Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż_Żony

pochwa kobiety jest sporo szersza po porodzie!

Polecane posty

Gość to niezle ci musi byc podczas
stosunku jak myslisz o tym zeby zaciskac miesnie porazka co wy gadacie z tymi miesniami???? udowodnione jest ze cwiczenie miesni moze pomoc ale pochwa juz nigdy nie bedzie taka sama(czyt taka waska jak przed) mijajcie sie dalej z prawda i wmawiajcie sobie glupoty jak wam to poprawi samopoczucie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż jakis tam
tak przez przypadek wszedlem sobie na to forum i czytam... szczerze powiedziawszy zasmialem sie nie raz ...ale w sumie to straszny tragizm.... co z tego wąska szeroka... ja tam kocham kazde .a co jak by nie bylo .. to co.. to dopiero problem.. ale nie o tym .. a zreszta co ja za bzdury wypisuje...... pozdrawiam wszystkie szerokie:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha phaaa
maz jakis tam to pewnie kolejna zakompleksiona..hehehe taaaaak bo uwierze. Glupie babska podszywaja sie za facetow zeby byc wiarygodne..Phi. Juz sie jeden wypowiedzial i mnie to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałeś bachora to teraz nie
miej pretensji! :p a może to ty masz za małego? :p jak cipa jest dla ciebie najważniejsza to daj żonie na operację plastyczną :p żal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_taki_sam
Dzień dobry Szanowne Panie! Moja żona 6 miesiecy temu rorodzila mi synka. Przed porodem w lozku bylo nam super, myslalem ze po porodzie wiele sie nie zmieni. jednak troche sie rozczarowalem. Ciekawilo mnie czy tylko my mamy taki problem. Zona byla u lekarza ktory zalecil cwiczyc miesnie keegla, powiedzial ze to nieznacznie moze pomoc. Cudow nie mozna po tym oczekiwac ale mozna probowac. Cwiczyla ale nic to nie pomoglo. Unika wspolzycia ze mna.. Jestem wyrozumialy.. nie naciskam zachecam ja.. mowie ze jest sliczna itd..W "szukaj" wpisalem "pochwa kobiety po porodzie" i mila niespodzianka bylo to co ujrzalem-tak duzo wypowiedzi na bardzo interesujacy mnie temat. Widze ze nie tylko my mamy taki problem. Ostatnio rozmawialismy z zona.. plakala ze zaluje swojej decyzji. Mowi ze wolalaby miec cesarke. Nie pozwolilem jej na to bo balem sie komplikacji, ze cos moze sie jej stac. Ale przeciez zdarza sie to rzadko. Ja chyba tez zaluje. Moja zona w ogole nie chce sluchac o sexie.. Oststnio kolezanka namowila ja na wizyte u sexuologa.. wrocila z nadzieja.. a mnie powalilo. 4,5 tysiaca za plastyke pochwy. Sam juz nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
Kobitki rzucily się do ataku i zostaly rozwścieczone delikatnym tematem. Autor tylko stwierdził fakt i na tym koniec. Stwierdza że kocha żonę ale po porodzie jest inaczej. Punkt widzenia mężczyzny jest inny. Gdyby nam się zmiejszał penis to też użalałybyście się. Moja pierwsza żona po porodzie też była znacznie szersza i nigdy nie wróciła do stanu poprzedniego, małzeństwo się ropadło po latach ale to ona nie chciała współżyć. Nigdy jej nie chciałem urazić i dlatego nie wspominałem o tym. Walczyłem o małżeństwo bez efektu. Bądźcie dobre dla swoich mężow jeśli chcecie żeby przy Was byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna28
A mi jest o niebo lepiej po urodzeniu dziecka i mojemu facetowi też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaaaa
anna28 gdybys czytala wszystkie wypowiedzi wiedzialabys czemu sie z Ciebie smieje HA HA HA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memsahib
do pan_taki_sam - plastyka pochwy jest wykonywana za darmo na NFZ, tylko trzeba kilka m-cy czekać bo jest długa kolejka. Mozna wejść w kontakt z prywatnymi klinikami które wykonują takie usługi w ramach NFZ. moja znajoma tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż nie wszyscy faceci
dojrzeli do roli ojca :o niektórym sie wydaje,że żona po 9 mies, ciąży, porodzie, połogu będzie wyglądała jak modelka , miała super figurkę, jędrny biust po karmieniu, płaski brzuszek po ciąży i wąską pochwę i zawsze będzie miała ochotę na sex :p Trzeba było powiedzieć żonie, że wygląd i rozmiar pochwy jest dla ciebie najważniejszy, zapewne nie zdecydowałaby się na dziecko z tobą . Szkoda mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ona ma robić sobie
operację ? bo wielmożny pan mąż tak chce? niech sobie sam zrobi operację ! :p może nie ona ma rozciągnięta po porodzie, tylko on ma za małego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
Nie reagujcie tak agresywnie. Od razu że niby mąż ma za małego. Innej co ma normalną te wymiary pasuja, no ale jak jest wiadro to każdy jest za mały. A swoją drogą to można robić ćwiczenia Kegla, ale czy ktoraś z Was sobie zadała taki trud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona82
ludzie nie zwalajcie winy to na nieodopiedzialnego meza to na zaniedbujaca go zonke.Prawda jest taka, ze seks jest bardzo wazna sprawa i ma znaczenie szczególnie w małzenstwie, jesli dwoje partnerów jest sobie wirnymi, to chyba ma znaczenie jacy sa w łozku.Jesli on czuje dyskomfort, a chce byc wiernym i kochac sie tylko ze swoja zona, to czmu go obrzucac błotem , tym bardziej jesli mozna cos zmienic. porozmawiaj człowieku z zona a nie głupich ludzi na forum sie radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona82
Jesli moj maz powiedziałby mi ze seks od czasu porodu nie jest dla niego satysfakcjonujacy to miałabym go wyzwac od nieczułych palantów, bo jest szczery i mowi mi jaka jest sytuacja, a nie leci od razu do kochanki? zastanowcie sie ,serio czasmi mam wrazenie ze skarajnie wypowiadaja sie tylko nieczuli faceci i matki polki ktore czasem zapominaja kto im dziecko zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
Żona82 - mądra z Ciebie kobieta. Żeby wszystkie były takie jak Ty to byłoby lepiej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........jeśli porod przyjmuje dobry ginekolog to wie, że trochę bardziej kobietę trzeba zaszyć.....a poza tym na seks poporodowy jest też sposób.......jakieś pierscienie, i inne gadżety..........ale jak nie powiesz żonie, że Ci za luźno i chciałbyś więcej odczuć.......to pozostaje Ci tylko się przyzwyczaić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I potem dziwic się
ze kobiety chca miec cesarki na życzenie, dlatego uważam że powino się mieć wybór, bo nie chce byc nieszczęśliwa do końca życia tylko dlatego że urodziłam dziecko, a seks jest dla mnie cholernie ważny, zwłaszcza ten udany- a te ćwiczenia mięśni Kegla to bzdury kompletne, ja lubie uprawiac seks będąc wyluzowana a nie spięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nastOOOOlata
spadaj na inne topiki, zwłaszcza jak cie to nie intersuje i nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Przyszła mama Cytuje Twoje teksty Twój pierwszy tekst do Męża żony "Przykro mi to stwierdzac,nie gniewaj się,ale mysle ze męzczyzna który miał w zyciu zaledwie dwie kobiety raczej nie jest kims,kto ma jakąkolwiek sensowną skalę porównawczą..." Tu dajesz do zrozumienia że ktoś kto nie ma zbyt wielkiego doświadczenia nie ma co się nawet wypowiadać w danej kwestii bo nie ma realnego spojrzenia na sprawę. I tu twój kolejny tekst z godziny 11:59 "Nie wierzycie mi,oczywiscie-macie prawo,w koncu ja nawet nie rodziłam,ale spytajcie lekrzy połozników,ginekologów..." Powiedz mi skoro ty uważasz ze ktoś kto nie ma specjalnie wielkiego doświadczenia w danej kwestii (choć jakieś tam ma) nie jest dla ciebie wiarygodny, to jak do jasnej cholery masz być ty wiarygodna skoro Ty nawet jeszcze nigdy nie rodziłaś ???????????????? To zupełnie tak jakby dziewica doradzała mi w sprawach łóżkowych na podstawie przeczytanej literatury i zasłyszanych opinii, z taką pewnością siebie jakby była ekspertem (czyt. porażka..) Do widzenia 🖐️ Pogadamy po Twoim pierwszym porodzie mądralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczysz sama sobie. Wypowiadasz niczym jakiś ekspert nie mając nawet szczątkowego doświadczenia na temat pochwy po porodzie, a sama nie masz zaufania do innych jeśli nie mają wg ciebie wystarczającego doświadczenia, w tym wypadku u Męża żony. (Choć on jakby nie było doświadczalnie bardziej się orientuje w tej kwestii niż ty, bo coś takiego jak życie seksualne po porodzie jest dopiero przed Tobą) Spójrz na siebie jak bardzo sama sobie przeczysz i jak się ośmieszasz swoją wybujałą pewnością siebie zielona jarzynko. Ktoś kto sam sobie przeczy nie może być wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam odpowiedzieć
jednej pani która chciała porównania w doznaniach przed i po porodzie, a wiec przed to jakby włozyc banana do literatki, a po to jakbys włożyła banana do dużego kubka, jest różnica ale to pewnie tez zalezy kto jakie duze dziecko urodził, ale przy dziecku powyżej 4 kg różnica jest mocno odczuwalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kobiety które rodziły
chyba wkładają sobie całe pudełko tamponów na raz. Bo takich wielkości kubka nie produkują. Ale masz dużą cipke koleżanko, moze byś spróbowała do jakiejś księgi rekordów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ten temat spowodowal
ze na kafeterii zaczyna konczyc sie to glupkowate zaklamanie! Brawa dla meza:);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafffka
Rodziłam 2 razy... Po 1 porodzie roznica byla-ale nieznaczna. Po 2 to juz masakra. Wszystkie sobie teraz robia cesarki. Szczerze mowiac zaluje ze kiedys nie byla za bardzo takich mozliwosci. Jedno dziecko juz mam dorosle. Troche zaluje ze tak sie poswiecilam. A na marginesie to moj maz otwarcie powiedzial mi o tym ze jestem tam znacznie szersza. Problem byl bo przez pare ladnych miesiecy nie nie moglam wygrzebac sie z kompleksow. Teraz co prawda meza nie mam a dzieci zostaly. A w glebi gdzies to we mnie siedzi... i jak zaczynam spotykac sie z mezczyzna caly czas slysze slowa meza ze jestem tam szersza. Nasze malzenstwo nie rozpadlo sie przez szerokosc mojej pochywy oczywiscie. Jednak od rozstania z mezem a minelo kilkanascie lat mialam tylko jednego partnera. I bylo mi z nim potwornie.. Szczerze mowiac nie warto poswiecac wszystkigo dla dzieci. Dzieci dorosly.. moj maz odszedl a ja wlasciwie zostalam sama... i przez glupie kompleksy nie umiem ulozyc sobie zycia. Dlatego nie rozumiem czemu kobiety odradzaja cesarke? Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąska pochwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabłądziłem tu niechcący
JAk wyżej widać trafiłem tu przypadkiem ale juz po przeczytaniu pierwszej strony zauwazam ze przyszła mame powinien ktos w koncu wyruchac albo powinna unikać toważystwa bojówkarskich feministek bo każda jej wypowiedź aż ocieka jadem i nienawiścią do facetów. Pewnie dlatego że jej zrobili to w brzuchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabłądziłem tu niechcący
Poprawka całe to forum kipi jadem i nienawiścią Jesteście zdecydowanie niepozytywnymi ludźmi hahaha I o co wy sie wogóle kłucicie głupie babsztyle o to czy bedziecie miały luźna pizde po porodzie !!! dajcie spokoj i do garów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×