Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majak

Meble Black Red White

Polecane posty

Gość tfront
skoro rozmowa zeszla na komandora, to myslicie, ze warto? Po Swietach postanowilem w koncu zrobic maly remont i uporzadkowac troche mieszkanie. Pomysl jest taki, zeby zabudowac wneke szafa, pozostaje tylko pytanie co wybrac (poki co tylko na kolor jestem zdecydowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irysek81
Komandor jest ok, własnie mi zamontowali szafę 3 metry na 2,70 wysoką i jest naprawdę bardzo pojemna i estetyczna. Tyle że to inwestycja 3500zł i to bez jakiś luksusów, tylko lustro inne bo brązowe. Meble BRW są ok, u mnie stoją już kilka lat i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja od roku mam BRW system doors, jak za taka cenę to są w porządku, jedynym minusem są opadające drzwiczki, które co jakiś czas trzeba dokręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoniu
Kuchnie mamy parę ładnych lat i jest super. Kupiłem teraz zestaw elippe i wygląda solidnie. Jutro zaczynam skręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam system XXI
i sobie chwalę. Dorbze sie składały, bardzo ładne wizualnie, dobra jakosc minusem są szuflady, któe sie rozkleiły, ale to kwestia ich ponownego sklejenia. Ogólnie duzy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaV
Komoda z Kenta całkiem całkiem tylko nie było w zestawie pewnego rodzaju śrubek, a odpowiedz w dziale reklamacji to "zadzwonimy do państwa jak dojdą"...no i zapowiada sie długie czekanie..o ile wogule dojdą. Banda decydentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaV
heh,no i doszły, ale czekałem tydzień więc o wiele za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i like tramki
Mnie to porazaja ceny . Zle opinie o BRW mowia tylko o tym , ze wydajac niemale jednak pieniadze nadal dostajemy za nie badziew . Jak za tzw komuny , wszystko zle przyciete , krzywe, niedorobione , rozpadajace sie etc . Przeraza mnie to ze nie ma alternatywy , gdyz mozna zakupic meble drogie - tandetne , lub bardzo drogie - solidne . Nie wiem dla kogo sa np ceny firmy KLOSE za jakas komode 2 000 czy 3 000 tys pln ? Bogatemu to wisi czy za wyposazenie pokoju w meble wyda 10 tys czy 50 tys , ale przecietnemu obywatelowi nie zostawia sie wyboru . Ceny takie jakby Ludwikami XIV handlowali a nie drewnem czy solidna plyta ! Koszmar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe brw to firma która produkuje meble! sprzedaje je wiele różnych innych firm!!! i to te firmy które sprzedają są odpowiedzialne za ich złożenie, za reklamacje które klient składa!!! jak w każdym produkcie zdażają sie wady w partiach natomiast inteligentny człowiek potrafiący walczy o swoje idzie do salonu w którym meble owej firmy kupił i składa tzw.reklamację,jeżeli firma jest rzetelna jak ta dla której ja pracuje, robi wszytsko aby sprawę załatwic i klient zadowolony z współpracy wrócił ponownie... jeżeli firma nie jest rzetelna należy porozmawiac na ten temat z jej właścicielem jeśli spokojna dyskusja na temat braku kompetencji pracownika nie pomaga należy przypomniec o istnieniu rzecznika praw konsumenta i zmienic salon meblowy:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i like trampki
Wiem co to jest BRW - nie pomylilem tej firmy z BMW :-). I nie mialem na mysli ewentualnej nieudolnosci przy wlasnorecznym skladaniu mebli lub przebojow ze sprzedawca , tylko te wszystkie wymienione przez uzytkownikow wady . Z tych opinii wynika ze produkty BRW to masowka na poziomie sklejanych kartonowych modeli . Jednak chyba stosunek cena/jakosc wypada na niekorzysc tych produktow . Mozna wbic sie w cos takiego ( a tanie to jednak nie jest ) lub w systemy innych zacnych producentow , gdzie glupi - maly stoliczek pod rtv potrafi kosztowac 2 000 czy 3 000 pln ....;-). To juz chyba lepiej kupic w tartaku drewno , do tego bejce, lakier kilka gwozdzi , zawiasow itd i pobawic sie w Adasia Slodowego , pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
kupiłam te eble nie dawno bo około 5 miesięcy temu i jestem super zadowolona. W skład zestawu weszło biurko z nadstawką, duża 2drzwiowa szafa, regał i rozkładane łóżko. Meble są na prawdę świetne. wcześiej czytałam negatywne opinie na temat materacy - mój się nie odkształca, uważam że jest solidnie wykonany. Rodzina mojego narzeczonego korzysta tylko z mebli BRW - same pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mst
Ja mam od nich ławę i jest OK i fotele już znacznie gorsze, bylejakie wykonanie, ale jeszcze są całe po roku. A dla w ogóle jest dziwne, że jakakolwiek firma meblowa sprzedaje elelmenty, a nie gotowe meble. Jestem jak najbardziej za montażem w domu, ale przez fachowców z prawdziwego zdarzenia. Niech od razu doliczają te 10 procent za montaż do ceny mebli, a jeśli jakiś klient chce koniecznie montować sam to niech mu odliczają te 10 procent i niech robi to na swoją odpowiedzialność. Wtedy wszystko byłoby jasne. Jeśli meble rozwalałby się, a wcześniej były montowane przez fachowców z firmy, to wiadomo byłoby że wina leży po stronie firmy. A jesli klient sam montuje, to wiadomo, że zawsze można na niego zwalić. A w ogóle wydaje mi się dziwne, że zakłada się, że kilent zmontuje sobie meble sam. Nie kazdy ma zamiłowanie do majsterkowania, nie każdy ma czas się w coś takiego bawić - wiadomo, że człowiek, który to robi na co dzień, zrobi to bez porównania szybciej. A niestety często jest tak, że firmy meblowe robią łaskę, że zapewnią transport i montaż i to za pieniadze za obie te usługi. To jest skandal! Pachnie PRL-em, ale widać, że w Polakach duch PRL-u jeszcze siedzi skoro się godzą na takie rozwiązania, bo gdyby tak nie byłobo to żadna firma meblowa nie miałaby prawa bytu bez sztabu solidnych montażystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyiamila
Ja mebli tych nie polecam!! Kupiliśmy z mężem komplet do salonu. Po skompletowaniu niezbędnych elementów (nie było wszystkich w paczce) złożyliśmy meble sami, postawiliśmy, szafki powiesiliśmy..i po upływie1.5 roku zleciała oszklona szafka ze ściany! Wszystko co było w niej (pamiątkowa porcelana po babci i komplet kieliszków ) rozsypało się w drobny mak! Całe szczęście, że dziecka (1.5r) nie było w tym czasie w domu, bo mogła spaść na nie. Mocowania w ścianie zostały nie naruszone, wyrwały się uchwyty z szafki! Zaznaczam, że nie była ona zbyt obciążona. Tandeta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strupo
Zamówiłem meble do kuchni na początku maja. Termin realizacji zamówienia określono na 8 tygodni. Już po 12 tyg. meble dostarczono i złożono(sic). Okazało się, że brakuje 1 frontu do szafki (nietypowa szerokość).Na brakujący element czekam do dziś. Sprzedawca (salon firmowy BRW) zbywa mnie jakimiś pierdołami. Ja tracę cierpliwość, a panu ze sklepu coraz poważniej grozi utrata kilku zębów.W dziale obsługi klienta BRW na moje pytania zawsze jest taka sama odpowiedź " proszę o kontak ze sprzedawcą". Co do jakości - jaka cena taka jakość. Były to moje ostatnie zakupy w tej firmie. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest przystojna chyba
jesteś montażystom-to miłe.Dziękujemy za twój głos w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czester-79
ja mam te meble od 5 lat i nie narzekam nic strasznego się nie dzieje a myślicie ze inne meble nie mają usterek każdy produkt ma jakieś usterki a ja jestem tego zdania ze nic nie jest na wiecznosc jak kupujesz samochód to po 5 latach tez bys go zmieni pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kent jest przepiekny... Kupilismy niedawno, niestety jeszcze stoja niezlozone bo czekamy az sie skonczy remont pokoju w ktorym zamierzamy je ustawic:) Na mebelki czekalismy jedynie 5 dni, dowoz pod dom byl darmowy mimo ze to prawie 25 km w jedna strone... Ogolnie odczucie jak najbardziej pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i like trampki
Sa meble bez usterek-to jedynie kwestia ceny.Ogolnodostepne sa natomiast badziewa ,ktore posiada sie z koniecznosc a nie " bo takie sliczne, trwale i wymarzone no i pasujace do wnetrza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anionim
MOje mieszkanie umeblowałam meblami własnie tej firmy pierwsze kupiłam u nich 12 lat temu była to sypialnia i powiem szczerze że nic jej przez te lata sie złego nie stało nie narzekam i jesli kupuje meble to pierwsze idę właśnie do nich do salonu nie są tanie meble chociarz można podzielic na tanie i te droższe bo wiadomo że tych systemów jest bardzo dużo są do samodzielnego montarzu więc pewnie Ci którzy tu sie strasznie wypowiedzieli na temat niestabilnych rozwalających się mebli najpierw powinni się zastanowić czy aby po ich stronie nie leżą wady bo nie umieli ich poskręcać solidnie a winę zwalili na firmę meblową a jak ktoś skręcac nie umie to niech montarzystów zawoła :) umnie tam nic sie nie rozwala wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
mam umeblowany salon i pokoj syna tymi meblami i nigdy wiecej takich mebli nie kupie. Notorycznie rozlatujace sie szuflady u syna i pekajace uchwyty do nich.Niestety okleina na dwoch szufladach szafy w salonie odkleja sie , musze uwazac,zeby nie pociagnac szybko, bo ja oderwe calkiem. Nastepnym razem kupie porzadne meble,a nie jakis progress czy system XXI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm1976
Kent - mam sypialnię Kent - totalna porażka. Po 2 latach użytkowania prowadnice szuflad rozleciały się przy okazji mam porysowane boczne ścianki szafy... Nie polecam tego systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setinka
Nie kupujcie tych mebli! Tandeta, drogo, uszkodzone, reklamacje na okrągło - elementy uszkodzone przysyłają znów uszkodzone! Obsługa klienta to porażka. Jak cała ta firma! Wybrałam drogą wersję mebli kuchennych i nadal nie mam kuchni! Nie pakujcie się w to gówno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka -
Mamy te meble (Syriusz, Kent) już przeszło dwa lata i wyglądają oki :-) sami je składaliśmy. Na początku tylko byłam trochę zaskoczona, że meble Kent są takie masywne (grube boki i blaty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cały dom umeblowany w BRW i jestem naprawdę zadowolona. U dziecka mam system Clipper, w salonie Largo i Re-set, w sypialni też Largo. Nie mam żadnych problemów z wypadającymi szafkami, czy opadającymi drzwiczkami, w końcu składali fachowcy-mąż i tata :P Bardzo dbam o meble, dlatego zawsze pięknie błyszczą i nie mają zadnych zarysowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
No szok! To w końcu jakie meble kupić? Kto z innej firmy zadowolony? Napiszcie, bo mam w planie duże zakupy i już nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
No szok! To w końcu jakie meble wybrać?? Kto z jakiej firmy zadowolony? Napiszcie, bo mam w planie duże zakupy i nic już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0rfi
Jesli chcesz kupic meble to taniej znajdziesz na necie i się dowiedz jakie koszty transportu oraz kiedy towaru nie odbierać jesli kurierem i jak zareklamować gdy stwierdzisz wady w domu. Ja znalazłem tanio na stronie http://www.mebleznetu.pl/ mają różne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaJagoda
Naprawdę odradzam te meble. To że szuflady wypadają może być faktycznie winą złego montażu, ale fakt, że laminat odbarwia się i aby na komodzie coś postawić trzeba pod to włożyć tekturową podkładkę, to już na pewno wina materiału. Moja komoda ma dwa odbarwienia - kola o średnicy około 10-ciu cm, ponieważ postawiłam na niej świeczki na porcelitowych podstawkach. Ostatnio moja dwuletnia córeczka wylała trochę serka danio na front szafy BRW z tegoż zestawu i pomimo natychmiastowego usunięcia substancji doszło do kolejnego odbarwienia, tym razem o dwa tony. Meble mają pół roku a wyglądają jakby miały 20 lat. Chciałam dokupić kolejne elementy tego systemu, ale na pewno tego nie zrobię. Córce do pokoju kupiliśmy mebelki z IKEI - z naprawdę najtańszej chyba serii ANEBODA i stolik LACK i pomimo wielu przejść jakie miały te meble z moim urwisem są w stanie nienaruszonym. Dodam, że mała używa ich od dwóch lat. Polecam meble z IKEI. BRW wypada przy nich drogo, a o jakości nie ma co mówić. Naprawdę za niewielkie pieniądze kupisz tam mebelki, które Ci posłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście mam meble BRW od 4 lat(system elippe) i jestem bardzo zadowolona, od ponad 2 mam komodę w kolorze wenge i sofę indiana też jestem b. zadowolona. jednak rozumiem wszystkich, którzy najchętniej wyrzuciliby te meble przez okno-moja przyjaciółka ma sypialnie z BRW od 3 lat a wyglada jakby miala conajmniej 15! zapłacila za nie ponad 6 tys(niestety nie pamietam serii), tył szafy odchodzi od całości, meble odbarwione, a na rogach okleina odchodzi, jakby meble stały pod wodą...jednym słowem MASAKRA...jak więc same widzicie..zależy jak kto trafi..powodzonka w zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×