Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość leleczka 2000
hej czy Wy tez mialyscie spuchniete wezly chlonne i mihgdaly?? bo mi schodzi opuchlizna na jezyku ale szyje caaala nadal ma spuchnieta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj.lily1990
Hej ja zrobilam sobie kolczyk wczoraj wszystko mnie boli jezyk mam spuchniety:D samo przeklucie niebolalo ani troche:)ale za to na 2 dzien to ...grrrr:( plakac chce:( ale przejdzie:D a ja tez mam spuchniete migdaly ....i pod jezykiem strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka 2000
mnie to martwi strasznie bo czytalam ze podobno spuchniete wezly sa onjawem uczulenia na kolczyk. czy to prawda?? niech ktos kto sie zna napisze... bo ja nie chce sie go pozbywac... a jezyk prawie zdrowy tylko te zasrane wezly. :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-sto latka
udziele szczerej odpowiedzi, bo wczoraj zrobiłam kolczk: pan kazał usiąść na fotelu, przełknąć ślinę, wystawić język - chwycił go szczypcami i od dołu włożył igłę, potem wyciągając igłę wkładał kolczyk i powiedział: "no to tyle, jak zejdzie opuchlizna przyjdz na zmiane kolczyka" przebicie było bez znieczulenia kolczyk 18 i rzeczywiście samo przebicie nie boli, po to ściska szczypcami, aby odpłynęła krew... od razu piłam wode mineralną niegazowaną z lodówki, wszystko było oka do wieczora, kiedy to język zaczął puchnąć i miałam problem z wymowa "ś" "ć" "dzi" "li" bo wszystko brzmiało tak samo:/ w nocy czułam jakby zdrętwiał mi język no i troszkę bolało;/ generalnie język jako tako nie boli tylko wędzidełko pod nim, następnego dnia bolała mnie szyja (2dnia) no i język był spuchniety... usta płuczę płynem do jamy ustnej, zęby normalnie myję, i jem też normalnie ale znacznie wolniej (bez nabiału)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kash_ik
po pierwsze KAZDY reaguje na kolczyk inaczej. Ja na przyklad jestem bardzo zadowolona. wogole nie spuchl mi jezyk!! mowie normalnie i nie mam zadnych problemow. robilam w takim malym studiu na grodzkiej w krk a za 2 dni ide wymienic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaMcIa_16*
Witam Wszystkich! Otóż ja waham sie czy zrobic sobie tego kolczyka bo na maksa mi sie podoba i za miesiac ale ze wzgledu na krazace tu opinie postanowilam pprosic jeszcze o rade, slyszalam ze to nie boli, i ze sie goi ok. 2 - 3 dni, heh moim zdaniem to jeszcze nie tak zle to nawet pepek sie dluzej goi;p. Na maksa to fajnie wyglada ale tak sie najaralam ze nawet mi chyba ten bol nie straszny:) pozdrawiam wszystkich z kolczykami w jezyku ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KluseczkaP
Witam... Ja mam kolczyk od 4 dni i juz jest wszystko ok, przekłucie nie bolało prawie wogóle po kilku godzinach troszkę spuchł.. Jadłam wszystko tylko 5x wolniej teraz juz sie przyzwyczaiłam.. Płucze dentoseptem, kostki lodu z szłwi pomogły w tym zeby jęzor był normalnych rozmiarów.. Jestem bardzo zadwolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachotka1
Kolczyk w jezyku??? xD super sprawa xD sama sie skusiłam ponad 2 msc temu i nie zaluje xD taki maly a tyle przjjemnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganbb
WYSCIE SA WSZYSCY POROBIENI PIERDOLICIE ZE TO BOLI A CHUJA BOLI PIERDOLI MIE TO CO MUWIA INNI KURWA MAC JA JUZ MAM 2 TYGODNIE I PIERDOLCIE SIE MAM JUZ PO BULU CHUJ WAM W DUSZE TAK UWARZAM JA MASZ AMBICJAE TO PIERDOL KOLCZYKI TAK JAK WSP I DWAKU CHLOPAKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigeth
kolezanka KaSiEk_PLeAsE ma racje jeśli nie macie kolczyka w języku to nic nie wiecie otym , tylko potraficie straszyć ja tam mam i jestem bardzo zadowolony jyz prawie dwa miesiące . zachecam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikubuniek
Ja to bym bardzo chciała mieć ale starsi nie pozwalaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikubuniek
a... może macie jakieś sposoby na to zeby sie zgodzili.........plisss :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj.lily1990
No ja mam kolczyk juz 2 tygodnie:d juz mnie nieboli ale jeszcze mam troche spuchniety jęzorek:D juz wyciaglalam kolczyk i wkladalam:D nic nieboli:d ale dziwne uczucie:d go niemiec:Dw poniedzilek ide wymienic kolczyk na krótszy ...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj.lily1990
do KaMcIa_16* Ja ci powiem ze to zalezy od organizmu niektorym goi sie tydzien a inym 3 dni nie ktorym spochnie nie ktorym nie wiec niemozemy ci tu odpowiedziec na to pytanie ale badz dobrej mysli:) jak chcesz cos wiedziec pisz z checia odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikubuniek
strasznie wam zazdroszcze...:( :( :( ja to bym oddała zycie zeby mieć kolczyka w języku...starsza sie zgadza ma k.w pepku,nosie itp.Ale nie w języku...nawet prędzej sie zgodzi na tatuaż...ale ja chce w języku..........POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.ja.mam.dwa.kolczyki.w.jezyku
:D i żyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EELL
Ja mam takie małe pytanko co do kolczyka w języku.Ogólnie nieboje sie tego co będzie później tylko boje się samego bólu przy przekłóció.Moja kumpela se zrobiła i mi sie strasznie spodobał ale powiedziała,że chlernie bolało bo kosmetyczka niedała jej znieczólenia i teraz już niewiem czy robi czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy ale do kolczyka w jezyku nie robi sie znieczulenia...pewnie chciała cie nastraszyc ...ja miałam i wogóle nie bolało ...serio ..to takie dziwne uczucie ale nie boli...niestety jakis czas temu wyciągnełam bo po roku noszenia zeby mam spiłowane ...sa bardzo wrazliwe i ostre sie zrobiły, szklowo pozdzierane...zaluje zo robiłam kolczyka ...serio ja nie radze . ale wiem ze jak ktos bardzo chce to i tak zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikubuniek
fajnie ...ty masz dwa kolczyki a ja ani jednego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikubuniek
Ale słyszałam ze po pewnym czasie sie szkliwo niszczy...i zeby sie scieraja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA SIE BOJE
Kurde ja to bym chciała kolczyka w języku nawet bardzo tylko sie boje bo gdzieś czytałam,że jeśli ten co przebija źle przebije to można stracic kubki smakowe...czy to prawda?? i czy bardzo boli przy przebijaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shymee ON
Mi wczoraj koleżanka przebiła język u mnie w domu. Język mi trochę spuchł, ciężko się na razi je ale da się wytrzymać. Nie plenie się, normalnie wymawiam "r" chodź to troszkę boli :) Po przebiciu języka nie powinno się jeść nabiału, ponieważ zawiera on w sobie bakterie, które mogą spowolnić gojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna86
oho.odwazny krok,zeby przekowac jezyk w domowych warunkach. faktycznie sa tu ludzie ktorzy z opowiastek innych niby to wiedza o pircingu jezyka. ja mam kolczyk od maja.przekucie nie bolalao , ale jezyk spuchl wieczorem jak balonik.mysle ze jesli ktos chce miec kolczyk na jezyku, to niepowinnien narzekac na jakikolwiek bol.u mnie jezyk wrocil do normy po 3 dniu.ale oczywiscie w czasie 2 tygodni nie moglam jesc nabialow,pic mleka z kawa:(,nie mozna sie calowac ,ani powiedzmy to tak"sprawiac przyjemnosci ustami" ale po 2 tygodniach,mozna robic,jesc i pic co sie tylko chce:) ja kolczyka juz nie czuje,ale bez niego byloby mi lyso. pamietam jak mialam zabieg pod narkoza i lekarz mi kazal usunac kolczyk,pierwsze co powiedzialam po przebudzeniu(jeszcze na sali operacyjnej,to "oddajcie mi kolczyk, bo mi dziurka zarosnie" teraz sie z tego smieje,choc lekarze musieli miec nizly ubaw ze mnie. nie wiem czy faktycznie tak szybko zarasta jezyk,bo w salonie powiedzieli mi ze potrafi zarosnac po 15 minutach.ale mysle ze kazdy ma to inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WSZYSTKICH
powiedzcie mi czy w czasie przebijania jezyka to bardzo boli?? i czy moga wystapic jakies komplikacje po przebiciu?? proooosze odpowiedzcie!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pewnie dziwnie to zabrzmi ale mam 12 lat i w wakacje jadę przebic sobię język. Na początku troche się bałam ale już się nie boje przecież tyle osób ma kolczyki u mnie w rodzinie. Mama się zgodziła bez problemu a z tatą jeszcze nie gadałam ale na 100% się zgodzi. Miałam też kolczyk w pępku (2 razy) ale wyjęłam bo w budzie się czepiali przebijamse za rok. W nosie też miałam również dwa razy oba przebijałam sama bez znieczulenia ale wyjęłam bo stwierdziłam że moge sobie przebic kiedy tylko mi się będzie chciało(zero bólu no może minimalnie). A i pępki przebijałam 23 koleżankom albo koleżankom moich kolezanek (zawsze przychodziły do mnie) zawsze robie to dobrze i tym bardziej za darmo, nosy przebijałam również ale żadko 3,4 razy. Mam pytanie do ilu mniej więcej cm puchnie język bo kolczyki dają podobno 2cm. Plis o odpowiedź. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam problem. zrobilam kolczyk, wszystko m isie wygoilo. dzis jest rowno 3 tygodnie i jezyk znowu mnie boli a nie jest spuchniety ani nic .... czy wiecie co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikubuniek
heh.to znowu ja.gadałam wczoraj z rodzicami na temat kolczyka... i stwierdziłam ze chyba sobie go nie zrobie.moja kolezanka ma od1,5roku a zeby ma tak strasznie poobijane ze masakra.ale to chyba dlatego ze ma go prawie na samym poczatku jezyka.Jak mówi to ciagle udeza nim o zeby.jesli juz ktos naprawde zdecyduje sie na tego kolczyka to zanim pójdziecie sobie przebic jezyk -sprawdzcie jak daleko macie pdciete wiazadełko pod jezykiem.kolczyk taki jest dobry na góra2lata,a potem wychodza efekty uboczne...pozdzierane szkliwo,zniszczone zęgy i u niekorych dziura w jezyku zostaje do konca zycia...znam taki przypadek.ja jednak wole zrobic sobie w osie a na 18tatuaż.pozdrófffka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YoLkAl
Niedawno se przebiłam język i na drugi dzien gdy wstalam zauwarzylam ze kolczyk odbil mi sie na dolnym dziasle...czy tak bedzie caly czas???Czy to tylko przez to ze mam długą sztange?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia_12
Kurde widze te niektóre żenujące odpowiedzi sama planuje i bardzo wiele czytałam na ten temat.!Więc tak przekłucie boli i znieczulenie ale tylko troche wtedy potym mąga bolć kosci policzkowe ;) śepleni sie przez pierwsze dni przełkucia nie przez całe życie.! ja robię sobie w wakacje ;D haha ja mam 12 lat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopniaczka
Kolczyki sa juz nie modne! Ja miałam gwóżdź, był na topie, teraz jest moda na gołe ozory w slinie własnej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×