Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż_Żony

pochwa kobiety jest sporo szersza po porodzie!

Polecane posty

Gość kikidee
ja rodze na dniach i nie wiem jak to będzie ale wydaje mi sie że to zależy od zszycia po porodzie ja niestety rodze w koszalinie to moje pierwsze dziecko i z tego co wiadomo o nacinaniu w koszalinie to położne są przeciwne nacinaniu praktycznie go nie stosują czekaja aż pochwa sama pęknie albo dziecko jakoś sie bez tego przeciśnie koleżanki rodziły po 20 godzin rozwarcie 7,8 cm od kilku godzin a one zamiast naciąć czekały aż rozwarcie będzie większe nie doczekawszy sie zrobili cesarke sąsiadce pochwa sama pękła a przy okazji poszły zwieracze i do końca życia będzie popuszczać mloda dziewczyna szczerze to bardziej przeraża mnie ten szpital niż wizja porodu i bólu a co do autora to normalnie bym gnoja zabiła bo czepia sie żony i tego że jest lużna a nie pomyśli że urodziła mu dziecko którego sam jest sprawcą tylko narzeka że mu było lepiej wcześniej co za egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój maż twierdzi
ze po porodzie moja pochwa jest węższa. Może to kwestia dobrego zszycia po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasna
pierdolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasna
Pierdolicie glupoty jak malo kto!!Az mi sie czytac odechcialo!Nawet ginekolog wam powie ze po porodzie juz nie ma tej slodkiej ciasnej szparki tylko luz luz luz!!Z ladnej muszelki zostaje rozklapiocha!!Nawet nie chce myslec ze moglabym moja ciasna szparke ktora doprowadzala moich partnerow do szalu poswiecic na jakis porod!Nigdy w zyciu!Seks nie jest tylko do momentu urodzenia dziecka tylko na dlugie dlugie lata wiec nie daam sobie nigdy tak oszpecic mojej malej dla dziecka.a potem bede sie meczyc przez reszte zycia ze juz mi nie ma tak dobrze jak przed ciaza i ze moj partner juz tez nie czerpie z tego przyjemnosci i wcale bym sie nie zdziwila jak by poszedl w bok.Seks po ciazy to jak klupanie w studnie bez dna!a juz na pewno nie chcialoby mi sie robic jakis cwiczen i pewnie przy malym dziecku nie mialabym na to czasu!jak bede miec dziecko to z adopcji a nie z wlasnego samookaleczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasna
aaaa i jeszcze jedno moj facet ma 2 dzieci z poprzedniego zwiazku a jego byle procz tej 2ki ma jeszcze jedno dziecko i teraz sobie zadajcie pytanie dlaczego z nia nie jest?:)BO SIE TAM TOPIL!!!Nawet nie czul ze gdzies wlozyl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemboRODZIŁAM
Chryste czytam wasze wpisy i kręcę głową z niedowierzania!!! Jak można nie chcieć urodzić swojego dziecka w obawie przed "szerokością"?! Ja miałam 19 lat gdy urodziłam, po ciąży nie mam ani jednego rozstępu na ciele, ani jednej fałdki!!!!! Nikt patrząc na moją figurę nie uwierzyłby, że urodziałam dziecko!! Waże 53kg przy 168cm wzrostu!! Co do cipki.... owszem czuć delikatną różnicę!! ale DELIKATNĄ a nie jakąś tam studnie!!!!!! jest dosłownie ciut luźniej, jak ma nie być- w końcu wyszło ze mnie 3,5 kg dziecko!!!! Ale po jednym porodzie na pewno nie jest tak okropnie jak niektóre osoby piszą!!!! Znam przypadki wśród koleżanek, którym na skutek jakiegoś stanu zapalnego 3 dni po porodzie zdjęto szwy i niestety nie zagoiło się tak jak powinno...w tej chwili jedna z koleżanek nawet popuszcza mocz!!! Ale to już wina lekarza, który zdjął jej te szwy. Ja miałam szwy zdjęte wtedy jak należy i jest super!! Nie wiem jak ona wygląda wizualnie, nie oglądam jej :) Ale pod palcem myjąc się nie czuje żadnego szwu, zrostu itp. Seks jest udany... Same pomyślcie, jaki facet związałby się z dziewczyną która np sama wychowuje dziecko i jest po porodzie naturalnym?! Nie dość, że wychowuje nie swoje dziecko to miałby mieć fatalny seks?? Idzcie po rozum do głowy, a już w szczególności te kobiety, które dla seksu i swoich orgazmów wolą adoptować jak urodzic!!! Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga33333
To co, kobiety mają nie rodzić albo brać cesarkę tylko dlatego że będą trochę szersze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemboRODZIŁAM
Słowo do Ciasnej, "i teraz sobie zadajcie pytanie dlaczego z nia nie jest? BO SIE TAM TOPIL!!!Nawet nie czul ze gdzies wlozyl!!" Masz zajebistego faceta- nie dość, że nie wychowuje 2 swoich dzieci, potrafił tylko włożyć do takiej "ciasnej" jak Ty a teraz dzieci nie mają ojca, lub "ojca na dochodne" to powalające jest z jakiego powodu!!!!! Bo nie czuł, że wsadził!!!! Biedak!!!!!!!! Na szczęscie ty przysłoniłaś swoją ciasną mu te życiowe zmartwienia i problem z głowy!! Mam nadzieje, że takiem egoistom jak Ty i twój boski partner nie dają dzieci do adopcji!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-true
a mne zainteresował tytuł topiku- POCHWA KOBIETY po porodzie. a przepraszam, czy wyróżniamy takze pochwę mężczyzny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwy po SN są luźniejsze
i to sporo ;o kobietom trudno się z tym pogodzić więc wolą się oszukiwac i wmawiają innym że tak nie jest, a jak któraś uwierzy to potem płacz i załamka, i pytania do lekarza czy nie da się tego jakoś naprawić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbnnnnn
Mnie znów po porodzie tak "zaszyli", że zaliczyłam kolejny pierwszy raz z mężem - więc bywa z tym różnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLASTYKA
rodziłam, po porodzie było strasznie, seks już nie był przyjemyny, a właściwie to już nic nie czułam podczas stosunku, normalna znieczulica, do tego miałam duże utrudnienia w codziennym życiu, zrobiłam plastykę pochwy i krocza,miałam wskazania do zabiegu, jest niewyobrażalna róźnica w wyglądzie oraz we współźyciu, czuję się jakbym nigdy nie rodziła, a przyjmność podczas seksu jest nieziemska, doznania są nawet silniejsze niż przed porodem. całe moje życie sprowadzało się do kompleksów związanych z pochwą po porodzie, nie potrafiłam się cieszyć życiem,dziwi mnie że kobiety nie chcą o tym mówić, nie udawajmy, po porodzie już nie jest tak samo, ja zawalczyłam o siebie, w końcu jstem szczęśliwa. nie zdecyduję się już na pewno na drugi poród..... jeszcze chciałam dodać coś jeśli chodzi o mężów, mi mąż też mówił że nic się nie zmieniło, ale ja mam oczy przecież, widziałam że nie jest dobrze, żebym cokolwiek czuła museliśmy kombinować niestworzone pozycje, a teraz jest bosko, bol po plastyce jest okropny ale uwieżcie, warto.....ktoś kto miał plastyke wie o czym pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plastyka
ja też rodziłam sn i bez plastyki miałam pierwszy orgazm pochwowy kilka miesięcy po porodzie. Wcześniej może byłam ciaśniejsza, ale nie doświadczyłam prawdziwego orgazmu. Wolę to drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLASTYKA
widzisz, każdy organizm jest inny, ale wydaje mi się że takie przypadki jak Twój należą do mniejszości. u mnie akurat skutki porodu były takie a nie inne, wiele kobiet tak ma po porodzie, zamiast się kłoócić i sprzeczać kto ma racje, może warto się zastanowić jak ten problem rozwiązać, części pomogą ćwiczenia, bo mniały mniejsze ''luzy'' a co z tymi którym one nie pomogły tak jak w moim przypadku? po co się zamartwiać i tracić chęć życia? może czas wybrać się do ginekologa i z nim szczerze porozmawiać? tak jak pisałam mi akurat nie pomogły ćwiczenia kegla, może byłam rozciągnięta za mocno, dopiero teraz po zabiegu mając porównanie z tym co było po porodzia a po zabiegu widzę jaką mi lekarze i położne zrobili masakre podczas porodu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak przeczytałam wszystkie komentarze :) i z wlasnego doswiadczenia chociaz nie mam dzieci to wydaje mi sie ze w wiekszosci przypadkow to kwestia psychiki podniecenia uprawiajac seks czasem mam bardzo luzno czasem bardzo ciasno i wlasnie to zalezy od mojego nastawienia a zrobilam takie doswiadczenie w momencie kiedy uprawialam seks pomyslalam sobie z taką obawą jaką ja mam luzną i zeczywiscie sie taka zrobila a nagle teraz czuje penisa jak wchodzi i wychodzi i zaczelam tak czuc ale jezeli z gory sie uwaza ze ma sie luzno i bedzie kiepsko to tak bedzie trzeba troche nabrac wiary i zobaczycie skutkuje no i wyobraznia musi zadzialac hehe ostatnio wymyslilam ze mojego faceta penis poprostu idealnie pasuje do mmojej pochwy podczas seksu tak wymyslilam i seks tez byl bardzo przyjemny ale inny jak wyobraznia dziala to mozna zrobic tak ze za kazdym razem jest inaczej i fajnie a co najwazniejsze zapomniec o kompleksach bo to zabojstwo dla przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love u like a love song
A moja mama ktora jest polozna mowila ze zaszycie jest na zewnatrz ale pochwa robi sie szersza wewnatrz w sobie. Zawsze wieksza sie robi bo kazdym sn i sie obniza po tym poznac ze kobieta rodzila. Wiec co to zmieni ze ciasno zeszyja jezeli penisa czuje sie w srodku a nie na zewnatrz? hmmm mnie takie smyranie po wierzchu by nie dawalo przyjemnosci tylko irrytacje. PS. ja jestem zajebista i mam zajebsicie ciasna i piersi tez sliczne okragle.Ale dbam bardzo, nigdy nie bede rodziic, nie pije nie pale zero uzywek. 9 h snu. Chodze na silownie codziennie biegam, plywam podnosze ciezary, bo miesnie robia cialo jedrnejsze cycki tez. A jak mi sie rozszezy pochwa bo juz czuje ze jest szersza troche choc uprawiam sex bardzo rzadko zeby jej dodatrkowo nie niszczyc to sobie zrobie plastyke. Bo czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela555
nie wiem co mówić o facetach bo mi nie chce się żyć okropnie pokłóciłam się z mężem właśnie o fakt że nie jestem ciasna urodziłam dzieci i jakoś przez 20 lat małżeństwa było fajnie nagle co. facet myśli tylko o tym żeby się zlać ja tez potrzebuje czułości nawet więcej niż kiedyś cale życie poświęciłam dla niego chociaż nie raz seks nie sprawiał mi przyjemności to nigdy mu nic nie powiedziałam żeby nie zrobić mu przykrości a on jak mi się odpłacił jestem bardzo atrakcyjną kobieta wielu facetów zostawiło by swoje kobiety i poszło za mną ale ja ich nie chcę bo kocham tylko męża mam duże piękne piersi rozm H jestem zgrabna i ładna ale co z tego jak mój mąż chce ciasną ! myślałam że małżeństwo jest na dobre i na złe najwyrażniej się myliłam zazdroszczę kobietom dla których mężom nie sprawia to problemu i że kochają żony jakie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchaczek
Sporo panienek bzykam i bzykałem ,a ostatnio trafiła mi się mamuśka po 2 dzieci i muszę powiedzieć ,ze po 20 minutach seksu na jeźdźca jej pochwa mega się rozciągnęła i była po prostu wielka . Wiec nie pieprzcie ,że wasze dziurki są ciasne bardziej niż przed porodem ! Głupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez cesarki orgazmu nie ma
przed porodem moja zona jak na mnie wsiadala to 10x musiala się podnieść żeby członek wszedł do samego końca po porodzie podnosi się max 3 x studnia bez dna, pompuje pompuje i nic nie czuje ani ja oni ona, ona nie ma orgazmu a przed porodem miała, mało tego , ja nie mam orgazmu , po prostu nie mogę dojść tak jest luźno, gdybymsmy to wiedzieli przed porodem to bym zaplacil za cesarkę, gdyby trzeba było dac 10 tys to bym dal bo mnie stać, i co mam teraz zrobić? zone zmienić? a ona co ma zrobić? szukac czarnoskurego buchaja? kobiety , załatwcie sobie cesarkę jak chcecie mieć orgazmy , koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:19 - teraz daj 10 tys. na plastykę pochwy, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej pieprzysz takie głupoty. Jak masz małego patyczka to tylko chinka ci dogodzi. Jak ci żona teraz nie pasuje to daj jej na plastyke pochwy i nie pokazuj na publicznym forum jaki z ciebie palant à twojej żonie naprawdę współczuję takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciazy wazylam 54kg a po ciazy 51 i nic roztepow i tak jak przed ciaza a jesli chodzi o "małą" to czasami niechce fredzio wejsc w nia tak jest ciasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie palant. Moja żona jest po 2 porodach. Naprawdę przeżywałem razem z nią jak to będzie. Ale nawet o tym nie rozmawialiśmy. Tylko bardzo szybko po porodzie zaczęliśmy to robić. Delikatnie i z uczuciem. Może jest trochę inaczej ale ja już nie pamiętam nawet jak było wcześniej. Podoba mi się tak jak jest. Można się dopasować, znaleźć pozycję i jest super. Ale Szczeże to ja nie zauważyłem różnicy. Byłem przy porodzie, niesamowite przeżycie. Była szyta, może dobrze to zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlap chlap
moja była dziewczyna w pewnym momencie zamiast pigulek antykoncepcyjnych stosowala globulki , wkladala je sobie one się tam rozpuszczaly i efekt był taki ze było chlap chlap, i nie moglem jej przekonać żeby ich tam nie wkladala. to był powod do rozstania , starsznie mnie to wnerwiało, zero przyjemności, i jeszcze wacek caly w tym blocie. i tak sobie mysle ze można porownac zeks przed porodem i po do takiego bez globulek i z globulkami , chlap chlap wiele kobiet tu pisze ze urodzily naturalnie może i może maja trochę szersza ale jak komus nie pasuje to ona znajdzie wielu chętnych bo atrakcyjna itp. moja odpowiedz jest taka znajdziesz chętnego , wlozy raz , zobaczy ze luz i więcej już nie przyjdzie, zalozysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez cesarki orgazmu nie ma
10 tys plastyka pochwy? to nic dla nie moja zona to laleczka, 170cm, 54kg , twarz celebrytki ale i dojrzalej kobiety, po prostu twarz pani z klasa i tak tez jest w obyciu, 100% wdzięku, na szpilkach chodzi jak modelka, w ciąży przytyla 5kg, , w jednej i w drugiej , miesiąc po ciąży waga znowu 54kg, usta wydatke, pośladki kragle, biust rozmiar 2, bardzo inteligentna, blyskotliwa, zna 2 jezyki obce , wyksztalcenie wyższe, IDEAL!!! probowalem z innymi kobietami za każdym razem wniosek taki ze wole swoją zonę, jej nie dorówna żadna DLATEGO SZLAK MNIE TRAFIA JAK POMYSLE JAK TE PORODY JA ZEPSYLY W SRODKU ludzie pomóżcie mi, polećcie dobra klinikę, dajcie numer konta , za dobrą rade place 500zł , nie nabiorę się na fake, jak dacie namiar to od razu podajcie jakies szczegoly po których poznam ze rzeczywiście korzystaliście z tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było powiedzieć żonie, że wygląd i rozmiar pochwy jest dla ciebie najważniejszy, zapewne nie zdecydowałaby się na dziecko z tobą . Szkoda mi jej xxx ludzie przecież wy jesteście totalnie niesprawiedliwi!!!! co to ma znaczyć "najwazniejsze"/?? no nie jest to najważniejsze, fakt. NO I CO Z TEGO??? Co innego chęć dziecka, co innego dozgonny seks z jedną osobą. Dobrego seksu nie zastąpisz faktem, że masz się cieszyć z dziecka, bo to INYY RODZAJ POTRZEBY. Tak własnie wy myslicie, ustawiacie sztywną hierarchię wartości, a potem się dziwicie, że wam się świat sypie, bo dla was warte zachodu jest tylko to co NAJWAŻNIEJSZE. Sorry, ale oprócz tego jest jeszcze multum spraw, które są po prostu ważne.Jak tego nie rozumiecie, to same jesteście sobie winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tyle dla was robią, zdrowie sobie niszczą, awy i tak je kochacie na drugim planie po dzieciach, mimo, że nie ma ich bez waszych żon. nigdy nie chciałabym miec takiego męża, wole już zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×