Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż_Żony

pochwa kobiety jest sporo szersza po porodzie!

Polecane posty

Gość dziwaczneboo
..ja rodziłam normalnie,zadnych wiczeń nie robiłam,a ciasno mam jak przed porodem!! bez zadnej róznicy!!nawet musze przyznac,że mojego faceta ostatnio czuje jakby bardziej!! nie wiem,co to znaczy miec szerszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek
to chyba wina szycia zszyli zbyt luźno i teraz jest duża dziura niestety mam luzy a mój rozmiar to 15 cm więc podobno średnia europejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatttka
Do autora topiku - nie trzeba bylo go zakladac, poniewaz dla matek znamienne jest to, ze nie potrafia przyjac krytyki. NIE WOLNO w zaden sposob skrytykowac niczego co sie wiaze z ciaza, ani tego ze ciezarne migaja sieod pracy, ani tego ze maja rozciagniete pochwy - to wszystko wierutne bzdury!!! I nie wiem tylko, skad tyle w nich agresji i takie klapki na oczach i brak obiektywizmu.Kobiety ciezarnelub matki to otoczeni gloria i chwala nadludzie, ktorym sie wszystko nalezy i ktore osiagnely kolejny etap wtajemniczenia. Owszem- po porodzie pochwa moze byc luzniejsza, pierski moga byc bardziej obwisle - kobiety, czy wy nie rozumiecie ze napisane czegos takiego nie swiadczy o negatywnym stosunku do macierzynstwa?! mon dieu, niewiem skad wam sie to bierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatttka
Tak samo jak rozkladaja mnie na lopatki teksty w stylu: bedac ojcem/ matka powinnas cieszyc sie z macierzynstwa/ojcostwa opiekowac partnerem i pla pla pla a seks juzniejest wazny...ludzie kochani! czy kobieta stajac sie matka przestaje byc kobieta na tyle ze nie chce juz byc atrakcyjna dlapratnera i odczuwac przjemnosci z seksu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tegoooo
wolisz miec dziecko czy waska cipke wiesniaku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmoczycaZielona
no i co z tego: a co, jedno wyklucza drugie twoim zdaniem? to wspolczuje. ja na przyklad mialam cc i mam i dziecko i waska cipke,co kto lubi. I nie nazywaj kogos wiesniakiem, forma twojej wypowiedzi swiadczy ze raczej ty nim jestes. makatka ma racje, dziecko nie oznacza rezygnacji z tego co bylo przed ciaza, seks pelni wazna role w zwiazku jakbys nie zauwazyl/zauwazyla, jesli dla ciebie nie - ok, ale dla innych moze tak wiec nie oceniaj ksiazki po okladce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam dzieci i nie mam
waskiej cipki, wiec o co kaman ;) Ja sie tym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo
apropos czy faktycznie 15 cm to średnia europejska może kobiety się wypowiedzą bo mężczyźni lubią oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem moj ma 22 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalnie,że po porodzie pochwa jest troche szersza niz przed bo przeciez jakos dziecko musi wyjsc na ten swiat.Jednak z czasem sie kurczy, ogolnie dochodzi do momentu sprzed ciazy.U jednych kobiet trwa to troszke dluzej niz u innych bo wiadomo, że kazda kobieta jest inna i rytm jej biologiczny i fizjologiczny jest tez inny.Wszystko zalezy ile czasu minelo od porodu.Wiem z doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziecie po facecie, że nie powiedział żonie co go boli tylko roztrząsa to na forum, które i tak jest anonimowe. I każda ze stron ma swoje racje, bezsprzecznie. Tyle, że mój facet powiedział mi coś takiego 6 tygodni po porodzie, bo go o to spytałam i się na niego strasznie wściekłam. Przecież lekarze zapewniali mnie, że szersza pochwa po porodzie to bzdura, że poszerza się tylko samo wejście, a nie pochwa. Obraziła mnie jego szczerość, ale ćwiczyłam dalej mięśnie Kegla i zaczełam pakować na siłowni, bo przestałam się czuć atrakcyjna, chociaż nawet nie byłam gruba i nie miałam rozstępów. Na szczęscie po paru miesiącach wszystko wróciło do normy. Teraz mówi,że jest nawet lepiej niż przed ciążą. Nie wiem na ile szczera jest ta opinia, ale nie zamierzam w to wnikać. Po co mi ta wiedza. Mam wrażenie, że takie opinie o pochwach wygłaszają właściciele prywatnych klinik chcący sobie dorobić na operacjach sfustrowanych kobiet. Nie dajmy się zwariować. Bądźmy atrakcyjne i niech oglądają się za nami wszyscy faceci na ulicy. Wtedy żaden z naszych partnerów nie będzie się zastanawiał nad szerokością naszych pochew, bo będzie się bał, że go wymienimy na lepszy model!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idool
To kwestia tylko i wyłącznie szycia. Mnie tak zszyto, że mam problem z normalnym sexem. Może tak się dzieje u kobiet, które nie były cięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magrona
tez mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effart
ale za ciasne szycie też nie jest za dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzcie ginekologom
bo to co pisza w poradnikach dla mam to bzdury!! ze niby kobieta po pologu wraca do dawnej formy!! moze i wraca ale w ilu procentach? 60-70? ze niby piersi po karmieniu sa piekne!! ja akurat mam male wiec wiele nie ucierpialy ale kolezanki moje wrecz stracily biust, nawet te z B/C doznaly obwisu, a sa to zadbane zgrabne kobiety uzywajace odpowiednich kosmetykow. A to cwiczenie Kegla- chcialabym zeby inni panowie sie wypowiedzieli- ja widze u siebie nieodwracalna roznice po 1 porodzie, po 2 jakby mniejsza. Po 1 jakby caly uklad sie zmienil. Wiec drogie 20 latki korzystajcie z seksu i swego wygladu a jak chcecie dzieci to z pelna swiadomoscia co to zmieni! Jestem wdzieczna za szczera wypowiedz meza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeessuuu
no fucking way - a co, skoro to prawda to ma cie oklamywac? Tak samo jesli sie zrobisz gruba i zapytasz kochanie przytylam to co, ma ci powiedziec : nie wygladasz nadal jak motylek? Oszalals dziewczyno? Pomijajac fakt ze jesli ktos pisze "wolisz miec dziecko czy waska cipke wiesniaku" to naprawde wspolczuc swiatopogladu. To wlasnie takie kobiety najczesciej sazdradzane - bo wydaje im sie ze jak urodzuily dziecko to musza byc przez ojcow dziecka kochane bez wzgledu na to czy waza 30 kilo wiecej, maja tluste wlosy i przestaly dbac o siebie. Gowno prawda - kobieta mozna byc bez wzgledu na to czy jest sie matka czy nie - a jesli ktos po ciazy nie schudnie i zostanie z +20 kg to sie nie dziwice ze maz zacznie sie pgladac za innymi - zwiazek to milosc za caloksztalt - a jednym z elementow owego caloksztaltu jest wyglad fizyczny, a tlumaczenie ze powinien mnie kochac bez wzgledu na to jak wygladam jest idiotyczne, bo zakochujesz sie i w wygladzie i w charakterze, czy tak ciezko to zrozumiec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessuuu: przeczytaj jeszcze raz to co napisałam... ma mówić prawdę. Jak pytam czy jestem gruba, chcę słyszeć: tak jesteś, jeśli jestem, a nie jak autor topiku, ta pizda, gadać: jesteś motylkiem. Nie sprowadzaj wszystkiego do wielkości pizdy. Mówimy tu o szerokości a nie o atrakcyjności i niedbaniu o siebie, tłustych włosach itd. idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LX
Ten Facet ma rację. Moje dziecko ma już 6 lat, a ja niestety nie miałam takiego szczęścia mieć męża, który mnie kocha i który jakoś żyje z moim "ubytkiem". Tymbardziej często jestem zrozpaczona, bo wiem, że nie znajdę mężczyzny tak łatwo, mimo, że obiektywnie jestem fajną laską. Mam dopiero 25 lat i strasznie tęsknię do seksu sprzed... Zastanawiam się często nad operacją i jak kiedyś będzie mnie stać to sobie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skankanka
Lepiej jej nie mów, że jest za luźna dla ciebie, bo jeszcze poszuka takiego dla którego nie będzie... wtedy to dopiero będą żale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego powiedzcie
dla zadnego nie bedzie ciasniejsza niz ta która nie rodziłam badzmy szczere dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego powiedzcie
w przyrodzie juz tak jest ze pochwa jest luzniejsza jak juz wyda z siebie owoc to przeciez logiczne jak mogłoby byc inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego powiedzcie
cwiczycfitness by by ła ciasna? a po co cwiczyc? mi z taka jak mam jest dobrze jak sie komus nie podoba to wypad na dzrewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esxe
niestety czasu się nie cofnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asunnkkkaaa
do lx - masz 25 lat, dziecko 6 lat, noto widać, że uwielbiałaś seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiamaniaXD
a mi jest super, moglabym miec kazdego, pochwa nie jest wyznacznikiem atrakcyjnosci, macie jakies kompleksy???!!! Sory, ale jest tylu fajnych facetow, a wiekszosc z nich patrzy tak jak my - na caloksztalt, a nie wybiorczo, a wy sie tak przejmujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jest sporo szersza jak sie urodzi 4 dzieci ale po jednym w moim przypadku nie ma roznicy taka sama bylam i przed porodem. Warto cwiczyc tez miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie niech powie
dziewczyny ale czy cwiczenie tych miesni naprawde! daje efekty? tzn czy wasi faceci zauwazyli roznice? czy pochwa dzieki temu moze stac sie ciasniejsza? moze tak naprawde te cw nic nie daja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do franiamaniaXD
tu nie chodzi o to zeby facet miał przyjemność ale o to żeby kobieta ja miała, a trudno powiedziec zeby była taka sama przyjemnośc z odczuwania jak przed porodem zwłaszcza po nacięciu krocza i peknietej pochwie czyli po przecietych nerwach czuciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×