Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość aGGuS
CZesc. ! :) Mam takie pytanko co powinno sie jesc po przebiciu jezyka tak zeby nie zaszkodzilo itd.. ?? I jak dlugo nie mozna pic alkoholu.. ? Bo ja zamierzam zrobic sobie kolczyk jakos 19 Grudnia i czy na sylwestra bym mogla juz normalnie pic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
Moniś. Oczywiście, że z tymi szczypcami to bzdura, absolutnie nieużywanie przez piercera szczypiec nie świadczy o braku wykwalifikowania. :) I nie mogło Cię przez to przekłucie bardziej boleć- czasem wręcz ze szczypcami boli bardziej, bo bolesne jest samo ściśnięcie nimi języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z kolcem
Ja przebilam język w lipcu,nie moglam za bardzo mowic,troszke seplenilam.Jezyk spuchł mi na drugi dzien,ale opuchlizna utrzymala sie tylko przez 3 dni.Potem juz normalnie moglam ruszac jęzorem i nie bylo slychac zadnych sepleniących słow.Po 5 dniach kolec strasznie mi wystawał,byl bardzo duzy i przeszkadzal mi w jedzeniu i mowieniu.Poszlam do mojego piercera,ale ten odeslal mnie z powrotem do domu i p-owiedzial ze po tygodniu nie wymienia sie kolczyka,ze kanał eszcze nie jest dobrze zagojony i ze trzeba czekac.Powiedzial ze miesiac co najmniej,a ze wyjechalam za granice,to jakos przyzwyczailam sie do dlugiego kolca.Jutro ide sie wymienic na krotszy,troche sie boje ale w sumie nie wiem czemu,skoro wszystko mam ladnie zagojone.Jak to wlasnie jest przy zamianie kolca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z kolcem
Ja przebilam język w lipcu,nie moglam za bardzo mowic,troszke seplenilam.Jezyk spuchł mi na drugi dzien,ale opuchlizna utrzymala sie tylko przez 3 dni.Potem juz normalnie moglam ruszac jęzorem i nie bylo slychac zadnych sepleniących słow.Po 5 dniach kolec strasznie mi wystawał,byl bardzo duzy i przeszkadzal mi w jedzeniu i mowieniu.Poszlam do mojego piercera,ale ten odeslal mnie z powrotem do domu i p-owiedzial ze po tygodniu nie wymienia sie kolczyka,ze kanał eszcze nie jest dobrze zagojony i ze trzeba czekac.Powiedzial ze miesiac co najmniej,a ze wyjechalam za granice,to jakos przyzwyczailam sie do dlugiego kolca.Jutro ide sie wymienic na krotszy,troche sie boje ale w sumie nie wiem czemu,skoro wszystko mam ladnie zagojone.Jak to wlasnie jest przy zamianie kolca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
Mam pytanie. Na jakiej odległosci od czubka jezyczka robi sie kolczyk?? BO ja mam wezidełko okolo 2 cm od czubka i sie martwie ze nieda rady przebic.. Błgam o szybkom odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
Mam pytanie. Na jakiej odległosci od czubka jezyczka robi sie kolczyk?? BO ja mam wezidełko okolo 2 cm od czubka i sie martwie ze nieda rady przebic.. Błgam o szybkom odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
taka z kolcem Jak to jak, normalnie, wygodniej. ;) Na początku możesz czuc się nieco dziwnie, skoro juz sie przyzwyczaiłaś do długiego, ale po jakimś czasie sama zobaczysz, że krótszy, ale nie za krótki kolczyk jest i wygodniejszy, i zdrowszy dla zębów. ;) sztajerek Kolczyk jest robiony na bok od wędzidełka, lekko na skos- dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, abyś nie mógł sobie zrobić kolczyka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi328
Sama sobie przekłuwałam jezyk i jestem pewna co do mojej decyzji ze sie udało poniewaz przestrzegam zasad czego niemoge jesc i czego nie moge robic ale mysle takze ze na poczatku jest problem z jedzeniem ale to kwestia przyzwyczajenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
Jak moga rodzice zareagowac jak sie wruci do domu z kolcem?? DA sie go ukrywac?? A jesli tak to jak dlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian17
Witam , mam kolczyk od 4 dni .zrobił mi kolego ktory przebił mi na długiej przerwie w szkole ( byłem piąta osoba , ktorej przebił jezyk) .Samo przebicie mnie nie bololało lecz dopiero jak jezyk spuchł mnie bolał . przechodze do konkretu mianowicie zauwazyłem ze jest przebity dosyc głegoko (ok.2 cm moze 2.5 cm od poczatku jezyka ) Nie wiem czy tak powinno byc ?? ... Prosze o odpowiedz .. Pozdrawiam :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norra55
Ja miałam kolczyk w języku ponad rok, jakieś pół roku temu wyjęłam. Teraz nakładam go na specjalne okazje. Wtedy, gdy chcę zrobić "masaż" Ukochanemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norra55
Ja miałam kolczyk w języku ponad rok, jakieś pół roku temu wyjęłam. Teraz nakładam go na specjalne okazje. Wtedy, gdy chcę zrobić "masaż" Ukochanemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norra55
Ja miałam kolczyk w języku ponad rok, jakieś pół roku temu wyjęłam. Teraz nakładam go na specjalne okazje. Wtedy, gdy chcę zrobić "masaż" Ukochanemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbyś./chciałabyś
ja nie mam. :) ale za to mam w wardze, pępku i w uszach. ;) w języku mi sie podobają ale narazie dosyć kolczykowania... możee keidyśŚ. Pozdrawiam. ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
Krystjanie jezeli wiem to kolczyk mozna zrobic na jakiejkolwiek odleglosci, wiec niepowino byc zle, ale szczeze nie jestem pewien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
Jeszcze jedno. starzy sie zgodzili na kolczyk czy zrobiles bez ich wiedzy?? Jak cos to pisz na gg:1310027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuncia014
mam kolczyka od wczoraj... przebiłam sama. nic nie bolalo... dopiero teraz..jak puchnie. przebiłam normalnie wenflonem i matka nic nie zauwarza chociaz normanie z nią gadam :D hehe najgorsze to ze calowac nie bedzie mozna przez trochę... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian17
Witam . Ja juz jestem 9 dni po przebiciu :)) i czuję sie z tym bardzo dobrze . Moge juz normalnie jesc i nic mnie nie boli :)) .Jestem bardzo zadowolony z tego . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian17
Witam . Ja juz jestem 9 dni po przebiciu :)) i czuję sie z tym bardzo dobrze . Moge juz normalnie jesc i nic mnie nie boli :)) .Jestem bardzo zadowolony z tego . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amigoigo
Ja będę miała we wtorek:))) Mam też w nosie, w wardze i madonnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amigoigo
Ja będę miała we wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobuś.
Ja robię sobie kolczyk w języku podczas ferii. Już nawet wiem do jakiego salonu się wybiorę, salon sprawdzony, przekłuwałam tam pępek i wszystko było okej, ale mam pytanie. Jeżeli np. zaraz po przekłuciu będę płukać jamę ustną rumiankiem np. co 2 godz. i płynem rano i wieczorem, i do tego będę ssać kostki z rumianku, to jest szansa, że opuchlizna będzie troszkę mniejsza? A czy to prawda, że jak położymy się w nocy tak, aby głowa była wyżej niż serce, to zmniejsza to opuchliznę? Czekam na odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobuś.
Ja robię sobie kolczyk w języku podczas ferii. Już nawet wiem do jakiego salonu się wybiorę, salon sprawdzony, przekłuwałam tam pępek i wszystko było okej, ale mam pytanie. Jeżeli np. zaraz po przekłuciu będę płukać jamę ustną rumiankiem np. co 2 godz. i płynem rano i wieczorem, i do tego będę ssać kostki z rumianku, to jest szansa, że opuchlizna będzie troszkę mniejsza? A czy to prawda, że jak położymy się w nocy tak, aby głowa była wyżej niż serce, to zmniejsza to opuchliznę? Czekam na odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
Domi328 Znasz się na przekłuwaniu, skoro sama sobie przekłuwałaś? Mołabyś mi opisac, jak krok po kroku przeprowadzilas ten zabieg? sztajerek Jak się ma miec problemy z rodzicami, to należy czekac do 18 roku życia i wtedy dopiero przekłuc.;] Krystian17 Gratulacje przekłuwania w szkole, gdzie panują niesterylne warunki, gdzie wszędzie jest mnóstwo niewidocznych gołym okiem bakterii, naprawdę, gratuluję zdolnosci myślenia. Odległosc od czubka jezyka to sprawa indywidualna, kazdy moze miec inaczej, to zalezy od tego, jak zbudowany jest język. norra55 Nie opowiadaj bajek, kolczyk raczej nie dałby się założyc na 'specjalne okazje', bo dziurka po prostu by się zarosla. ;) Język bardzo szybko się regeneruje, dziurka błyskawicznie się obkurcza i zarasta, niezależnie od tego, czy ma się już kolczyk od dawna czy np. od roku. niuncia014 Czy jestes piercerka, że potrafisz nawet samą siebie przekłuc? Zrobilas to sterylnie (nie moczac kolczyka w spirytusie czy czyms tam, ale sterylizujac go w autoklawie), zmienialas rękawiczki, zachowalas wszystkie zasady dobrego przekłuwania? Całowac nie mozna sie do calkowitego zagojenia rany, czyli co najmniej 2, 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88
hej;] mam kolczyka od tygodnia czasu.nie prawdą jest to,ze samo przekłucie boli...jest to robione pod znieczuleniem.mi nawet nie poleciala krew:) dopiero po jakis 3 godzinkach zaczeam odczuwac bol.ale bylo to chwilowe.plukanie i mycie zębów po każdym posiłku jest najlepszym sposobem na zagojenie się rany.Polecam wszystkim,bo to naprawdę nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
młoda88 Przekłucie jest robione pod znieczuleniem tylko na usilną prośbę przekłuwanego, w rzeczywistości zazwyczaj język kłuje się bez znieczulenia. Bo nie ma po co znieczulac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
uważam, że kolczyk w języku to super sprawa. sama mam od pól roku i bardzo jestem z niego zadowolona. Przebicie nic mnie nie bolało, ale później język spuchł i utrudniał jedzenie. Ale tylko przez kilka dni, później było już dobrze :) kolczyk był moim prezentem na urodziny od znajomego, tym bardziej mam do niego sentyment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia16
hej ! ja planuje sobie przebić język ,moja siostra miała ,ale wyciągneła.. Pytałam jej czy bolało mówiła że troche ...Zęby trzeba myć pastą dla dzieci . Nie sepleni się...Może na początku się dziwnie gada...No i język puchnie do 4-5 cm... Ja jestem przygotowana do zrobienia kolczyka,tylko zgoda mamy heh ;p pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusqaaaxd98
hej dziewczyny... ja mam 12 lat i bardzo chce miec kolczyka w jezyku... chociaz bardzo sie boje i nie wiem gdzie moga mi takie cos zrobic.... wszyscy mnie przekonują na "nie" ale to i tak nie zmienia mojego zdania.... prosze was pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusqaaaxd98
hej dziewczyny... ja mam 12 lat i bardzo chce miec kolczyka w jezyku... chociaz bardzo sie boje i nie wiem gdzie moga mi takie cos zrobic.... wszyscy mnie przekonują na "nie" ale to i tak nie zmienia mojego zdania.... prosze was pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×