Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majak

Meble Black Red White

Polecane posty

Gość Aga P
Czy ktoś z was ma system "Sewilla"?? Proszę powiedzciecoś o nich ;) Z góry dzięki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian-ek
Jak mozecie pisać gówno ??? Z konkurencjii jesteście?? że poniżacie ?? RObiłem meble na zamówienie i robota tobocie nie ejst rózwna.W dokładności tkwi siła. A dobrze poskładaliście państwo sobie te mebelki??? Jest porcja kleju to się klej daje,są kołeczki to sie je montuje .Nie dasz a potem masz pretensje ???? Do swego niedbalstwa miej jeden z drugim mądralo !!!!!!!! MEBLE MAJĄ BYĆ WYPOZIOMOWANE !!!!!I nie tylko wg samej poziomnicy ale wg rozumu też !!!! Z dokładnością grubości na kartke papieru !!!! Ja nie miałem reklamacji !!!!! W bardzo prosty sposób nauczyłem się dobrze robić swoja robotę.Nie było kasy za reklamacje za naprawy poprawki .Jak była naprawa to było brak klientów w okolicy . JAk było super to byli klienci w okolicy.Ja wprowadziłem Marketing badane rynku w firmie itd . Ludzie jak cos bredzicie to nauczcie się najpierw myślenia. Adrian-ek A system ten czy tamtem to mnie lata -podstawą jest myślenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba sie ale...
Ja kupiłam meble w brw w Bydgoszczy. Mebelki sa moim zdaniem super, ale, na wlasnie, w sklepie powiedzieli ze transport kosztuje 40 zl a wniesienie DO 40zl. Pan przyjechał i zażądał 80 zl za wniesienie ich DO WINDY!!!! w dodatku poprosiłam o fakture i sie potem dowiedzialam ze musze jeszcze za nia doplacic 20 zl bo koles nie odprowadza chyba od tego podatku. czuje sie oszukana i nic tam wiecej nie kupie i odradzam wszystkim innym. chyba ze maja wlasny transport...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek7777
Witam !! Niezgadzam sie z wiekszoscia ktorzy sadza ze te meble sa nieudane ja mam te meble od 8 lat i mebla nic nie jest. Sa naprawde dobre i wytrzymałe. Kto nie ma lub nie umie złozyc i mu szkoda to pisze ze to gowno itp. A co do ceny ze to taka taniocha to sie tez niezgodze wcale niesa takie tanie ale Polecam sa naprawde dobre. I warte swojej ceny. Niewiem tylko jak te tansze systemy ja mam te meble raczej z tych drozszych. Pozatym wieszkosc z tych mebli to systemy modułowe dzieki czemu mozna tworzyc nieskonczenie wiele kombinacji. To jest wielka zaleta tych mebli. Jutro zamierzam zamowic biurko pod komputer u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo właśnie większość
osób chyba myli te tanie zestawy, z tymi droższymi. Ja za samą witrynkę i komodę do salonu zapłaciłam rok temu prawie 2 tys. i one się sprawdzają, w dodatku są idealnie takie jak chciałam a nigdzie indziej takich nie spotkałam. A jak ktoś kupuje całą kuchnię za 600 zł, to niech się później nie dziwi, że po kilku miesiącach się rozlatuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRW to taka trochę imitacja mebli... Wszystko ładnie pięknie, o ile tylko stoją i się ich w ogóle nie używa :D Oczywiście, każde meble prędzej czy później się zużywają, ale okres roku czy dwóch lat, to stanowczo za krótko... Moja ciotka kupiła meblościankę za ok. 3 tysiaki [nie pamiętam nazwy]. Już po roku zaczęły cholernie skrzypieć [w całym mieszkaniu słychać], a drzwiczki przy dwóch szafkach przestały się domykać. Meble zostały złożone prawidłowo, zgodnie z instrukcją! Ogólnie wyglądają ładnie o ile stoi się w odległości przynajmniej trzech metrów, bo z bliska widać jaka to prowizorka i tandeta... Tydzień temu zamówiłam meble vis a vis - szafę, szafkę, stolik, regał oraz kanapę sweet czarno-czerwoną. Od piątku stoją już złożone. Powiem szczerze, że za tę cenę spodziewałam się nieco lepszej jakości. Wizualnie oczywiście pierwsza klasa, ale przy użytkowaniu od razu widać, że długo mogą nie posłużyć ;/ Ktoś wspomniał, że w ich sklepach stoją meble fatalnie złożone - to akurat prawda. Kiedy zobaczyłam ekspozycję vis a vis w salonie, zaczęłam się zastanawiać czy to oby na pewno dobry wybór :D Widać było, że skręcane na szybko, niedokładnie i byle jak. Jednakże zdecydowałam się w końcu je zakupić, głównie ze względu na dość przystępną cenę [choć i tak dość wysoką jak na tę jakość] oraz ze względu na kolory ścian w pokoju - po prostu najlepiej pasowały do wnętrza. Na szczęście mój tatuś się postarał i meble złożył starannie. Zobaczymy co z nich będzie za 2-3 lata. Od października zaczynam studia, więc kolejne meble pewnie kupię już za swoje pieniądze, mam nadzieję, że we własnym mieszkaniu. Mam nadzieję, że do tego czasu będą się trzymać w dobrym stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i like trampki
W ogole co za czasy.Wszystko MUSI! byc jednorazowe,krotkiego uzytkowania,za chwile wywalic do smieci.Kiedys meble sluzyly pokoleniom a z wiekiem nabieraly nie tylko pewnej magicznej mocy,ale takze niezlej ceny;-).Teraz mamy tak nowoczesny swiat,ze meble maja sie znudzic po roku,rozleciec po pol....by natychmiast zakupic nowy produkt...ktory rowniez za jakis czas uznamy za zbedny.Niektorzy to tak maja nawet w relacjach miedzyludzkich:-)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze powiedziane :) A co do jakości mebli, to u mnie dużo lepiej sprawdziło się kupowanie "na czuja" przez net. Mój stolik do kuchni i krzesła zakupiłam na myin.pl, tylko dlatego, że komplet wyglądał pięknie (stól pental, krzesła edna) i idealnie pasował do mojego domu. Zaryzykowaliśmy i jestem bardzo zadowolona. Mebelki o niebo lepsze niż ikeowskie czy brw. Do tego unikatowe. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaninkaZom
A ja bardzo lubię tę firmę. Mam komplet ich mebli w pokoju syna, a teraz planuję kupić krzesła do jadalni (podobno na Popularnej otwierają nowy salon 26 września, więc pewnie będą promocje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka29
No właśnie też słyszałam o tym salonie na Popularnej. Promocje mają być do 70% chociaż mnie najbardziej chodzi o inspiracje - chciałabym obejrzeć gotowe wnętrza, interesuje mnie głównie kuchnia i jadalnia. A jak mi się coś spodoba, to pewnie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacck77
Proszę o opinię na temat sof rozkładanych BRW??? Czy są dość solidne w stosunku do konkurencji w tym przedziale cenowym? Noszę się z zamiarem zakupu sofy rozkładanej VIS A VIS 3R z obiciem skórzanym cena 2199zł . I jeszcze jedn0, czy są możliwe upusty w salonach firmowych BRW? Bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ava-19
ja nie wiem jak w innych salonach firmowych ale w tym który ma być właśnie otwarty w warszawie mają być obniżki bardzo duże. do tego możliwość wzięcia na raty 0% itd. co do kanapy to w firmowym salonie można sobie obejrzeć, ja nie miałam póki co żadnej kanapy z brw, ale inne meble mają bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ava-19
ja nie wiem jak w innych salonach firmowych ale w tym który ma być właśnie otwarty w warszawie mają być obniżki bardzo duże. do tego możliwość wzięcia na raty 0% itd. co do kanapy to w firmowym salonie można sobie obejrzeć, ja nie miałam póki co żadnej kanapy z brw, ale inne meble mają bardzo fajne, znajomi je chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, co reklama robi z ludźmi. Czasami warto rozejrzeć się w innych, mniejszych sklepach, a na pewno znajdzie się podobnej, jesli nie lepszej jakosci meble i w niższych cenach. Dobrze espresso77 zrobiła kupując w sieci. Założę się, że ten stolik z myin.pl dłużej wytrzyma eksploatację niż stoły z ikei z brw i innych bodziów razem wziętych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astor-m
hmm akurat co do jakości mebli brw nie mam żadnych zastrzeżeń, w przeciwieństwie do wielu innych firm. wystarczy względnie o nie dbać i mogą stać latami - co widać w moim mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w pełni. Nastała moda na kupowanie masówki, najlepiej produkowanej w chinach i wymienianej jak najczęściej. Postanowiłem rozejrzeć się za czymś ciekawszym i teraz mam świetne doświadczenia z małymi, krajowymi producentami. Polecam choćby firmę DOMM ze strony www.domm.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proposa
"...i teraz mam świetne doświadczenia z małymi, krajowymi producentami...". Podziel się swoją wiedzą, oświeć, bo ja mam odczucia wprost przeciwne. BRW bije jakością wykonania i montażu. Nie będę wypowiadać się na temat porządków, pogadanki, czy innych spraw, które tak naprawdę nie mają żadnego znaczenia i, na które nigdy nie zwracałem uwagi. Jeżeli chodzi o nowy salon w Warszawie, to jeszcze nie byłem. Nie wiem jak to wygląda - podobno bardzo duże i niezłe promocje. Ile w tym prawdy? Nie wiem. Trzeba samemu sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrubba
Ja kupiłam na otwarciu meble kuchenne Nika 250. Jak na moje oko- porządnie. solidne wykonanie, mam nadzieję,że będą się dobrze sprawować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooda
proposa - salon jest wielki, ja tam ładnych kilka godzin spędziłam... i właśnie jest mnóstwo propozycji w różnych zakresach cenowych - nam sie udało kupić meble do pokoju dla córki (poszła właśnie do zerówki) za naprawdę przyzwoite pieniądze. mam nadzieję że jej posłużą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proposa żartowniś z Ciebie ! Meble produkowane przez małą manufakturę różnią się od BRW prawie wszystkim, poczynając od kompetencji pracowników, poprzez design, możliwości zmian, elastyczność projektu, jakość użytych materiałów, jakość wykończenia, aż do montażu i obsługi gwarancyjnej. No może poza ceną. Ale moim zdaniem żartem jest kupienie mieszkania np. za 300 000 zł i żałowanie później 3 000 zł na lepsze zaaranżowanie swoich wnętrz. Z czasem (a mam już swój wiek) nauczyłem się że kupowanie masówki opłaca się tylko jeśli ktoś ma za dużo pieniędzy. Mamy w kraju mnóstwo małych, rodzinnych manufaktur meblowych. Z własnego doświadczenia polecam firmę DOMM - korzystam z ich pomocy od kilku lat. Polecam każdemu pomyśleć chwilę zamiast iść tam gdzie największy tłok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George215
Mam meble kuchenne BRW - nazwy nie pamiętam - bo mają kilka lat -klasyczne z MDF-u - na razie sprawują się bez zarzutu. Model widzoczny jest tu http://galerkiwnetrz.pl/zdjecie/412.Kuchnie.Black.red.end.white Teraz kupilęm sofę Orland EMI 3DL - na razie za krótko na ocenę. http://www.caromeble24.pl/katid-21,idpod-122,prodct-1812,nzw-sofa,orland,emi,3dl.html Kupilęm też 5 witryn przeszkonych Borys -skręcone razem - na BIBLIOTEKĘ. http://www.mebleznetu.pl/Witryna_witryna_wysoka_Black_Red_White__kup_on_line.php?cPath=51&products_id=579 Podobno mogę oczekiwać , że za jakiś czas płyta się rozsypie -pod cieżarem książek. Czy ktoś ma doświadczenia z Borysem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaka8383
Obsługa Żenada!Miałam ochotę zakupić sofę. Jednego dnia poszłam do salonu, obejrzałam, zdecydowałam się na zakup ratalny, ale niestety "poprosili" mnie żebym przyszła na drugi dzień bo nikogo nie było od tych spraw.Miała to być tylko formalność. Okazało się że niestety nie mogę jej kupić ponieważ juz ktoś ją zakupił rano, a ja musiałabym czekać miesiąc czasu na nową. Ogólne zamieszanie, brak kompetencji. Dodam,że nawet transport na terenie miasta jest płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George215
Kupilęm też 5 witryn przeszkonych Borys -skręcone razem - na BIBLIOTEKĘ. http://www.mebleznetu.pl/Witryna_witryna_wys oka_Black_Red_White__kup_on_line.php?cPath=51&products_id=57 9 Podobno mogę oczekiwać , że za jakiś czas płyta się rozsypie -pod cieżarem książek. Czy ktoś ma doświadczenia z Borysem ? BTW.Wielkie sklepy mają to do siebie - mało ludzi do obslugi - taki sam koszmar żeby co się dowiedzieć - w większości. Kupowanie na raty - to frajerstwo. Miesiąc czasu -to minimum czekania - w większości sklepów - kupowałem biurko Voxa - czekałem 5 tygodni. Na drzwi czekałem 6 tygodni itp. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce kupic system TAAO firmy BRW, całkiem przyjemny, to nowość ale moze ktos sie orientuje czy warto i nie rozleci sie po pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam mmmmmm
myślałam, ze ostatnia nowość z brw to mezo, jest jeszcze nowszy? a masz linka do tych mebli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie przemawiają do mnie mebelki BlackRedWhite. Wyglądają troszkę pretensjonalnie i nie są chyba najlepiej wykonane... W tej cenie można kupić drewniane meble, np. z esmebel.com bukowe, sosnowe, surowe lub pokryte lakierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie przemawiają do mnie mebelki BlackRedWhite. Wyglądają troszkę pretensjonalnie i nie są chyba najlepiej wykonane... W tej cenie można kupić drewniane meble, np. z esmebel.com bukowe, sosnowe, surowe lub pokryte lakierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MORFI
CZŁOWIEKU zostałeś poinformowany ,że meble z ekspozycji nie są sprzedawane i można zamówić nowe ,ale nie uparłeś sie i już ,bo za tydzień święta a przecież takie zakupy planuje się dużo wczesniej ,poza tym poszli ci na rękę i sprzedali towar z ekspozycji,nawet 20% rabatu dostaleś ,ale o tym już nie wspomnialeś ,poza tym odradzasz wszystkim kupno tam mebli a ostatnio zrobiłęś tam znowu zakupy,skoro nie byłeś zadowolony to nie trzeba było tu przychodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacho
Właśnie rozpoczęłam urządzanie wymarzonego domu. Długo nie mogłam zdecydować się na kuchnię, wiedziałam tylko jedno ,że chcę aby była to kuchnia z frontami drewnianymi. Wreszcie zobaczyłam wymarzone meble na wymiar z BRW. Panowie owszem solidni ( tak mi się przynajmniej wydawało) przyjechali na pomiar nawet przed czasem. Później umówiłam się na wizualizację, a tam okazało się, że meble na wymiar to meble o standardowych wymiarach. Ja niestety miałam ten problem ,że okno było za nisko wymurowane więc szafki pod oknem musiały by być trochę niższe. Po długich rozmowach z projektantem z BRW , który był zresztą znudzony ( sami z mężem podsuwaliśmy mu różne sposoby rozmieszczenia szafek bo jakoś on nie mógł znaleść odpowiedniego rozwiązania) udało nam się w końcu stworzyć projekt. Czas realizacji do 10 tygodni. Przed upływem tego czasu kuchnia rzeczywiście została przywieziona. Nadszedł czas montażu. Pan z BRW powiedział ,że oni owszem montują, ale to kosztuje w salonie 15% wartości mebli ,a oni mogą po pracy z kolegami zamontować za 10% wartości. Tak więc meble ok 4 metrów royal insygnata kosztowała mnie 9560zł bez sprzętu jak się później okazało za włożenie zlewu, piekarnika płyty i zmywarki bez podłączenia też zaśpiewali sobie 10% procent wartości . Tak więc wyszło im koło 1400 za 3 wieczory skręcania. Już po pierwszym dniu miałam wiele zastrzeżeń do montażu, nie do jakości mebli. Panowie powiedzieli że wszystko poprawią. Po drugim dniu okazało się ,że jak jedno poprawili to zepsuli drugie. Więc w drugim dniu mąż grzecznie poprosił czy dałoby się znowu coś poprawić. Powiedzieli. że i owszem bo przecież jesteśmy klientami. Po skończonej przez nich pracy Mąż wypłacił fachowców ale nie sprawdził3 raz wykonania, bo powiedzieli ,że wszystko poprawili, a mąż jest typem człowieka który nie bardzo umie zwrócić komuś uwagę. Ja gdy przyjechałam oglądnąć skończone dzieło( nie mogłam być przy wypłacie) myślałam ,że się rozpłaczę i tylko fakt ,że było to już późnym wieczorem przytrzymywał mnie przed telefonem do tych specjalistów. Następnego dnia rano po nieprzespanej nocy z powodu wadliwgo montażu kuchni udałam się do sklepu wraz z aparatem fotograficznym i zdjęciami - przyjął mnie pan który kuchnie projektował ,ale on nie składał i powiedział że przekaże kolegom.( dziury w szafkach bo źle popatrzyli na projekt i ze złej strony przymocowali półkę , cokoły na górze obcięte pod złym kątem próbowane zatuszować silikonem, obłupane fronty, pęknięta szafka pod zlewozmywakiem bo wkręt przeszedł na drugą stronę , źle podcięte listwy od spodu jak stanie się dalej od mebli widać dziurę około 1 cm i wiele innych niedociągnięć dużo by pisać ale najlepsze było to jak jeden z panów powiedział że nie ustawiają równo drzwiczek w szafkach bo to jest drzewo i samo się musi dopasować ). Tak więc meble piękne na oko szkoda tylko, że tak źle poskładane. Ale ja im tego nie podaruję . Czekam na telefon od tych specjalistów od siedmiu boleści . Zaznaczam, że nie liczę za zwrot kosztów montażu ale za naprawienie szkód jakie wyrządzili. Nie wiem czy dobrze postąpiłam zgłaszając zastrzeżenia bo mąż stwierdził że to poprawi ale ja myślę że to chodzi o uczciwość a nie o kasę chociaż nie mówię, że są to małe pieniądze zwłaszcza, że nie spadły nam z nieba a zostały ciężko zapracowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×