Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż_Żony

pochwa kobiety jest sporo szersza po porodzie!

Polecane posty

Gość O super
ło matko jak sie chcce to zawsze sie powód do kłotni znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam stasia , młody ma juz 10 miesiecy i owszem oboje z mezem czulismy ze moja pochwa jest szersza ale nie martwilismy sie tym . zawsze mozena sie dobrze bawic NIO ALE DWA MIESIACE TEMU WYJECHALISMY NA WAKACJE, PODCZAS ZWIEDZANIA KOŁOBRZEGU WPADLISMY DO SEKS SHOPU, TAK DLA JAJ ZE ZNAJOMYMI. TAM ZNALEZLISMY FAJNE KULKI , PYTAM PANA W SKLEPIKU :) PO CO TO , POWIEDZIAŁ ZE DO CWICZENIA MIESNI POCHWY.POWIEDZIAŁ ZE CHODZI O TO ZEBY MIESNIE BYŁY BARDZIEJ SPREZYSTE PRZEZ CO LEPSZY STOSUNEK. OKAZAŁO SIE ZE PO 2 TYGODNIACH OBOJE CZULISMY SIE LEPIEJ . KULKI WKLADA SIE DO POCHWY I CHODZI Z NIMI:) NIE BOLI A KOSZTUJA JEDYNE 60 ZŁ ,\" KULKI CHINSKIE\". POLECAM, JUZ NAWET NIE PAMIETAM ZE RODZIŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytłam się
znajomego który powiedział że nie czuję żadnej różnicy przed czy po porodzie.Ja mu troszkę wierze.Mojego męża nie miałam co się pytać bo jestem po cesarce. Nawet gdyby coś się zmieniło to wiem że i tak by mnie kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest szersza to tez moze byc zajefajnie:) trzeba sie postarac , pobawic po francusku itp. nio sam stosunek moze jest lepszy , dla mnie po tych chinskich kulkach ale nawet wczesniej było swietnie i czesto , bo moj maz sie czasami budzi w nocy i ma ochote i to wcale nie jest tak jak ktos napisał ze kobieta jak urodzi dziecko to mysli tylko o nim, my tez lubimy sex i tez lubimy czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkoj
Jeżeli ktoś ma kompleksy na tym tle to proponuję poczytać Sztuke Kochania Wisłockiej. Pisze tam w jaki sposób zmieniają się narządy rodne po porodzie. Wg. niej dochodzi do obniżenia łechtaczki co może tłumaczyć, fakt, że wiele kobiet swój pierwszy ogazm przeżywa właśnie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i bardzo dobrze
No i nareszcie ktoś powiedział prawdę 🖐️ Brawo dla odważnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porąbało Was
Im ciaśniej tym lepiej?? Gdyby tak było mężczyźni nie chodziliby do prostytutek! Prostytutki mają zazwyczaj szerokie pochwy, a jakoś mężczyźni czerpią satysfakcję z seksu z nimi, więc niby czemu prostytutka może a żona nie? Czy seks to najważniejsza rzecz w życiu?? Gdyby nie wymyślono czegoś takiego jak orgazm ludzie uprawialiby seks tylko w celu przedłużenia gatunku, co nie oznacza, że byliby mniej szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i bardzo dobrze
porąbało nie porąbało - po prostu - dyskusja, każdy może sie wypowiedzieć, a temat jak widać, wywołuje sporo emocji - ciekawe dlaczego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram popieram
ludzie mąz żony stwierdził tylko fakt, a te zakompleksine panny na niego jada. tu nie chodzi czy ten facet dorosł do roli ojca, czy jest egoista, on tylko mówi oi swoich doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welkot
Pochwa kobiety jest sprawą indywidualną. Bywają wieloródki ciaśniejsze od pierwiastek. Wszystko zależy od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meza zony
skoro stanowi to dla ciebie problem, porozmawiaj o tym z zona. a skoro juz wiesz z tego forum, ze cwiczenia miesni kegla pomagaja, powiedz o tym zone, moze ona o tym nie wie.. pomozesz w ten sposob i sobie i jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj
no więc jest szersza i nie chce się zwęzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalowa Magnolia
Przyszła Mama --->>>> moim zdaniem ma wystarczajacą skalę porównawczą a mianowicie spał z żona przed porodem i spał z żona po porodzie, czogóż trzeba wiecej? A złośliwe odgryzanie się w stylu "pewnie ty masz mniejszego" świadczy tylko o tym ze szanowny autor ma niestety racje w tym co mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalowa Magnolia
a pozatym szeroka pochwa jest nie tylko dyskomfortem dla mężczyzny ale przedewszystkim dla kobiety, bo kobieta majac duży luz nie bedzie odczuwac takich przyjemności jak przed porodem, dlatego nigdy w zyciu nikt mnie nie zmusi do porodu siłami natury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj
ni przesadzaj ! nie wiem czy wiesz ale są inne sposoby osiągnięcia orgazmu niż klasyczne "ruchanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja nie jest szersza
ale rodzilam malutkie dzieci i w dodatku zawsze cwiczylam miesnie Kegla (ot tak, lezac w lozku i czytajac ksiazke lub czekajac na autobus) i nie czuje roznicy, wrecz bylo mi ciasniej i bolesniej przy stosunku po 2 porodzie bo mnie tak polozna zszyla (one czesto nacinaja na wszelki wypadek i potem jak zaszyja to ciasno sie moze zrobic ;) Moj facet ma ponadprzecietny rozmiar swego organu, wiec tez mi mowi jak cudownie mu jest we mnie, woli taki seks niz inny i to od lat, a chyba by tak nie bylo gdybym byla jakas szeroka po dzieciach, nie? Mysle ze anatomia kazdej kobiety jest inna, kazda ma inny porod i rodzi nieraz malutkie dziecko albo obrzymka 5-kilowego i to robi roznice. Poza tym szeroko moze byc tym panom, ktorzy maja male przyrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zecgrmlo
moze gdy juz ponosimy, urodzimy, pocierpimy itp to cos nam sie od zycia nalezy? niech nasi panowie sobie powieksza chirurgicznie jesli im luzno....w sumie dlaczego to my mamy byc zawsze za wszystko odpowiedzialne? a moze ich uprzedzic przed slubem i przed ciaza, ze potem bedzie luzniej? to ich odstraszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika.......
Jedni mężczyźni mają ogromne penisy, a drudzy małe członeczki. Jedne kobiety są super ciasne, a drugie są z natury szersze. Poród nie ma tutaj nic do rzeczy. Ja nigdy nie byłam szczególnie ciasna, nawet podczas pierwszego razu facet nie miał żadnego problemu z wprowadzeniem członka mimo, że został hojnie obdarzony przez naturę. Po porodzie jestem taka sama, czyli normalna, nie za ciasna ani nie szeroka, poza tym są pozycje, w których jest ciaśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecatek
Ta najpiekniejsza czesc ciala mojej zony pozostaje niezmienna pomimo dzieci nie jest to regula i dobrze bo to jest w nas piekne -roznorodnosc Probiemem jest nieraz to by ten dluzszy lub krotszy ta ciasna lub luzna moglly sie spotkac i polaczyc Wiele bym dzisiaj dal zeby tak bylo, dzieli nas morze i 1500 km jaki masz problem Kochaj co Masz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co kurwa mac mamy dzieci nie rodzic czy co????????????? moze poprostu kupujmy sobie pieski!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po odczytaniu wszystkich wypowiedzi wiem że wygłoszę niepopularną opinię( bo żadna do tej pory nie była popularna - ale będę przynajmniej bardzo szczera ), otóż: urodziłam drogami natury i zszyto mnie na tzw\'\'dwa palce\'\', \'\'pokonanie\'\' wejścia do pochwy okazało się niemożliwym przez niemal rok, ból był straszny, nic nie pomagały żele nawilżające i pocałunki intymne, masakra. Z całą pewnością byłam więc węższa niż przed porodem---- ale!--tylko w wejściu do pochwy, gdy udało nam się wreszcie normalny stosunek zrealizować ja miałam wrażenie że poza wejściem do pochwy jestem luźniejsza, miałam gorsze odczucia, mąż oczywiście twierdził że jest \'\' bez zmian\'\', zaręczam jednak że teraz , po ćwiczeniach i około 2 lata po porodzie jest super, odczucia w czasie seksu są intensywne, pochwa wydaje się wypełniona penisem:) , zwyczajnie węższa niż niedługo po porodzie, mąż kończy bynajmniej nie po pół godzinie... a może trochę szkoda ;)) no i najważniejsze: orgazm przychodzi mi o wiele łatwiej niż przed ciążą, dziewczęta, które boją się porodu naturalnego- nie panikujcie, ja urodziłam naturalnie, moje koleżanki rodziły naturalnie, setki milionów kobiet rodziło naturalnie i potem sobie uprawiały seks z facetami co mieli orgazmy, znaczy że ich pochwy stawały na wysokości zadania i nie jest prawdą że wszystkie bogate i sławne i piękne kobiety rodzą poprzez cięcie, bo Madonna rodziła naturalnie i Paltrow i Przybylska , Kukulska pierwsze też drogami natury a po drugim biadoliła że miała cesarkę nie dajcie się zwariować! ale jeśli koniecznie chcecie mieć cesarkę, to miejcie, wasze prawo, nie myślcie jednak że cesarka coś załatwi: jeśli piersi mają wam opaść po ciąży to opadną, jeśli brzuchy mają się pokryć rozstępami to pewnie niestety się pokryją( mimo kremów za 2 stówy) i jeśli Wasz facet miałby odejść z powodu o dwa milimetry luźniejszej pochwy a robiąc cesarkę nie dacie mu do tego powodu, to odejdzie z powodu \'\'odmienionego po porodzie , ciąży i karmieniu biustu\'\' i zamiast zakładać topik o pochwie co się zmienia bądź nie po porodzie zrobi o biuście co się zmienia po ciąży... ciąża to loteria, ja na niej wyszłam całkiem dobrze, mam ładne ciało i po pierwszych trudnościach także udany seks ale... widziałam u kobiet poorane rozstępami brzuchy i wiszące do pępka piersi-katastrofy i to już po pierwszym dziecku ale czy to powód by nie mieć dziecka lub by nasi mężczyźni uznawali nas za gorsze po porodzie czy po ciąży? szkoda nas dla takich mężczyzn, bez względu czy znosimy trudy porodu naturalnego czy też cesarki, nie traktujcie się jak przedmioty i nie dajcie się tak traktować innym, dojrzałe partnerstwo przyjmuje pewne zmiany jako naturalne, a skutki swoich decyzji ponosi wspólnie co oczywiście nie znaczy że polecam paniom przytyć w ciąży 30 kg ! a to że mam na myśli zmiany nieuniknione, plastyka ta wynikająca z wieku czy ta wynikająca z efektów negatywnych okresu ciąży i porodu nie powinna być na kobietach wymuszana np sugestiami ze strony męża że coś jest nie tak, bo to obniża wartość nas w naszych oczach, ja osobiście jestem wdzięczna mężowi że nie informował mnie o tym że moja pochwa jest szersza jeśli nawet tak uważał, bo to dla mnie info że jestem akceptowana i kochana i pożądana jako żona kochanka i partnerka-matka jego dziecka oraz że mój partner traktuje mnie z należytym szacunkiem-PODMIOTOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWO___
Nic dodac, nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bravo wiosna, bardzo madrze napisane, widac, ze jestes kobieta z klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergo
żona niestety nie chce ćwiczyć mięśni - mówi że nie ma siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chcialam cesarki
bo wole nie miec blizn i ciec, a "na dole" mam sie swietnie i nie wiem skad te skargi...chyba niektore mialy pecha i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2666
Przez caly polog powinno sie cwiczyc miesnie kegla 5 razy po 10 serii a potem przez cale zycie po 2 razy 10 bo niecwiczonemiesnie toi zero satysfakcji i popuszanie moczu na stare lata Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale
A nawet jeśli jest szersza to co?? Myślicie, że powiecie lekarzowi o swoich obawach i on wspaniałomyślnie wypisze Wam skierowanie na CC? Najpierw należy dać mu grubą kopertę w łapę, a potem dopiero pomyśli co z tym zrobić. Tylko nie zapominajcie, że liczba chętnych na CC wzrasta i ta koperta z każdą kolejną pacjentką musi być coraz grubsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet
Po przeczytaniu tego topiku poprosilam mojego zeby mi szczerze powiedzial czy jest jakas roznica. Stwierdzil ze facet ktory ten temat zalozyl musi miec niezle problemy z rozmiarem swojego ptaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×