczone przed wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×