Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

www.dymek.muszyna.pl jest kilka fotek z imprezy moto, jak ktos ciekawy bo zobaczyc moja osobe to jestem tam gdzies w pomarańczowej bluzce siedze na moto oraz daje buziaka koledze, ktory zrobil dla mnie piekny gest, wreczyl bukiet polnych kwiatow gratulujac zdania na moto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki Mam nareszcie mój motorek wymarzony, jupi jupi, suzuki gs 500 petarda!!!! Trochę jestem zasmucona bo nie siegam całymi stopami do ziemi (w płaskich butach) muszę sobie zakupić jakieś fajne buciory z lekką podeszwą, brakuje mi jakieś 1,5 cm, może któraś z Was ma podobny problem, mam tylko 160cm :( Napiszcie w jakich butach jeżdzicie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj gartuluje rajdownica:) zazdroszcze CI!;D ja na moto musze jeszcze troszke poczekac, ze wzgledu na troche brakujacej kasy;] zycze szerokiej drogi na suzi i oczywiscie tam ciag dlugie gumy;d;p hmm a co do bucikow to musisz sie rozgladnac po sklepach, poniewaz buty sa przerozne i zalezy w jakich gustujesz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, solidaryzuję się ostatnio z tymi z was, które [którzy - wciąż uważam, że nie jestem jedynym zaglądającym tu facetem ;-) ] nie jeżdżą... jeszcze, bądź już... Ja też nie jeżdżę od dłuższej chwili, bo \"nagle\" ;-) się okazało na przeglądzie, że muszę wymienić obie opony :-( Oszczędzam na komplet, niestety trochę mi to zajmie - potrzeba jakieś 900zł na normalne opony.... Chyba kupię jedną, założę i pojadę na przegląd. Udam głupa i może jakoś przejdzie... albo powiem, że mam slicki ;-) Nie oszukuję się, wiem że wydatek mnie czeka - to moje bezpieczeństwo, ale mieć moto w garażu i nie jeździć... Ponad moje siły... Trzymajcie się! ps. Gratuluję rajdownicy oraz KasiGs - szczególnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cieplucho Runnerka dziekuję za linki, Kategs500, masz takie pseudo jak moto, czy to znaczy żę też chorujesz na gs? Jutro idę po tablice, normalnie chyba nie pójdę na zajęcia, wogóle ostatnio tylko przy zuzi grzebię a reszta obowiązków się nie liczy, to jest jak choroba. Pozdro dla Jalek "OKTANY WE KRWI\" -dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rajdownica:) choruje i to bardzo na niego, juz sie nie moge doczekac zakupu tej boskiej maszyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runnerka
GS500F to też mój cel....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wyslij mi kilka fotek Twojego moto, chcialabym zobaczyc;) co ty na to? na emaila kasia_kedzior8@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
heh no i zaliczylam pierwsza glebe szczesie ze na kursie :D oby tylko juz szlo mi jak wczesniej , bez takich niespodzianek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kategs500, nie mam jeszcze fotek, chyba że ze stronki tam gdzie go kupiłam, postaram się szybko zrobić swoje własne i Ci wyślę, oki. Dziś w Gdyni zimno jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajdownica z tego co pamietam przymierzałaś się do kupna Bandziora....dlaczego zmieniłas zdanie ? pytam z ciekawości bo mnie bardzo bandziory interesują .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakers wiem, miał być bandzior ale ze względu na mój wzrost wybrałam zuzuki, na giełdzie w Poznaniu tydzień temu mogłam się do obydwóch porządnie przymierzyć suzuki jest nizszy, natomiast na bandicie sięgam tylko palcami do ziemi w dodatku bandit był obniżany (przód i tył) dziś w zuzuki na regulacji amorka dałam na jedynkę i sięgam do ziemi całymi stopami. Nic przyjemnego, kupować moto po wysokosci siedzenia. Beka gdy wsiadłam na brata cbr900rr - wogóle nie sięgam do ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam, ponieważ ja też sie przystawiam do zakupu tego gs-a a mam 165 cm wzrostu, mysle ze nie bede miec problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate myślę że nie będzie problemu. Obaliłam wczoraj moto przy ruszaniu, nie radzę go sama podnieść :( lusterko złamane, aaaajjj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, musza być wzloty i upadki, pomału a do celu, bedzie dobrze zobaczysz, nie raz nie dwa Cie przewroci, albo wywrotka bedzie, tak to juz jest, mnie 125 lekko gibnela i przykryla na kursie hehe takze wszystko sie moze zdarzyc, troche czasu i sie dojdzie do wprawy na nowym moto, przynajmniej ja tak uwazam. jestem dobrej mysli:) wycwiczysz go sobie tak, ze to Ty nad nim bedziesz wladac, a nie on nad Toba;D:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kategs500, normalnie lepiej mi się zrobiło bo juz załapałam doła czy nie za duże moto kupiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pogoda idealna na motor a ja siedze w domu:( Chyba w lipcu zaczne juz prawko robic na motor bo nie wytrzymam:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ile tu sie dzialo.a mi sie popsul komp:(nawet niemam czasu poczytac co napisaliscie.pozdrawiam wszystkich serdecznie i nadrobie zalegosci jutro.buzka:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! nie przeczytalam jeszcze wszystkiego ale widze ze wywiazala sie rozmowa na temat ubran i cen motocyklowych.wiec to co ktoras z was wczesniej napisala o sumie 1700zl na ubranie na motocykl to mysle ze to i tak jest jeden z tanszych stroi. zalezy kto co sobie ceni i kogo na co stac. w tych cenach to oscyluje sam kombinezon na motocykl a gdzie dopiero reszta. ja mysle jednak ze warto jezdzic na gieldzie bo tam mozna dostac nawet nowe zeczy dobrych firm bardzo tanio.nie ma co przecieniac w sklepie i wydawac fure kasy. KATE gratuluje zdania egzaminu!!!:D:D:Dnapewno jest co wspominac a teraz szykuj sie na jakiegos gsa;) runerka ty to masz naprawde fajowa szkole bo po tych innych czy to na moto czy samochod przewaznie po skonczonym kursie ledwo umie sie jezdzic.jak jednak widac nie jest to najtansza szkola bo ma duze wymagania co do ubrania ja na kurs nie mialam nawet swojego kasku.mialam tylko skore ktora mam zreszta do dzis z dawnych czasow kiedy jezdzilam na zloty. no ale mysle ze sama poszlabym do takiej na kurs. wkuzam sie bo moje topiki znikaja mi z ULUBIONYCH i musze za kazdym razem szukac jak chce wejsc i zobaczyc co tu stukacie.niewiem czemu tak sie dzieje..wrr. rajdownica co do tego ze nie siegasz do ziemi hmm radze dobre buty albo..nawet male roskrecenie moto na poczet obnizenia siedziska..no i GRATULUJE zakupu!!!🌼🌼i rozumiem ten nalog :Da zdjecia to rowniez z przyjemnoscia bym obejzala!! JEJU musze skonczyc czytac bo ide do pracy.wrr ojo wiele sie u was dzieje pogoda dopisuje a to sprzyja calemu temu klimatowi. JALEK a moze jakies uzywane?? pozdrawiam i wpadne tu jeszcze.buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Dzieki Rybka:) nom przymierzam sie do zakupu, ale raczej dopiero to nastapi po wakacjach, no ale czas pokaze, jeszcze mi zostal jeden egzamin na kategorie B, potem bede myslec dalej. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz nadrobilam wszystkie zaleglosci w czytaniu:D duzo piszecie o wzroscie i kupnie odpowiedniego moto mysle ze na poczatku rozsadek powinien wziac gore i kazda powinna liczyc sily na zamiary.no ale wy idziecie w odpowiednim kierunku a kiedys przyjdzie i dzien na bandita:) pozdrawiam was i mam nadzieje ze topiki juz mi sie nie zgubia😠 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale widziałem ostatni odcinek Magdy M. Pełny spontan, były helikoptery, wspinaczka zimą bez rękawic, no i niespodziewany happy end ;-) Ale, że Korzecki porzucił moto... - tego nie rozumiem! Jak te chopy gupiejom na starość ;-) Miłej niedzieli wszystkim życzę. Niestety nadal nie mam opon :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runnerka
WItam wszystkich.... Jutro zaczynam kursna A...nie mogę się doczekać co się bedzie działo.....:)) Mam pytanie....czy ktoś wie kiedy będzie giełda moto w Warszawie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×