Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż_Żony

pochwa kobiety jest sporo szersza po porodzie!

Polecane posty

Gość Więcej niż 3
No to ja mam większe doświadczenie niż założyciel postu, miałem z 40 kobiet i duża cześć była po porodach, z częscią z nich sypiałem i przed i po. jest zdecydowana - kosmiczna roznica, ale mozna to jakoś zniwelować stosując inne techniki seksualne- krótko mówiać też może być przyjemnie. nie ma co ściemniać,że nic się nie zmiania, wanze jest żeby nauczyć się seksu na nowo- napewno będzie sprawiał w dalszym ciągu przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kasia
jak dobrze ze miałam dwa razy cc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziwie sie ze tak zagozale wszyscy trzymacie sie swojego zdania zamiast napisac co i jak bo i tak kazdy twierdzi ze ma racje :-0 ja tylko moge stwierdzic ze mnie po porodzie baardzo ladnie zszyto (jak to powiedziala pani ginekolog: \"zebym miala dziurke jak marzenie\":-D) i rzeczywiscie teraz jest super :-) moj chlopak co prawda ma czasem male problemy zeby we mnie wejsc(casniej niz przed porodem) ale wspolnymi silami zawsze dajemy rade i jak juz jest we mnie to ja odlatuje :-D i on tez :-D a i dodam ze przed porodem mialam problemy z orgazmem a teraz podczas seksu czesem wiecej niz raz sie to zdaza :-D wiec radze dziewczyna ktore beda rodzic cwiczyc miesnie przed porodem juz , potem poprosic lekarza zeby ladnie zszyl i pozniej znow cwiczyc a dam sobie reke uciac ze nie poczujecie zadnej roznicy a moze nawet bedzie lepiej :-) tyle ode mnie uciekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicje
Pewnie że jest szersza, i to oczywiste następują nieodwracalne zmiany, kto rodzil ten wie przy porodzie zostaje zniszczony przedsionek pochwy i wejście do pochwy robi się znacznie szersze. Te panie cudownie wąskie po kilku porodach, lub ciaśniejsze niż przed to tak jak napiszę że z wiekiem mam coraz mniej zmarszczek i co uwierzycie...Każdy lekarz szczerze powie że pochwa nigdy nie wróci do poprzednich rozmiarów, tylko że nie wszyscy są szczerzy.To że mężczyźni się wypowiadają na takim forum to dobrze szczerość w kulturalnym wydaniu mile widziana na pewno otworzy to oczy i da do myślenia wielu paniom, bo większość wypowiedzi napisanych przez kobiety to wszystko wraca do normy, tak samo , a nawet ciaśniej. Każda kobieta która rodzila wie że to lipa, ale u nas to temat tabu. nie ma się co wstydzić fizjologia i tyle. ja też karmiona tymi mrzonkami czekałam aż wszystko wróci do normy, chyba wróci bo jestem po plastyce pochwy i czekam na lepsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicje
a te westchnienia wszystkich pań po cc to ma być takie kopanie leżącego, po cc też pochwa jest lużniejsza oczywiście w mniejszym stopniu, bo po ciąży ścianki pochwy nigdy już do siebie nie przylegają. to tak jakbym weszła na forum dla grubasów i napisała o jak dobrze że nie jestem gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vagina
Ale wy macie problemy kobiety nie kocha sie jaka ma cipke ciaszniejsza czy szersza czy ma rozstepy czy nie wiekszosc z was to czytelnicy tiny i innych szmatlacow pierdolicie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia77
siedze przed kompem i cwiicze .... kegla .Przed miesiacem porod , za jakies 2 tygodnie pierwszy sex , to wam napisze sprawozdanie. Cala ciaze musialam unikac sexu, zalecenie lekarza. Wiec teraz nie moge sie doczekac.... Bylam nacinana, mam tam zgrubienie i boli i szlak mnie trafia jak sobie przypomne sam porod. Dzieciatko za to bardzo cieszy ,jest kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuś
Jako mężczyzna chciałem napisac o doznaniach od swojej strony. żona miała poród naturlany, bez znieczulenia, od razu zaczęła karmić piersią, Jest to bardzo ważne, ponieważ ssanie piersi przez dzidziusia powoduje kurczenie i powrót narządów do poprzednich rozmiarów. Potem zona trochę ćwiczyła kegla. No i jakteraz jest? Wejście jest raczej tak samo ciasne jak kiedyś, z tym że przed porodem nigdy pochwa sie sama nie otwierała, a teraz to i owszem - w niektórych pozycjach jak żona wyluzuje mięśnie to widać otwarcie wielkości małego palca. Powoduje to, że żona się często zapowietrza no i są śmieszne odgłosy - przed porodem takie odgłosy należały do rzadkości, teraz zawsze przy pozycji na jeźdzca musi zacząc się od bączka :). Wydaje mi się, że może to być spowodowane tym, że w środku (raczej przy końcu) pochwa jest nieco luźniejsza, niż przed porodem, ale mi to w sumie nieprzeszkadza - dzięku mogę dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanówcie się same
Który kochający mąż i ojciec patrzący na żonę z miłością i szacunkiem powie że pochwa jest sporo szersza niż przed porodem a seks jeśli chodzi o istensywność bodźców gorszy niż przed porodem, żaden a jeśli juz się odważy to jest skończoną świnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogonekkk
Również muszę z przykrością stwierdzić że pochwa u kobiet jest bardzo luźna po porodzie. Jest to wielki dyskomfort w seksie. Proponuję szukać młodszej partnerki. Ja tak zrobiłem :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasggg
też uważam, że kochanka, która jeszcze nie rodziła to jest jedyne wyjście, trzeba umie czerpać korzyści z seksu, a zona ja urodziła to niech w tym czasie niańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczna sexi mamusia*****
hahafaceci! zal mi was jak wam nie odpowiada broszka waszych partnerek po porodzie to zrobcie sobie raczka lepiej lub se powiększcie pysiory hahah!!imbecyle z was ze takie gupoty wypisujecie jakos ja urodzilam maluskz sporego i mam sliczna figore tak jak przed poczenciem i normala c...ke!!!!! trzeba tylko o to w odpowiedni sposob o to zadbac jak niektore sie pasa i nic w tym kierunku nie robia by wygladac sexi dla faceta to takie sa tego efekty!!kobiety troszke sportu i djety!!!! ja nie mam kompleksow moj facet jest na mnie napalony tak samo jak i przed zajsciem w ciaze i podobam mu sie nawet bardziej :):):):Di na sex nie narzeka:P:P:P:P jestem zadowolona sexi zona i mama:):):):):):)zadna opinia tego nie zmieni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika28
ja muszę napisać to, to, że to jest troszkę przesada, Ze pochwa po porodzie jest sporo szersza. Ja urodziłam dwoje dzieci i to fakt, że pochwa jest lużniejsza i tak samo pytałam się męża czy zmieniło się co do odczuwania w czasie stosunku i stwierdził(naprawdę był ze mną szczery), że on osobiście nie czuje zbytniej różnicy. Wiadomo, że pochwa się zmienia co do szerokości ale szczeże mówiąc kochani mężowie to my wasze kochane żony ponosimy największą ofiarę z cudu jakim jest nasze potomstwo(ciąża,poród,obolałe piersi w czasie laktacji,bolące miejsce rodne), także kochani panowie to, że jeśli nawet odczuwacie inaczej po porodzie swojej kobiety to jest PIKUŚ:) I tak na koniec najwżniejsze jest to co czujemy zmysłami w czasie naszego, niepowtarzalnego odczucia imtymności i więzi jaka nas łączy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maz powiedzial
ze bredzisz i glupoty opowiadasz , bo ja 3 miesiace temu urodzilam synka 3600g i wcale sie nie poszerzylam tak twierdzi moj maz, pytalam go o szczera odp i tak mi wlasnie odpowiedzial MOWI ZE SEX NIE ROZNI SIE WCALE ❤️ radzi Ci zebys wkladal miedzy dzrzwi wtedy bedziesz mial ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloraz inteligencji
jestem facetem i nie czuję różnicy u żony, jest tak jak było, więc w to rozciąganie straszne nie wierze, ale to moja opinia tylko. może facet ma pecha, nie wiem. u nas jest nadal super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia kolonia
Albo chce miec sie ciasna pochwe albo dzieci to w przypadku tych co ich nie stac na zabieg plastyki pochwy po porodzie albo najlepiej cesarskiego ciecia. Takze mezowie nie narzekajcie na luzne pochwy zon, jesli stac was na dziecko ktorego wychowanie kosztuje przez cale zycie fortune to chyba tym bardziej na niedrogi zabieg plastyki pochwy albo wreczenie lekarzowi lapowki za cesarskie ciecie. Chyba ze wasze dzieci zgodnie z Polska tradycja pochodza z tak zwanych wpadek i ledwo wiazecie koniec z koncem w zwiazku z tym proponuje poczytac o antykoncepcji. Polskie kobiety sa bardzo zacofane. Czy wiecie o tym ze w Niemczech duza czesc kobiet nie ma wcale miesiaczek. Przyjmuja odpowiednio dla siebie dobrane tabletki antykoncepcyjne caly czas,nie traca jajeczek inie wykrwawiaja sie niepotrzebnie tracac cenna krew co m-c. A w pl , ciagle nie planowane ciaze mala wiedza o antykoncepcji. Co do porodow naturalnych zmieniaja pochwe na zawsze , staje sie ona znacznie szersza,scianki pochwy nie stykaja sie czesto co powoduje mala przyjemnosc dla obu partnerow. Staje sie ona jak maly balon w srodkowej czesci natomiast u kobiet ktore rodzily bez nacinania krocza nastepuje czesto pekniecie krocza az po odbyt lacznie z uszkodzeniem odbytu. Widzieliscie kiedys kobiete z frezlem przy odbycie ,skutki zachwalanych porodow naturalnych. Jesli jakas kobieta powie ze jest ciasniejsza po porodzie bo maz nie mogl jej wlozyc to tylko dlatego ze wskutek porodu zostaje nieodwracalnie uszkodzone wejscie do pochwy natomiast w srodku jest duzo szersza.U kobiety nie rodzacej wejscie do pochwy jest zwilzane ,podczas wkladania czlonka kobieta w tym miejscu odczuwa duza przyjemnosc , porod uszkadza wejscie do pochwy nieodwracalnie i nie ma naturalnego nawilzenia jak rowniez przyjemnosci oczywiscie dla kobiety. Takze oszukujcie sie kobiety dalej najwyzej wasi mezowie i tak znajda sobie nierodzaca jeszcze przyjemnosc na boku albo zaczna uprawiac z wami anal twierdzac ze to cos przyjemnego a wy poznej bedziecie biegac z chorymi dupskami do lekarza po konsekwencjach analu. Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-moje doswiadczenie
nie wiem dziewczyny czy wspolzyjecie w prezerwatywie czy nie, ale jesli tak to sprobujcie bez gumki, poczujecie roznice, sama jestem po 2 porodach i wydaje mi sie, ze z gumka jest luzniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie sobie to wyobrazic
po jednym porodzie cipa szeroka, a co mówić jak rodzą po kilkoro dzieci, to dopiero garaż, samochodem można wjeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody tatuś
pochwa zmniejsza się i powraca do swoich rozmiarów;po 1.5miesiąca niekochając się nie mogłem nawet włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie czuje roznicy
mąz też nie. Może jak ktos urodzi bardzo duze dziecko albo porod był bardzo cięzki z komplikacjami to jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po cesarce jak co więc mnie to średnio dotyczy, ale wiem że koleżanka po porodzie miała problem z współżyciem bo... była zbyt sucha i za wąska /lekarz ją źle zszył, jak to się mówi za ciasno/. Ogólnie wszystko wróciło do normy jak przesstała karmić i wróciło też nawilżenie sprzed ciąży i przyjemność z współżycia. I myślę że tak bywa że ktoś może być ciaśniejszy a kto inny luźniejszy. I prawdą jest też że po kilku latach czy więcej małżeństwa atrakcyjność seksulana partnerów /zarówno kobiet jak i mężczyzn/ się zmniejsza. Potem zaczynają się liczyć głębsze uczucia i eksperymenty :P A jak ktoś nie lubi ani tego ani tego to niech zmieni partnera... w końcu każdy ma prawo do wąskiej cipki i dużego penisa jeśli ma taie upodobania a nie kocha partnera wystarczająco żeby czerpać z niego przyjemność taki jakim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam gadanie..
a mnie to strasznie dziwi, jak niektórzy piszą, że mąż nam prawdy nie powie, że jesteśmy szersze...Skoro facet podczas seksu dochodzi jak przed porodem, a nawet szybciej to chyba na logikę nie ma możliwości, żeby jego doznania były słabsze, prawda? No bo nie widze innego udowodnienia, że mąż nie zauważa różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie dzielny
Te co zaczęły pisać są już babciami.Co do męskich narządów prawda jest taka,mają różną wielkość.U kobiet jest to samo,jedne mają ukryte wargi sromowe większe inne wystające kilka centymetrów.Miałem w życiu około pięćdziesięciu kobiet,bez dzieciaków i nawet taka co urodziła siódemkę.Wszystkie cipki takie same ale inne.Z każdą miałem wiele uciechy.Nie martwcie się dziewczyny o luzy w pochwie,ich tam nie ma.Są w waszej głowie tak jak małe rozmiary prącia.Może zajmiecie się zmarszczkami na twarzy bo to z wiekiem następuje.Będziecie się martwić jak partnerzy nie będą mieli wzwodu.Cóż wtedy zrobić jak się jest mało atrakcyjną ze względu na wiek?Dopłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei myslalem nad tym
zastanawiamy się nad dzieckiem, ale jesli po porodzie mam mieć luźną i mam zrezygnować z obecnych doznań to dziecka nie chcę, tylko jak ją podejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario 50
Dla faceta szerokość pochwy nie jest wazna, wogóle>>>miałem w zyciu z15 kobiet i nie widziałem nigdy różnicy>>> grunt zeby było ciepło i mokro>> no i trzeba coś czuć do partnerki, prztynajmniej pożądanie>>Wiecie co facetów kręci I dlaczego szukają nowych partnerek? nie pochwa ale to jak ona została podana, jak urozmaicony jest sex>>> Nuda jest przyczyną zdrad małżeńskich>>Facet jest istotą nieskomplikowaną i leniwą, gdyby kobieta sama starała urozmaicać życie seksualne, gdyby go zaskakiwała pomysłami to on nigdy by na bok nie poszedł>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mąż_Żony Pewnie kobiety tu mnie zlinczują, jednak musze to stwierdzic z przykrością. Czytam czasem kafeterię( jak żona zostawi włączoną i niektóre wypowiedzi mnie dziwią. Po porodzie moja żona zaczęła się skarżyć ze jej tam trochę luźniej.Pytała czy coś się zmieniło i czy ja czuję podczas sexu tak samo. Kocham ja bardzo i dlatego nie powiedziałem jej że wolałem sex przed porodem. Dlatego z całym przekoniamiem moge stwierdzić że kobiety które rodziły mają sporo szersze pochwy. A piszę to bo w 100% jestem obiektywny. I dziwią mnie odpowiedzi niektórych Kobiet na pytania tych mniej doświadczonych("typu" czy pochwa po porodzie jest luzniejsza?") że nic się nie zmienia( a czasem ze pochwa się skurcza nawet). Nie bardzo w to wierzę. Ekspertem nie jestem ale może to jest tak że się trochę pocieszcie? A dodam że przed moją żoną miałem jeszcze 2 kobiety( jedna z nich rodziła).. I ta która rodziła też była luźniejsza.. Może mam pecha? " Mysle , ze nie masz pecha tylko malego fiutka. Powaznie mowie. Ja rodzilam naturalnie i nie odczuwam tego zeby pochwa byla luzniejsza , no chyba ze stosunek trwa naprawde dlugo ;) to wtedy wszystko jest sliskie i wtedy tak ale bez przesady.Nasz sex teraz jest o niebo lepszy niz przed i w czasie ciazy. No moze jka kobieta urodzi 6 dzieci to wtedy pewnie jest lzuniejsza ale jak 1-2 dzieci to nie. A Ty jestes chyba troche zakomplkasiony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta555125
Wole miec luzniejsza pochwe niz nigdy nie doświadczyc tego cudu jakim byly narodziny mojego dziecka.Ogromny ból końcówka wynagrodziła niewyobrazalnym szczesciem. Ile par ,ile kobiet borykajacych sie z bezpłodnoscia zamienilo by sie ze mna ,bez wzgledu na rozmiar moich narzadów po porodzie ,aby tylko miec dziecko. A dlaczego?Ci ludzie maja wiekszy problem ode mnie ,dzieki któremu dostrzegaja wyzsze wartosci zyciowe. Co do pochwy ,nawet jesli stanie sie luzniejsza ,czasem nie sprawia nam to kłopotu i nie zmniejsza doznan .Jesli jest przeciwnie ,dziekujmy Bogu ze zyjemy w 21 wieku a nie w 18 ,gdzie kobiety nie miały tak wielu mozliwosci jak teraz.Nie zapominajmy panowie czym jest miłosc do kobiety i ze z takiej pochy wyszlismy i ze ta pochwa daje mezczyznom potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 50
kochani nie chce sie wypowiadac kto ma racje a kto nie, ale napisze o moim przypadku-moze ktos mi podpowie co robic mam 52 lata-i mam dwie dorosle corki-wydaje mi sie że tez mam pochwe szerszą ,moj partner ma penisa14 cm-i na szerokosc go malo czuje- tez cwicze miesnie kegla------ale odniedawna ,bo predzej niewiedzialam o tym i niewidze żadnej poprawy pozdrawiam sedecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×