Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż_Żony

pochwa kobiety jest sporo szersza po porodzie!

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duzy Talent
Kobitki tu prawdziwy mezszczyzna do was pisze nie 12 letni siurak ktory zalozyl temat,nie dajcie sie omamic jakims warjacja,kazda pipka jest wyjatkowa przed czy po porodzie,niema to wiekszego znaczenia tak stworzyla natura.Autor tematu ma kompleks malego wacka ale jeszcze moze mu troche urosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska28
Niestety to naturalna kolej rzeczy, żę pochwa po porodzie się rozszerza i nie zawsze wraca do dyspozycji sprzed porodu. Na szczęście współczesna medycyna rozwiązuje ten problem. Na stronie www.lekarze-poznan.eu znalazłam informacje o zabiegu rewitalizacji laserem. Zdecydowałam się ze względu na to, że chciałam wrócić do stanu przed ciąży. Udało się, a mąż mówi, że jest nawet lepiej niż było na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja k dla was sie liczy dlugosc zclonka tak dla nas sie liczy ciasna po ch wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestescie waskie po porodzie jak macie mniej zmarszczek z wiekiem czyli nie mozna miec mloda twarz na starosc i waska ci pke po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tego samego rozmiaru tamponow co przed porodem wiec nawet jesli jestem luzniejsza to nie jakos znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freezby
Chciałam wam powiedzieć ze moim zdaniem pochwa może być luzniejsza ale napewno nie jakoś bardzo . Ja nigdy nie rodziłam ale takie mam zdaniem. przykłady : Po ciąży zmienia się całe ciało brzuch biust no i pochwa po porodzie ALE brzuch rozciąga się dużo bardziej niż reszta a jednak rzadko zdarza się że skóra wisi jakos bardzo ale z ta pochwa to napewno jakaś bzdura bo skoro facet narzeka ze nic nie czuje to znaczy ze wejście musi być większe niż penis . A widziałyscie tampony takie grube jak penis !? Bo ja nie a skoro te cip** są takie wielkie to by i tampony wielkie robili :) następnym przykładem jest to ze np mója babcia urodziła 13 dzieci wszystkie naturalnie . Wiec skoro zaszła tyle razy wciąże to znaczy ze i dziadkowi musiało być dobrze :) nawet po 13 porodach :) a jak bardzo się obawiacię luzniejszej pochwy albo wasz facet ma mały interes to zdecydujcię się na CC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet po porodzie nadal dochodzi w 3 min wiec zle mu nie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan21421
jesli ktorys facet chce to moge zrobic liste telefonow do dziewczyn z roksy z lodzi z rozroznieniem na ciasne i luzne, samemu mozna sie przekonac ze jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że Polacy mają małe wacki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ja rodziłam dzieci i teraz dopiero lubię sex bo mnie nie boli wcześniej miałam za ciasną facet dość dużego o wiele większego od mojego wcześniejszego partnera i sprawiał mi ból marudził że nie w każdej pozycji mogę bo po prostu jak by mnie coś rozrywało od środka teraz jest super mi to odpowiada że mam luźniejszą więc nie każda ma faceta z członkiem jak u kanarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor ma małego i w tym nie widzi problemu że trzeba mu taką dziurkę jak złotówka a dlaczego bo sam ma jak paluszek tyćkiego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? To dopiero po porodzie zony zaczal sie prawdziwy seks. Nie powiedzialbym ze pochwa jest szersza, co raczej bardziej elastyczna i dopasowana do mnie:) Moge wchodzic glebiej i mocniej, seks jest ostrzejszy:] I najwazniejsza ze moja ma wieksze orgazmy, mowi ze jakos wrazliwsza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 6 tyg po porodzie... Mialam nacinane kroczki. Dzis byl stosunek i w ty miejscu co mialam zakladane szwy troche (pękłam), troszeczke krwawie ale nie mocno co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwy raczej nie powinny sie rozejsc po takim czasie. Wstrzymaj sie z seksem. U mnie bylo pekniecie na 7 szwow. Niby po standardowych 8 tygodniach lekarz twierdzil ze wszystko Ladnie zagojone ale ja przy probie seksu mialam taki bol ze myslalam ze cos sie rozrywa. Dopiero jak wrocilo odpowiednie nawilzenie pochwy bylo ok. Wiec moze poprostu u ciebie tez jakies otarcie wystapilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze ja widze to pęknięcie ma ok.(0,5)cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam niektóre komentarze i nie wierze w to jacy ludzie są puści i egoistyczni. Prawdziwy mąż nigdy nie zostawi żony, bo jest trochę luzniejsza. Żonę zostawi tylko frajer z pustostanem zamiast mózgu. Zawsze sa inne rozwiązania - ćwiczenie mięśni kegla, pozycje seksualne, plastyka pochwy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka z rodziną
Do wszystkich kobiet przed i po porodzie: Wasza wagina (wargi sromowe, łechtaczka) po porodzie sn już nigdy nie będą wyglądały jak przedtem. Nie ludzcie sie! To naturalny proces związany z fizjologia kobiety. Ja jestem po 3 porodach sn (w tym jednym bez szycia!) oraz po wypadaniu narządów rodnych (pochwy i macicy) i się cieszę, że już nie wypadają. Na poprawę wyglądu nie liczę, chyba że po plastyce pochwy... ;) której nie zamierzam przeprowadzać. Patrzmy na życie mniej egoistycznie. Przecież poród sn to naturalny sposób rodzenia dzieci. Od pokoleń właśnie tak to się odbywa. Na świecie pojawia się nowy człowiek, którym trzeba się zaopiekować. I o ile partner Was kocha o tyle liczy się z tymi konsekwencjami. To normalne, że nasze ciało się zmienia. Po porodzie jest inne, ale czy to znaczy , że gorsze, brzydsze-Nie! po prostu odmienione, nowe dla nas i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuch po porodzie też wygląda inaczej. Ćwiczymy jego mięśnie, by wrócił do formy. To samo robi się z pochwą. Część kobiet tego nie robi, stąd pozostają luźniejsze. Może warto, byście panowie w delikatny sposób informowali o tym swoje kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Prawda jest taka że każda kobieta po porodzie ma luźną pochwe i sex z nią nigdy nie będzie taki sam jak przed porodem , to dopiero poczatek klopotow, z wiekiem cialo kobiety bardzo sie zmienia i zaczyna inaczej pachnieć. Więc faceci dobrze się zastanówcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jaja

E tam bzdura, faceci jak wyrywają laski to nawet nie wiedzą ile z nich rodzilo juz dzieci i jakoś nie skarżą się na luźne pochwy. 

Fakt 1. Pochwa może być luznjejsza ale to mięsień jak każdy inny, dziecko się przez kanal nie przeciska kilka tygodni przecież, tak relatywnie krótki wysiłek nie jest w stanie tak osłabić mięśnia by go nie móc odbudować. 

Fakt 2. Podświadomie się człowiek nastawia na najgorsze i tak jest, tak jak mówię, nawet nie wiecie ile mamusie posuwaliscie i wtedy jakoś nie ma problemu z luźna Pochwa 

Fakt 3. Jakby pochwy były tak luźne że odechciewalo by się seksu to kobiety miałyby max 1 dziecko bo mężowi by się odechciało zabaw. Tymczasem wiemy że tak nie jest. 

Fakt 4. Z męskiej impotencji robi się masowa histerie trzeba uważać żeby musiała nie urazić bo to nie jego wina. Luźna Pochwa to też nie wina kobiety ale już krytykować już można. A spróbujcie tylko napisać że wasz chłopak ma małego członka to was zaraz zjada że macie wiadro między nogmsi i rozmiar nie ma znaczenia 

Skoro rozmiar nie ma znaczenia to luźna Pochwa tym bardziej 🙂

Fakt 5. Z wiekiem i kobieta i mężczyzna wydzielają inne feromony to normalne i nie powinno nikogo dziwić. Młode płodne kobiety będą inaczej paxhnialu ale jak ktoś śmierdzi to znaczy że się nie myje po prostu i tyle bo feromonów tak o się nie da wyczuć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×