Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majak

Meble Black Red White

Polecane posty

A wiecie że ta firma jest z Białorusi???Tak samo jak Triumph tylko że u nich tego nie sprzedają -tylko na export,u nich odpowiednikiem Triumpha jest Milavitsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RE MACRO
MACRO PUKNIJ SIE W CZÓŁKO!! SZKODA ŻE NIE POWIESZ ŻE TO MEBLE BINLADENA.. BRW TO NIC INNEGO JAK TADEK CHMIEL ZAŁOŻYCIEL KTÓRY PIERWSZE MELE ROBIŁ SAM W SWOIM GARAŻU.. W OKOLICACH BIŁGORAJA, JAK BYĆ CHCIAŁ TO BYŚ SIE DOWIEDZIAŁ I NIE GŁOSIŁ HEREZJI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta30
NIe z Białorusi tylko z Biłgoraja w Lubelskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Czesi powiedzą że to u nich Waclav robił je jako pierwszy:) Nieważne gdzie-ważny efekt i jakośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka 70
ja mam te meble -niestety jakosc taka sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie odnośnie jakości-jestem pewna-są lipne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic więcej dodać
są lipne oklepane i wszędzie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_
Dla mnie sofa za 1700 trójka a dwójka za 1500 (vis a vis)to nie są tanie meble.,więc myslałam ,ze jakośc lepsza.Jestem przerazona bo zdecydowałam się je zamówić...a teraz to mam metlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka 70
zamow nie sa az takie zle-ja po prostu kilka razysie przeprowadzalam wiec wiadomo ze to niszczy mebel-w sumie lepsze te bo wiesz jaka firma-kiedys miala sofe z firmy x i sie rozpadla po 0,5 roku-a te meble mam juz 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaaaa
A ja ci powiem tak-mam meble BAW-sa naprawde dobre jakosciowo.ale jesli chodzi o przywoz tych mebli i montaz to wspominam to jako jeden wielki koszmar-ponad 2 miesiace czekalam(w koncu dali mi przywoz i montaz za darmo,ale...)...niesmak zostaje.Nerwy,nerwy,i jeszcze raz nerwy...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arebb
gówno jakich mało, owszem ładne i niedrogie. i na tym sie konczą komplementy, stwierdzialam to empirycznie :/ okleina odchodzi mi od drzwi od szafy, chwieją się, po 1 przeprwadzce,mam wrazenie,ze runą, jakies takie delikatne, nic masywne.ponadto w "bieliżniarce" od czestego jej otwierania szuflad jedna z nich sie wyrobila, meble mam ogolnie 5 lat. nigdy wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacławik5
witam. widzę że wszyscy (sorki prawie wszyscy) się tak na tym znacie że szkoda gadać jak patrzę na wasze wypowiedzi (fachowców miliony) a czego jak kupywaliście to nie bylście tacy wygadani tylko za krytykę się teraz bierzecie a wcześniej to pieniądz wami żądził. Ja powiem krótko mam meble z tej firmy i to klasy droższej i tańszej i ani jedne ani drugie nie zawiodły mojego wyboru,polecam. Ale co do tapicerki to proponuje się zastanowic,wiem że jest wadliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remacro
ja w tymi meblami mam doczynienia już ponad 10 lat i powiem wam, że za tą cene u innych producentów kokosów nie dostaniecie, a co do jakości to wiadomo, nic nie jest wieczne (mówie tu o skrzyniówce) jak są odpowiednio zmontowane i co ważne dobrze ustawione to naprawde długo posłużą, co do wyrabiania prowadnic w szufladach, zawsze można sie zwrócić do punktu gdzie sie kupiło meble o wymiane na inne, bardziej trwałe ( jak ktoś sie wyżywa na meblach) jest taka możliwośc, BRW często wprowadza modyfikacje swoich wyrobach i to z tego co widze nie po to żeby zminiejszyć koszty produkcji tylko po to żeby były lepsze. szczególnie to widać w kychniach (sentimy royale itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midiam
meble BRW sprzedaje już kilka lat - to oczywiste że jaka cena taka jakość :) osobiście mogę polecić nowości LARGO - jest zajefajne; ORINOKO - dla lubiących coś innego niż mają wszyscy, BAWARIA - dla lubiących pokazać ile mają kasy na zbyciu ;) i przy okazji "ciężkie meble wizualnie" a dla lubiących lekkość INTARSIO oba systemy mają tzw drewniane fronty; STYLIUS - dla lubiących delikatne lekkie wizualnie meble stylowe i nie za wielką cenę. Mogę również polecić ELIPPE I SYRIUSZ. Wciąż wprowadzane są nowe systemy meblowe.INDIANA I FREGATA ( tej ostatniej nie ma w katalogu - pytać w sklepach) te meble maja już zupełnie inna jakosć - ich styl?? (indianie,kowboje, marynarze) :) Są równie meble które odradze każdemu... VIS A VIS i TIP TOP odpadają na całej lini - RESET TEŻ BYM DO NICH ZALICZYŁA... JEDYNY ICH PLUS TO FAKT ŻE MAJĄ BAAARDZO DUŻO ELEMENTÓW - nic poza tym. Tapicerka?? jest ok pod warunkiem że nie będziecie patrzeć na to g.... co jest napiance :) i problem z BRW macie z głowy :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->VELVETA BRW TO GÓWNO JAKICH MAŁO ZNALAZŁAM IDENTYCZNE MEBLE - SEGMENTY Z FIRMY DĄB GRYNIA I TANSZE O POŁOWE A NAWET O 75 % FACHOWCY PRZYSZLI SKRECILI I DO CHWILI OBECNEJ SA OK To jak zapłaciłam za swoją kuchnię 1500 to za ile w tej firmie?375!!!No,faktycznie,przepłaciłam😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w mieszkaniu mam głównie meble BRW i jestem bardzo zadowolona. Są idealnie dopasowane i składanie ich jest naprawdę łatwe , nie trzeba nawiercać otworów itd. a do tego są w miarę tanie. Kiedyś kupiłam szafę w Ikea i nie dość , że dziurki na śrubki były w złych miejscach i trzeba było on nowa wszystkie wiercić , to po jednaj przeprowadzce szafa się po prostu rozleciała. Jeśli będę chciała znowu kupić jakiś mebel to na pewno będzie to BRW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam te meble od niedawna. Co do trwałości nie mogę się jeszcze wypowiadać, ale jakość jest trochę słaba. Jak sie patrzy ogólnie to są ładne, ale te kanty z bliska to porażka. Przy składaniu nie było problemów, całkiem szybko nam poszło - mąż składał sam z tatą. Mniej roboty niż z innymi. Szuflady, akurat te co mamy, są bardzo dobrze zabezpieczone, bez odkręcenia nie wyjmiesz. A jak montażyści źle skręcą to nic dziwnego, że później wszystko się rozpada. I zależy jak kto je użytkuje. Myślę, że będą służyły dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj1
...a meble tapicerowane? Szukam niedrogiego naroznika,myślalam o BRW ale po tych opiniach to nie wiem czy kupic.Proszę doradzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniak Rumia
meble BRW Mam meble kuchenne tej firmy. Jestem BARDZO NIEZADOWOLONY i już kilkanaście osób zniechęciłem do zakupu mebli kuchennych tej pseudo firmy. Same meble wydają się ok widać co kupujesz czyli tekturkę z foliową okleiną to jest Twój wybór i mój także. BRW ma problem z dotrzymaniem terminu u mnie spóźnili się ponad 4 tygodnie mimo że zamówione były 8 tygodni wcześniej czyli na meble czekałem ponad 12 tygodni!! po ww 12 tygodniach meble przyjechały ale bez 2 szuflad blat o 50 cm za długi brak było lampek formatka barku była źle oklejona (zamiast boków był oklejony spód i góra) brak części cokołów. Czas reklamacji 6 tygodni. Domówione brakujące cokoły przyszły w innym odcieniu. Po prawie 5 miesiącach walki z tą firmą dałem sobie spokój i zamówiłem brakujące elementy u stolarza. ogólnie nie polecam. olewają klienta. W fimie BRW kupujesz meble kuchenne na własne ryzyko. Miniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz się wypowiem,bo właśnie wycinaliśmy z mężem otwór w blacie(przeróbka kuchni do zmywarki)Jak to jest tekturka to spróbujcie sami je przeciąć,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blat to nie to samo co ściana zazwyczaj jest klejony i to bardzo dużą ilością kleju wręcz zalewany dlatego problem z wycinaniem a mebelki BRW nie polecam bo sam się nadziałem po 4 latach użytkowania porozpadały się szuflady suwnice straciły kulki trzeba było od nowa skręcać i wzmacniać boki i spody szuflad itd Szafa rozpadła się tak że dosłownie nawiercałem nowe otwory na śruby montarzowe (konfirmaty) i wymieniałem cały tył na sklejkę poza tym nowe prowadnice i kółka do szafy co roku jak na złość się rozsypują nie dziwota bo drzwi przesuwane są ciężkie no cóż zamienniki są z plastiku a szyna to metal to i pęka po kilkunastu przesunięciach pod ciężarem teraz to już mam je na zapas kupiłem 20szt w szafie jest troje drzwi czyli 6szt po 2 na każde więc może starczy na jakiś czas sumując nie polecam BRW za żadne skarby JUSK lub IKEA jeszcze ujdą ma perę w domu i tych i tych na razie przez 5lat ani drgną Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lit
Jezeli chodzi i jakiekolwiek problemy z tymi meblami to na samym początku trzeba zwrocic uwage na ich montaz. Osobiscie zajmuje sie montazem i czesto mam doczynienia z meblami BRW, no i jak ktos wczesniej wspomniał o tym ze meble te montuja znajomi sprzedawców badz rodzina to ja wlasnie jestem takim znajomym :D nie twierdze ze te meble sa trudne do skladania i nikt nie da sobie z tym rady jezeli nie ma wprawy, ale jezeli ktos bierze sobie do pomocy kolege bo zrobi za piwo a nie ma o tym pojecia to nie ma sie co dziwic ze pozniej drzwi nie chca sie przesuwac, czy nie da sie wyregolowac dokladnie, czy cos odpada. Czesto własnie jezdzimy na takie reklamacje bo jest cos zle zlozonoe, no i najczesciej oodbija sie to na sklepie w ktorym meble byly kupione!!! zazwczaj przychodzi klient, prosto z drzwi krzyczy, panike robi, a jak pojedzie sie do domu klienta zmienia zdanie po 5 mintach bo okazuje sie ze np. w komodzie ktos zamienił boki i nic nie pasuje :D:D takich i innych przypadków jest naprawde wiele!!! A co do mebli z ekspozycji - to ze sa zazwyczaj uszkodzone poocierane to nie ma sie co dziwic, przyjdzie 100 osob dziennie, kazdy otworzy szuflade szafe i wystarczy zeby po pol roku meble byly uszkodzone!!! A tak pozatym to wydaje mi sie ze za tą cene meble są naprawde ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak mam zestaw brw tani co prawda do dziecinnego mebloscianke tip top i teraz kupiłam indiane dosyc drogie i to i to gówno!!!!!! nie kupujcie indiany bo to syf---paznokciem normalnym nie tipsem mozna na indianier rysy robic a witryna szafa i 2 komody i półka i szafka rtv kosztowały 3 tys... zenada ..........nie polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzyn pracuje w sklepie meblowym maja rózne meble róznych firm i mebli tapicerowanych nie polecił by na swoja odpowiedzailnosc tandeta...... ja wybrałam wojtyniaka kanapay ale tez nie sa super ,,,emka ma jego produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry5
Jak już ktoś wcześniej się wypowiedział BRW jest tanim przedziałem cenowym. We Wrocławiu , w mieście mebli zakupiłem system Bawaria ( co jet ich droższym produktem) Tak naprawdę nie jest to fornir tylko okleina z jakiejś folii finish- podobno badziewie. Są oczywiście wstawki drewniane ale nie zacierają one ogólnie złego wrażenia. Straciłem na nich , ponieważ wystawiłem na Allegro za mniejszą niż kupiłem kasę. Całkiem przypadkowo dowiedziałem się o firmie pod Wrocławiem. Jeśli dobrze pamiętam to jest to AD meble , lub Akcent Dystrybucja. Na ich stronie internetowej (www.ad-meble.com) jest cała oferta mebli. Są to meble dość drogie ale w cenie meblościanki ( ponad 3tys.) miałem dowóz do Legnicy , wniesienie do domu i montaż. A na dzień dobry od ekipy ,którą przywitałem w drzwiach dostałem \"Jacka Danielsa\". Meble mam 8 miesięcy a z tej firmy już 2 razy dzwonili z pytaniami czy wszystko w porządku , czy zauważyliśmy jakieś usterki , czy jest potrzeba by przyjechali i sprawdzili czy np. zawiasy się nie poluzowały. Na szczęście jeszcze nie musieli. A żeby było śmieszniej niedawno obchodziłem urodziny i co - i dostałem kartkę z życzeniami od firmy. Polecam ją wszystkim znajomym wam też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zingug
A ja myślę, że to kwestia złego montażu. Jak ktoś montuje jak w kreskówce Sąsiedzi to mu sie nawet Wajnert z Klerem rozwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do harryego
Harry, przy zakupie mebli musiałeś podać datę urodzin????:DMoże jeszcze długość penisa?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronin0000
Słyszałm opinie znajomych, że jednak dużo lepiej inwestować w meble, które trochę jednak postoją. I w pełni się z tym zgadzam, lepiej kupić coś, co posłuży lata. Może warto zwrócić uwagę na innych wykonawców, jak np. Komandor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKWWW
Też uważam, że nie warto oszczędzać na meblach, o brw opinie są bardzo różne, osobistych doświadczeń nie mam, więc nie będę się wypowiadać, ale z czystym sumieniem mogę polecić wymienionego już Komandora np. Ktoś inny pisał, że lubi zmiany - ja tam wolę wymieniać meble, kiedy mam na to ochotę, a nie dlatego, że się rozsypują po paru miesiącach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×