Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majak

Meble Black Red White

Polecane posty

Gość Aggaaaaaaa
a ja mam meble brw w salonie i korytarzu ponad 6 lat i są w świetnym stanie jak ktoś chce wydać na meble 10.000 zł i mieć je na 50 lat, to proszę bardzo, ja wolę wydać 2.000 - 3.000 zł i nie będzie mi szkoda zmieniać ich za 5 czy 10 lat właśnie jestem w trakcie zmiany mieszkania i pod uwagę biorę tylko meble brw jedynie korytarz będzie indeco, bo mniej ustawny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa
ja mam system Małgoska - okleina tragiczna - pierwszego dnia postawilam szklanke na komodzie - slad od razu - okleina namokla - okazalo sie, ze papierowa. szuklady slabe, plamy robia sie nie waidomo kiedy i nie wiadomo od czego. szkoda słow. ale... kupilam maluchowi z Drewexu łożeczko Hippo, jedne z drozszych , pomyslalam, nie bede sępic na malucha - to szuflada odpadła, bo fabrycznie zle prowadnice przywiercono. powylatywaly srubki w try miga. cos ta nasza rodzima produkcja niestaranna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca odp
Czy ktos z Was ma kuchnie z BRW,chodzi mi o modern line lub brw line na zamowienie.Czy kuchnia wykonana jest solidnie i na jaki koszt trzeba sie przygotowac?bede wdzieczna za odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w mieszkaniu
od 3 lat i nie dzieje się zupełnie nic, teraz zamówiłam drugą bo wkrótce przeprowadzam się do domku, a koszt to z całą pewnością zależy od materiału i od tego na co sama się zdecydujesz, bo moja kuchnia do domku wyszła 2xtyle co w mieszkaniu chociaż większa wcale nie jest... ale wybrałam fronty z drewna, szawki narożnikowe wraz z tymi koszami a one są drogie... najlepiej poproś o projekt i wstępną wycenę pozdrawiam i życzę udanego zakupu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam właśnie takie meble kuchenne i pisałam już o tym na forum tutaj wkleję jeszcze raz Hej ja też mam meble kuchenne z BRW już od ponad roku i jestem bardzo z nich zadowolona zarówno jeśli chodzi o jakość jak i o wygląd. Poza tą kuchnią mam też inne doświadczenia jeśli chodzi o meble kuchenne z BRW i moje spostrzeżenie jest takie: jeśli kupujesz meble nie na zamówienie tylko gotowy system to są to meble fatalnej jakości, nic do niczego nie pasuje, między drzwiczkami robią się szpary, okucia są beznadziejne i wszystko jakoś nie trzyma się całości. Natomiast jeśli chodzi o meble zdecydowanie droższe te na zamówienie, to zupełnie inna bajka. Inna jakość frontów, systemy szuflad i zawiasów są ze znanej firmy BLUM, tak więc w razie czego można wszędzie dokupić i nie ma problemu, poza tym firma BLUM to jedna z najbardziej renomowanej firm specjalizującej się w okuciach więc nie ma z nimi problemów. Szafki są solidnie wykonane, okleinowane również wewnątrz (brak ohydnego efektu białych półek, wnętrz i drugiej strony drzwiczek). Super wyposażenia szafek i szuflad, systemy samo domykające. Blaty również bardzo solidne. Właśnie mam taką kuchnie za same meble bez montażu zapłaciłam ok. 15tyś. Jednym słowem w BRW można kupić systemy za bardzo małe pieniądze lub za takie jak w innych firmach specjalizujących się w produkcji mebli kuchennych (typu WŁOSZCZOWA i znacznie lepsze niż IKEA), niestety cena jest tu wyznacznikiem jakości. Propo obsługi również jestem zadowolona od samego początku (czyli od projektów - a byliśmy bardzo marudni) do końca do samego przywozu mebli, zostały dostarczone wszystkie elementy, nienaruszone, odpowiednich wymiarów, i to ok. 2 tygodnie wcześniej niż zaplanowano. Jeśli chodzi o to, że w BRW zaczęto sprzedawać oprócz mebli również drobiazgi do domu, to chyba świadczy o firmie, że się rozwija i dba o to aby klient mógł kupić coś z wyposażenia. Jeśli chodzi o jakość, to mój przedmówca chyba nie widział tych rzeczy, to nie jest tania chińszczyzna tylko bardzo pomysłowe i dobrej jakości rzeczy (np. w porównaniu z IKEA) niestety nie zawsze tanie. Ja znalazłam tam np. chlebak w kształcie puszki oraz podstawka pod łyżki, które używa się gotując aby nie odkładać ich na blat tylko na taką super porcelanową łyżkę (tych przedmiotów nie mogłam znaleźć w innych sklepach), poza tym jest tam bardzo ciekawe szkło do kuchni i wiele innych przedmiotów. BRW w ostatnim czasie bardzo się zmieniło i ja POLECAM. jeśli będziesz miała jakieś pytania chętnie odpowiem i doradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam właśnie takie meble kuchenne i pisałam już o tym na forum tutaj wkleję jeszcze raz Hej ja też mam meble kuchenne z BRW już od ponad roku i jestem bardzo z nich zadowolona zarówno jeśli chodzi o jakość jak i o wygląd. Poza tą kuchnią mam też inne doświadczenia jeśli chodzi o meble kuchenne z BRW i moje spostrzeżenie jest takie: jeśli kupujesz meble nie na zamówienie tylko gotowy system to są to meble fatalnej jakości, nic do niczego nie pasuje, między drzwiczkami robią się szpary, okucia są beznadziejne i wszystko jakoś nie trzyma się całości. Natomiast jeśli chodzi o meble zdecydowanie droższe te na zamówienie, to zupełnie inna bajka. Inna jakość frontów, systemy szuflad i zawiasów są ze znanej firmy BLUM, tak więc w razie czego można wszędzie dokupić i nie ma problemu, poza tym firma BLUM to jedna z najbardziej renomowanej firm specjalizującej się w okuciach więc nie ma z nimi problemów. Szafki są solidnie wykonane, okleinowane również wewnątrz (brak ohydnego efektu białych półek, wnętrz i drugiej strony drzwiczek). Super wyposażenia szafek i szuflad, systemy samo domykające. Blaty również bardzo solidne. Właśnie mam taką kuchnie za same meble bez montażu zapłaciłam ok. 15tyś. Jednym słowem w BRW można kupić systemy za bardzo małe pieniądze lub za takie jak w innych firmach specjalizujących się w produkcji mebli kuchennych (typu WŁOSZCZOWA i znacznie lepsze niż IKEA), niestety cena jest tu wyznacznikiem jakości. Propo obsługi również jestem zadowolona od samego początku (czyli od projektów - a byliśmy bardzo marudni) do końca do samego przywozu mebli, zostały dostarczone wszystkie elementy, nienaruszone, odpowiednich wymiarów, i to ok. 2 tygodnie wcześniej niż zaplanowano. Jeśli chodzi o to, że w BRW zaczęto sprzedawać oprócz mebli również drobiazgi do domu, to chyba świadczy o firmie, że się rozwija i dba o to aby klient mógł kupić coś z wyposażenia. Jeśli chodzi o jakość, to mój przedmówca chyba nie widział tych rzeczy, to nie jest tania chińszczyzna tylko bardzo pomysłowe i dobrej jakości rzeczy (np. w porównaniu z IKEA) niestety nie zawsze tanie. Ja znalazłam tam np. chlebak w kształcie puszki oraz podstawka pod łyżki, które używa się gotując aby nie odkładać ich na blat tylko na taką super porcelanową łyżkę (tych przedmiotów nie mogłam znaleźć w innych sklepach), poza tym jest tam bardzo ciekawe szkło do kuchni i wiele innych przedmiotów. BRW w ostatnim czasie bardzo się zmieniło i ja POLECAM. jeśli będziesz miała jakieś pytania chętnie odpowiem i doradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca odp
Dzieki za odpowiedz!Niedlugo bede w BRW i zobaczymy,jaki projekt mi zaproponuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka1988
Witam, Kupiłam meble BRW, dokładniej zestaw segmentowy RE-SET. Plusy: - łatwy montaż - rewelacyjnie wyglądają - sklep wyrobił się w terminie (a nawet przed!) - dodatkowe nóżki pomagające utrzymać równowagę meblom - dostałam dodatkowe haki do zamocowania półek do ściany - większość firm ich nie dorzuca :) - cena w salonie meblowym znacznie niższa niż u producenta (- pakowacz Józef ;D) Minusy: - brakowało półek do "słupka" (ale po 1 telefonie sklep dowiózł w ciągu 20 minut) - brak dodatkowej nóżki utrzymującej stabilność pod wyżej już wymienionym słupkiem, który jest przeszklony mlecznym szkłem i obawiam się, że może mi to pier...nąć (stare budownictwko - krzywe podłogi) - mleczne szkło zdąrzyło się zarysować przy montażu (być może przez nieuwagę brata) O trwałości mebli trudno mi się wypowiadać - stoją dopiero od piątku. Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania mebli tej firmy sobie i pozostałym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda1234
mam meble BRW RE_SET od 3 lat. Komoda po pół roku użytkowania nie nadaje sie już do niczego. Miałam w niej tylko bieliznę ale spody szuflad mające 1mm nie wytrzymały, podobnie te prowadnice do szuflad. Reszta też nie lepsza. Meble gówno warte - zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kuchnie brw classic
line z brw colours w kolorze klonun i sa rewelacyjne no i wcale nie takie tanie bo mam mala kuchnie 3m na 2, 5 a kuchnia yszla mnie 6000 za same meble oczywiscie uwazam ze opinie tej firmy psuja osoby ktore kupuily najtansze gotowe meble kuchenne ktore sa po 1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kuchnie brw classic dokładnie tak, popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllleeeee
A wy myslicie ze ludzie którzy pracuja w tej firmie i sa traktowani jak niewolnicy beda przykładac sie do pracy za 1500 zł Jak sie komu uda takie kupi meble dlatego jedni sa zadowoleni a inni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nadal nie narzekam.I w pokoju dzieci i w kuchni trzymają się bardzo dobrze.Nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa
u mnie ciag dalszy. moj maly 1,5roczniak trzy razy przewrocil komode - nózki plastikowe - skaranie boskie i strach. w pierwszej reakcji chcialam wywalic te nozki, ale bez nozek jeszcze slabiej sie komoda trzyma. a mamy jeszcze slupek. wiec jak to pierdyknie na małego to juz tragedia. zastanawiam sie , co robic. kupowalam rowno rok temu, reklamacja wchodzi w rachube? ze meble łatwo sie przewracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i like trampki
do bllleeee- no sory amory.Kazda prace mozna wykonac solidnie lub byle jak.Jesli sie solidnie pracuje za 800 pln,zapewnie bedzie sie solidnym pracownikiem za 2000 pln.Jesli ktos jest partaczem i jego etos pracy to tumiwisizm wysokosc pensji nie wplynie na jego solidnosc.Partaczyl za 800 pln i tak samo partaczy za 2000pln.Znam wielu ludzi wokol siebie z zadna motywacja do pracy-ot zlo kobnieczne.Idac Twoim tokiem myslenie,listonosz,ktory zarabia 1500 pln powinien palic nasze listy,sprzataczka ,ktora zarabia 700 pln powinna reka nie machnac, a sprzedawca ktora zarabia 600pln powinien okradac wlasnego pracodawce- no bo przeciez niska pensja nas/ich rozgrzesza....Wracajac do BTW.Ktos napisal,ze na meble kuchenne z BRW wydal 10 000 tys- za taka sume to ich jakosc winna byc rewelacyjna.Byc moze BRW ma wersje dla plebsu-rozwalajace sie badziewia-jak i dla burzujow,ktorzy moga wydac 10 tys i dostana ekstra mebelki robione na miare.Nadal twierdze,ze alternatywa jest kiepska-albo drogie meble i byle jakie/albo bardzo drogie i bardzo dobre.Juz nie chce mi sie powtarzac o zle docietych drzwiczkach,rozlatujacych sie zawiasach,odpadajacych takich czy innych czesciach - jak za tzw komuny---a mialo byc lepiej :P.Niestety nawet badziewie slono kosztuje- a pozytek zaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wydałam na kuchnie (same meble) w BRW 15tyś, kuchnia na zamówienie, jakość wykonania bardzo dobra (równie dobra co w meblach WŁOSZCZOWA, zdecydowanie lepsze niż IKEA) okucia (zawiasy w szafkach samodomykające, szuflady również) firmy BLUM więc najlepszej firmy produkującej okucia. Jak już pisałam jeśli są to meble gotowe systemowe wiem, że cena niska i jakość masakrycznie zła (m.i.n niepasujące fronty, szuflady rozlatujące się na jakiś rolkach) dla zainteresowanyvh, to jest moja kuchnia z BRW http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cec573b4 e242052a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/851a7ea1 68b78455.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88b30a85 9ddd770f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee3d0ff9 aebce7c1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/84e6a106 be96ea58.html szafki wewnątrz w kolorze frontów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wydałam na kuchnie (same meble) w BRW 15tyś, kuchnia na zamówienie, jakość wykonania bardzo dobra (równie dobra co w meblach WŁOSZCZOWA, zdecydowanie lepsze niż IKEA) okucia (zawiasy w szafkach samodomykające, szuflady również) firmy BLUM więc najlepszej firmy produkującej okucia. Jak już pisałam jeśli są to meble gotowe systemowe wiem, że cena niska i jakość masakrycznie zła (m.i.n niepasujące fronty, szuflady rozlatujące się na jakiś rolkach) dla zainteresowanyvh, to jest moja kuchnia z BRW http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cec573b4 e242052a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/851a7ea1 68b78455.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88b30a85 9ddd770f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee3d0ff9 aebce7c1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/84e6a106 be96ea58.html szafki wewnątrz w kolorze frontów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan47
Nwet słuchać sie was nie chce...co to z nawiedzeńcy jdni z drugimi.. rozpadajace sie zawiasy??..dno szuflady 1mm...???odbarwienia na frontach BRW.. po jogurciku...??albo.."mam komode i szafkę"...na 400 modeli i jaką masz komodę i szafkę??przewracające się szafki...a była w komplecie akcesoriów tasma do połączenia ze ścianą..i bez nóżek jeszcze gorzej niby stoi niż na nózkach..to sa jaikieś jaja!!..szuflady odpadaja..a zmontuj najpierw poprawnie..a potem zobacz czy odpadają...Niestety nie wszyscy..szczególnie w tych czasach już nie jesteśmy Adamami Słodowymi..i niestety..stajemy się specjalistami w ścislych dziedzinach..dajmy skłądać te meble fachowcom..a my zajmijmy się tym co umiemy robic..a napewno będziemmy zadowoleni..gwarantuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa
nono, mądry to ty jestes, ze hoho przewracajaca sie komoda przyjechala do nas w stanie złozonym przez fachowcow, zadnych odatkowych akcesoriow do mocowania do sciany. przemądrzalych nigdy nie brakowalo. bedzie bronił czego nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam system XXI
i chwalę. Cały salon nim umeblowany, składalismy sami. Co prawda rozkleiły sie fronty szuflad, ale po ponowym sklejeniu wikolem działają bez zarztu. Meble mają 2 lata, wyglądają jak nowe, zadnych odbarwień, zadnych zarysowań. Mam szafe, witryne, barek, półkę boczną z rurą, szafke, 2 regały, szafke pod rtv. Polecam system XXI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan47
nono, mądry to ty jestes, ze hoho przewracajaca sie komoda przyjechala do nas w stanie złozonym przez fachowcow, zadnych odatkowych akcesoriow do mocowania do sciany. przemądrzalych nigdy nie brakowalo. bedzie bronił czego nie widział. Posłuchaj Malwinka do komody nie powinno być zadnych mocowań do ściany, poniewaz ogólnie do takich niskich szafek się nie stosuje. Natomiast do wysokiej szafki powinno być mocowanie do ściany i proponuję skontaktować sie z salonem meblowym który złożył Ci te meble i zapytać czy przypadkiem nie powinno być mocowania do ściany. Powiedz , że słyszłaś że ma byc. A tak a'propos to jak się nazywaja te mebelki? I co do mojej poprzedniej wypowiedzi to jestem przxekonany w 100% pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalwinkaaa
młodzieżowe - Małgośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan47
[zgłoś do usunięcia] maalwinkaaa młodzieżowe - Małgośka to do wysokich szafek musi być tasma mocująca do ściany..każ sobie dac z salonu meblowego..koniecznie..ze względu na dzieciaka, bo jak mu sie udało już komodę przewrócić.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa
dobrze, zapytam na pewno bo robi sie niebezpiecznie dziekuje za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan47
malwinkaaa dobrze, zapytam na pewno bo robi sie niebezpiecznie dziekuje za rade i jak tam ..?..załatwione..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannddyy
Zamawiając BRW np kuchnie wg projktu, zwróciłbym uwagę na takie kwestie: - pomimo zapewnień w salonie nie jest to robota \"pod klucz\" - ekipy nie dokonują nawet za opłatą wyróżnioną w zestawieniu cen żadnych podłączeń, jednym słowem masz kuchnię z zamówionym wyposażeniem typu zmywarka, zlewozmywak i nie możesz tego używać bez kolejnej własnej ekipy instalatorów, - ceny dostarczanych urządzeń AGD nie są małe, gdzie indziej kupisz je taniej, należy samemu zdecydować, czy czy dane urządzenie i jakaś -tam promocja wogóle się opłaca, - ekipy, jeśli nie sprawdzisz potrafią dostarczyć inny typ urzadzenia niż zamówiony i oczywiście opłacony przez Ciebie, - nalezy uważać, by gwarancja na takie coś nie stała się fikcją, - ekipy montazowe pracują jak w socjalizmie - zamiast wykonywać \"na czysto\", zostawiają Cie z górą śmieci, tektur itp - to praktyka niespotykana u innych ekip z jakiejkolwiek branży, - potarafią dostarczyć np półki nie w zamówionych przez Ciebie kształtach - wszystko nalezy sprawdzać - niemożliwym jest pozostawienie na montażu żony lub kogokolwiek innego, Generalnie mówiąc, nie należy liczyć, że powyjściu ekipy montażystów Twoja kuchnia będzie od razu nadawać się do użytku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam
od roku mam meble brw: kuchnia robiona na wymiar, wg naszego projektu, ale z uwzględnieniem bardzo fachowych uwag pana z salonu, przywieziona w terminie (dokładnie co do dnia) i skręcona przez panów też zamówionych w salonie. Ktoś pisał, że takie ekipy zostawiają bałagan, kartony itp., ale u mnie nic takiego nie miało miejsca - bardzo ładnie posprzątali, co prawda przy użyciu mojej szczotki itp. Do tej pory meble dobrze się sprawują, zarówno fronty, jak i wszystkie systemy szuflad, magic cornery itp. Drugie podejście to witrynka wisząca i komoda do salonu (nie pamiętam serii i modelu, ale takie raczej nowoczesne), bardzo proste, zarówno w formie jak i montażu, bo te skręcałam sama. nie zauważyłam, żeby były poobijane ani odrapane, a odkurzam często, więc szanse na zmasakrowanie rogów były spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam
a, no i oczywiście nie zamawialiśmy sprzętu agd, bo faktycznie dużo taniej wyszło poszukać w sklepach, które się tym zajmują. No i blat - zależało nam na konglomeracie. Pan w salonie brw policzył nam za wybrany wzór ponad 9 tys., podając jakiś kosmiczny termin realizacji. zadzwoniliśmy do dystrybutora blatów i w czasie o połowę krótszym i za połowę niższą cenę mieliśmy zamontowany ten sam blat, z wyciętymi otworami, podwieszonym zlewem i wyciętym ociekaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam meble kent już 5 lat, Ładnie sie prezentują ale to prawda są delikatne i łatwo je uszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×