Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majak

Meble Black Red White

Polecane posty

Gość kijuglg
te meble to porazka nigdy tego gowna juz nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę że obowiązuje
tu zasada: "GÓWNO dasz GÓWNO masz"... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doklejanie
18:15 Martyna 03 Czy ktoś mógłby sie podzielic uwagami na temat mebli wyżej wymienionej firmy(Black red white) !!zastanawiam sie nad kupnem systemu mebli do dużego pokoju(komody , szafki). Będe bardzo wdzięczna za każdą opinię!!! !!!!!!!! 23:04 maselko mniam nie polecam 12:58 Martyna 03 Masełko mniam: dlaczego nie polecawsz ??takiej kiepskiej są jakosci???mogłabys coś wiecej mi napisać!!zastanawiam sie z mężem nad zakupem mebli Kent do dużego pokoju-ale po tych sprzecznych opiniadch zaczełam sie wahać!!!!!!!1pozdrawiam 23:17 polecam bo mam tylko te droższe, bo tanie to wiadomo, że nie są najwyższej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficjalnie
...oczywiscie z tego co sie orientuję to tylko jedna firma sprzedaje meble w klepkach IKEA ,decydując sie na ich kupno wiem że takie dostanę co prawda mogło się coś zmienić ale pierwsze słyszę że dodatkowo trzeba płacić w innych sklepach za montaż,zamawiam to co na wystawie czyli gotowca zdecydowanie polecam meble na zamówienie,a nie to co w sklepach,wszędzie to samo,wymyślcie projekt dajcie zaufanemu stolarzowi do wykonania,a mebel taki jakt nikt nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie sobie spokój z tym badziewiem meble do pierwszego remontu postawić i nie dotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgen
ja mam kanape z balck red white i nie chcwale sobie rozwala sie p otrzech miesiacach wcale nie byla tania a drogie meble to kazdy oferuje dobre zadne cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgen
ja mam kanape z balck red white i nie chcwale sobie rozwala sie p otrzech miesiacach wcale nie byla tania a drogie meble to kazdy oferuje dobre zadne cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badziewie kupila pierwsza szafe bardzo dawno temu rozwalila sie po roku doszczetnie pozniej zmienialam meble a pan w sklepie mnie zapewnial ze zmienili czesc te rolki to dzrzwi dalam sie nabrac i teraz zaluje.Mam w domu meble Senator czy Komandor polecam.Fakt ze w sklepach innych mebli nie maja niz Black R... W..... ale radze przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gatf
Te tańsze są mniej trwałe od tych drozszych. Mam ich meble w całym mieszkaniu. Jeż=śli chcecie mieć pewnośc to nie żałujcie kasy i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie ....
jesli tak wam przeszkadza jakośc mebli BRW to zamówcie wszystko u stolarza, ale liczcie się z tym, ze będzie 5 razy drożej... prawda jest taka , ze meble BRW są dla określonej grupy klientów i prezentują jakośc proporcjonalną do ceny, z reguły sa to młodzi ludzie , którzy maja nowe mieszkanie i całe pieniądze zainwestowali w kupienie go, kupuja takie meble bo z góry wiedza , ze za kilka lat będa je wymieniać, ważne jest tez to , ze dopiero mieszkając w nowym miejscu poznajemy nasze potrzeby więc meble BRW sa idealne bo za taką cene nie szkoda ich wyrzucic jak już się znudza, a my dojdziemy do tego co nam jest potrzebne w mieszkaniu... Wy byście chieli zapłacić 200zł za szafkę z mdf-u, ale żeby była na 30 lat jak ta z litego drewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wy jesteście beznadzijne
to po jakiego grzyba to kupowałyście Moje brw mam już 7 lat i nic im nie jest, a w międzyczasie wychowało się dwoje dzieci, cud czy noramalnie je użytkowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liviah
Czy wiecie coś o nowym systemie BRW : RE_SET? są raczej droższe , w sumie tanie nie są. CZy samodzielny montaż jest trudny? Czy płyty są naprawdę takie słabe? Co sądzicie o zamawianiu przez internet? Czy słyszeliście o firmie Dab Gdynia i co myślicie o jej meblach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuniaa85
Nie sa zle moja przyjaciolka ma wlasnie kenta i jest zadowolona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
te meble to jedno wielkie nieporozumienie jeżeli komuś się nie rozpadły to jest wielkim szczęśćiażem Są tanie i jak to juz bywa coś za coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca
Witam serdecznie - jeśli macie ochotę zajrzyjcie na caromeble.pl - tutaj są aktualne ceny wszytskich mebli firmy BRW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca
"Czy ktoś mógłby sie podzielic uwagami na temat mebli wyżej wymienionej firmy(Black red white) !!zastanawiam sie nad kupnem systemu mebli do dużego pokoju(komody , szafki). Będe bardzo wdzięczna za każdą opinię!!!" --- JEśli chodzi o kenta jest wporządku - nie miałem z niego reklamacji - Kent jest dosyć drogim systemem. jeśli nawet pojawi się wam jakaś reklamacja to nie ma najmniejszego problemu zrobić jej. ---- JEśli chodzi o montaż mebli - każda paczka ma instrukcję obsługi - trzeba mieć chwilę czasu, śrubokręcik , młoteczek i do składania. Ze spokojem pokolei składać. ---- Te tańsze są mniej trwałe od tych drozszych. Mam ich meble w całym mieszkaniu. Jeż=śli chcecie mieć pewnośc to nie żałujcie kasy i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbb
to które systemy polecacie? co myślicie o visavis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nic nie rozumiem...Krytykanci jakby koniecznie chcieli podkreślić,że mają lepsze,bo droższe?Moje BRW,już tu raz pisałam,ma już z 6 lat,stoją u dzieci w pokoju.Nic im nie jest.Może faktycznie jestem szczęściarą,ale kupiłam też kilka rzeczy licząc,że płacąc fortunę zyskam jakość.A tu figa.Dlatego mebelki chwalę,bo za tak niską cenę dobrze mi służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VELVETA
BRW TO GÓWNO JAKICH MAŁO ZNALAZŁAM IDENTYCZNE MEBLE - SEGMENTY Z FIRMY DĄB GRYNIA I TANSZE O POŁOWE A NAWET O 75 % FACHOWCY PRZYSZLI SKRECILI I DO CHWILI OBECNEJ SA OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VELVETA
DOKLADNIE CHODZIŁO MI O MODUŁOWE MEBLE TYPU DOORS Z BRW A MAM Z DĄB GDYNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbcddggkkccc
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbb
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam RESET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta.xp
TE MEBLE SA STRASZNE NIE KUPUJCIE ICH. NIE WSPOMNE O KANAPIE BLACK RED WHITE VIS A VIS 2,5R. TO NAJGORSZA LIPA JAKA KIEDYKOLWIEK WIDZIAŁAM. ZA KANAPE ZAPLACILAM 1400 ZŁ A KANAPA PO 1 WIECZORZE SIEDZENIA NA NIEJ POROŚCIĄGAŁA SIĘ. NIE MOGŁAM OCZOM UWIERZYĆ JAK RANO WSTAŁAM I POSZŁAM DO SALONU SPOJRZAŁAM NA NASZĄ NOWĄ KANAPĘ A NA SIEDZISKU DWA ODZNACZONE PLACE Z WYCIĄGNIĘTYM MATERIAŁEM (ROZCIĄGNĄŁ SIĘ PO 2-3 GODZINACH SIEDZENIA). ZADZWONIŁAM WIĘC DO SALONU DNIA NASTĘPNEGO W CELU REKLAMACJI. PRZYJECHAŁA FIRMA STWIERDZIŁA USZKODZENIE MECHANICZNE CZYLI OD SIEDZENIA (PRZECIEŻ OD TEGO JEST KANAPA) STWIERDZILI ŻE TO NORMALNE . KANAPA MA PÓŁTORA MIESIĄCA A OBECNIE WYGLĄDA JAKBY MIAŁA 10 LAT. NIE POLECAM TEJ FIRMY DLA MNIE TO OSZUŚCI..JEDYNE CO MOGĘ POLECIĆ TO SYSTEM SYRIUSZ JEST SOLIDNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundek
kupcie sobie co chcecie ja mam kanape 9 lat jest super pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colission75
Witam! Wlasnie jestem przy urzadzaniu sypialni, nie bede ukrywac, ze biore pod uwage meble z BRW, a dokladnie RE-SET.. Najbardziej mnie przyciaga w nich to, ze jest ogromny wybor dodatkow, nie trzeba sztywno kupowac gotowej sypialni, lecz mozna samemu dobrac to co sie chce. Decyzje prawie podjelam, ale jak czytam Wasze opinie na temat wyrobow to musze przyznac, ze zaczynam sie tego zakupu obawiac...Jezeli jest ktos kto ma łóżko z systemu RESET, szafy itd to BARDZO PROSZE o opinie. BEDE WDZIECZNA.DZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sengalus
Witajcie mogę wam powiedzieć że BRW to najgorszy śmieć..Pracowałem w tej firmie jako sprzedawca i powiem tyle że takiej jakości mebli i traktowaniu klienta nigdy nie widziałem .Dla nich liczy się obrót aby sprzedać i resztę mieć w DUPIE...Dziś pracuje we Włoskiej firmie i mogę tylko powiedzieć że ceny jeżeli chodzi o kuchnie i systemy modułowe to są o połowę mniejsze a jakość jest dużo lepsza .... W BRW ceny są naciągane one są za wysokie , okleina to zwykły papier który i tak się przetrze szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta30
Nie zgodzę się co do tych wypowiedzi że coś tam wypada po prostu są żle zmontowane a co do monterów ta firma nie składa mebli są one do samodzielnego montażu ja mam małgośkę już 5 lat i w tym góry nie raz zalane przy podlewaniu kwiatów i nic im nie jest a co do oklein wszystkie okleiny nie ważne jakiej firmy to papier ewentualnie lakierowany a jeżeli ktoś chce aby przy odkurzaniu nie uszkodzić rogów to polecam meble z drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skej
Ja mam styliusa: sypialnię i jadalnię (stół, krzesła, komodę i taką oszkloną rogową witrynę). Meble z wyglądu są piękne, dobrze zaprojektowane. Jeśli chodzi o jakość, no cóż to jest w większości sklejka i trzeba się z nimi delikatnie obchodzić. Nie stać mnie na meble za 20 tysięcy, bo tego typu ale z drewna tyle kosztują. Dobrze, że ktoś pomyślał o meblach ładnych ale na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×